Monopod Libec HFMP Hands-Free KIT

karta1.jpg

Monopod Libec HFMP Hands-Free KIT

1 500,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Monopod Hands-Free firmy Libec to niezwykłe urządzenie, które wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku monopodów, tym iż został specjalnie zaprojektowany aby mógł pełnić funkcję tzw. wolnego stojaka, czyli aby nie musiał być ciągle przytrzymywany przez operatora podczas wykonywania ujęć. Baza Free-Stand znajduje się w dolnej części monopodu, która pozwala użytkownikowi na natychmiastowe przełączenie za pomocą stopy z funkcji trybu fotografowania do zablokowanej pozycji pionowej. Jest to specjalnie zaprojektowany monopod dla operatorów którzy cenią sobie mobilność i funkcjonalność produktu.

    • HFMP KIT – monopod w zestawie z głowicą

Funkcję:

Hands-Free Monopod

Wyjątkowa mini konstrukcja statywu ze zwiększoną stabilnością pozwala na to ,aby monopod stał  samowładnie z szeroką gamą kamer, co pozwala na wielozadaniową pracę i umożliwiającą wprowadzanie zmian między ujęciami, bez konieczności odkładania monopodu na podłodze lub opierać go o ścianę.

Step Lock/Release Foot Pedal

Unikalny pedał nożny z funkcją inteligentnego blokowania / zwalniania pozwala,  aby przełączać funkcję monopodu z trybu fotografowania do bezpiecznej pozycji zablokowanej.

 

Libec
037902