Blackmagic Video Assist 5" 12G

Blackmagic Video Assist 5" 12G

3 790,00 zł
Brutto
 Produkt na zamówienie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Blackmagic Video Assist 5" 12G

Dodaj profesjonalny monitoring i wysokiej jakości nagrywanie do praktycznie każdej kamery dzięki 5-calowemu monitorowi nagrywania 12G-SDI / HDMI HDR z funkcją Video Assist firmy Blackmagic Design. Posiada jasny 5-calowy wyświetlacz 1920 x 1080 o jasności 2500 cd / m², który pomaga kadrowanie i ustawianie ostrości ujęć oraz zapewnia wejścia 12G-SDI i HDMI do nagrywania wyjścia wideo z profesjonalnych i konsumenckich kamer. Możesz monitorować i nagrywać wideo HDR do DCI 4K, UHD 4K, 2K lub HD 10-bit 4: 2: 2 i do 16 kanałów osadzonego dźwięku 24-bitowego 48 kHz.

Video Assist nagrywa za pomocą jednego szybkiego gniazda UHS-II SD na karty pamięci SDHC / XC. Możesz także użyć portu USB 3.1 Gen 1 Type-C do nagrywania na dysk zewnętrzny, a także do konfigurowania i aktualizowania monitora. Wideo jest nagrywane przy użyciu standardowych kodeków Apple ProRes (HQ, 422, LT lub Proxy) oraz Avid DNxHD i DNxHR.

Interfejs ekranu dotykowego monitora umożliwia regulację ustawień i dostęp do funkcji monitorowania, takich jak histogram, przebieg, parada RGB, wektoryc i wiele innych zakresów i narzędzi do ekspozycji. Na górze monitora znajduje się również lampka kontrolna wskazująca, że działa i nagrywa. Do zasilania monitora dołączony jest zasilacz 12V. Posiada również dwa gniazda baterii z tyłu, które umożliwiają zasilanie monitora przy użyciu oddzielnie dostępnych baterii Sony z serii L.


Jasny 5-calowy wyświetlacz Full HD

Wyświetlacz jest wyposażony w jasny 5-calowy wyświetlacz 1920 x 1080 o jasności 2500 cd / m² do oceny zdjęć. Elementy sterujące na ekranie pozwalają zmieniać jasność i kontrast w zależności od sytuacji podczas filmowania.


Obsługa 4K

Monitoruj i nagrywaj DCI 4K, UHD 4K, 2K i HD z obsługą 10-bitowego 4: 2: 2 HDR. Obsługiwane są również 3D LUT.


Połączenia 12G-SDI i HDMI

Wideo i dźwięk są rejestrowane przy użyciu wejść 12G-SDI i HDMI 1.4, co pozwala na nagrywanie z profesjonalnych aparatów i kamer, a także popularnych lustrzanek cyfrowych i bezlusterkowców. Wejście BNC 12G-SDI pozwala nawet na monitorowanie materiału Ultra HD. Dostępne są wyjścia przelotowe, dzięki czemu można jednocześnie wyświetlać wideo na żywo lub nagrane klipy na większych ekranach, takich jak monitory telewizyjne 4K, 2K lub HD lub projektory HDMI, podczas monitorowania i nagrywania za pomocą Video Assist. W wyjściu osadzonych jest do ośmiu kanałów audio, które można również monitorować na słuchawkach przy użyciu gniazda stereo 3,5 mm.


Interfejs ekranu dotykowego

Wyświetlacz zapewnia intuicyjne, pojemnościowe elementy sterujące na ekranie dotykowym. Gesty przesuwania ułatwiają i przyspieszają pokazywanie lub ukrywanie ustawień, takich jak rozdzielczość i format przechwytywania, a także jasność i kontrast ekranu. Będziesz mieć dostęp do dodatkowych elementów sterujących, stanu nagrywania, histogramu, kształtu fali, wektoryzacji, stanu baterii i nie tylko. Elementy sterujące mają półprzezroczystą nakładkę, więc nadal możesz mieć oko na każdą część swoich ujęć.


Nagrywanie 10-bitowe 4: 2: 2 ProRes i DNxHD

Blackmagic Video Assist nagrywa wideo w 10-bitowej jakości 4: 2: 2. Pliki są zapisywane w jednym szybkim gnieździe UHS-II przy użyciu kart SDXC / HC w kodekach Apple ProRes (HQ, 422, LT, Proxy) lub DNxHD i DNxHR. Są to standardowe formaty branżowe, więc możesz natychmiast rozpocząć edycję bez konieczności konwertowania plików.


Power

Uniwersalny zasilacz jest dołączony, dzięki czemu można korzystać z Video Assist w dowolnym miejscu przy użyciu wejścia 12 VDC lub rozładować dwie baterie Sony serii L w podwójnych gniazdach baterii.