Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Sony FE 12–24 mm f/2.8 GM (SEL1224GM) | 3 lata Gwarancji za 1zł
   Sony FE 12–24 mm f/2.8 GM (SEL1224GM) | 3 lata Gwarancji za 1zł
   Sony FE 12–24 mm f/2.8 GM (SEL1224GM) | 3 lata Gwarancji za 1zł
   Sony FE 12–24 mm f/2.8 GM (SEL1224GM) | 3 lata Gwarancji za 1zł
   Sony FE 12–24 mm f/2.8 GM (SEL1224GM) | 3 lata Gwarancji za 1zł
   Sony FE 12–24 mm f/2.8 GM (SEL1224GM) | 3 lata Gwarancji za 1zł

   Sony FE 12–24 mm f/2.8 GM (SEL1224GM) | 3 lata Gwarancji za 1zł

   12 990,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Zapytaj o produkt
   004472


   · 3 lata gwarancji za 1zł przy zakupie obiektywów G-Master. Promocja trwa do 24.05.2022.
   Szczegóły promocji.

   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    gwarancja-extra-hd-sony.jpg


    Nowy system optyczny z największą soczewką XA

    Nowatorska konstrukcja optyczna, w której połączono jedną soczewkę asferyczną i trzy soczewki XA (extreme aspherical) — w tym największą, jakiej kiedykolwiek użyto w obiektywach α — zapewnia fantastyczną, właściwą dla obiektywów G Master rozdzielczość całego obrazu.


    Lepsza ostrość dzięki ograniczonej do minimum aberracji

    Dwie soczewki ze szkła Super ED (o bardzo małej dyspersji) i trzy ze szkła ED kompensują aberrację chromatyczną, będącą częstym problemem w obiektywach z dużym otworem przysłony. W rezultacie nigdzie nie powstaje barwna poświata, a cały obraz zachowuje wysoką rozdzielczość i maksymalną ostrość.


    Wspaniały bokeh dzięki G Master

    Wyróżnikiem soczewek XA jest wyjątkowa dokładność obróbki powierzchni, skutecznie przeciwdziałająca powstaniu „warstwowego” efektu bokeh. Dodajmy do tego precyzyjną kompensację aberracji sferycznej na etapie projektowania i produkcji oraz 9-listkową przysłonę kołową, a otrzymamy cudownie miękki, gładki efekt bokeh — znak rozpoznawczy serii G Master.


    Wyraźny obraz w trudnych warunkach oświetleniowych

    Wewnętrzne odbicia w obiektywie mogą objawiać się odblaskami i „duszkami”. Aby ich uniknąć i zapewnić wyraźny, kontrastowy obraz, opracowano nową powłokę optyczną Nano AR II, którą można równomiernie nakładać także na duże i mocno zakrzywione soczewki. Mimo szerokiego kąta widzenia obiektywu powłoka Nano AR II pozwala zachować klarowność i kontrast całego obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. ( [A] Standardowa powłoka [B] Powłoka Nano AR II [1] Standardowa powłoka [2] Powłoka Nano AR II [3] Szkło [4] Mocno zakrzywiona powierzchnia szkła [5] Światło odbite )


    Zaskakująco małe wymiary i waga

    Ten niewielki, zmiennoogniskowy obiektyw 12–24 mm ze stałą przysłoną F2.8 waży tylko 847 gramów. Ma nowatorską konstrukcję optyczną z czterema soczewkami asferycznymi, w tym trzema typu XA, oraz system mechaniczny z wydajnymi silnikami liniowymi XD. Idealnie nadaje się do utrwalania krajobrazów, scen nocnych i architektury. Zapewni też większą swobodę przemieszczania się fotografom i filmowcom, którzy chcą ukazywać sport w bardzo szerokiej perspektywie.


    Mechanizm z szybującymi soczewkami — znakomita rozdzielczość w zakresie ustawień ostrości od nieskończoności po zdjęcia zbliżeniowe

    Mechanizm nastawiania ostrości z szybującymi soczewkami dzieli zespół soczewek ostrości na dwie niezależnie regulowane grupy. Taka konstrukcja pozwala niezwykle skutecznie osłabiać aberracje, które zależą od ustawienia ostrości. Rezultat to najlepsze parametry przy ustawianiu ostrości od nieskończoności po zbliżenie, w całym zakresie ogniskowych. Mechanizm z szybującymi soczewkami zapewnia nie tylko znakomitą jakość zdjęć zbliżeniowych, ale i wyjątkową ostrość obiektów w każdej odległości.


    Konstrukcja odporna na kurz i wilgoć

    Konstrukcja odporna na kurz i wodę gwarantuje niezawodność niezbędną w trudnych warunkach na zewnątrz.


    Wygoda przy filmowaniu dzięki stałej maksymalnej przysłonie F2.8

    Stała maksymalna przysłona F2.8 w całym zakresie zoomu oznacza, że zmiana ogniskowej nie wpłynie na wielkość otworu przysłony. Ma to znaczenie przy filmowaniu, ponieważ zapobiega zmianom ekspozycji, czasu otwarcia migawki i czułości ISO w trakcie nagrywania. Kiedy obiektyw jest używany na korpusie APS-C lub przy ustawieniu kąta widzenia Super 35, zapewnia bardzo praktyczny zakres ogniskowych do filmów, z minimalną ogniskową będącą odpowiednikiem ustawienia 18 mm w korpusie pełnoklatkowym.


    Szybki, precyzyjny system AF i śledzenie ostrości

    Obiektyw jest wyposażony w cztery silniki liniowe XD — po dwa na każdą z grup soczewek ostrości. Taka konstrukcja przyczynia się do szybkiego i dokładnego działania systemu AF oraz śledzenia ostrości, będących ważnymi atutami obiektywów Sony. Zaawansowany system w pełni wykorzystuje szybkość najnowocześniejszych korpusów, ułatwiając uchwycenie decydujących momentów w najbardziej dynamicznych dyscyplinach sportu i innych szybkich akcjach. Co więcej, system AF pracuje cicho i niemal bez wibracji.


    Fluorowa powłoka przedniego elementu

    Przedni element obiektywu ma fluorową powłokę, która chroni przed osiadaniem wody, zatłuszczeniem i innymi zanieczyszczeniami, jednocześnie ułatwiając wycieranie zabrudzeń i odcisków palców, które powstają na powierzchni obiektywu.


    Naturalna, liniowa reakcja przy ręcznej regulacji ostrości

    Dzięki funkcji Linear Response MF pierścień regulacji ostrości reaguje bezpośrednio na subtelne poruszenia przy ostrzeniu ręcznym. Obrót pierścieniem regulacji ostrości przekłada się bezpośrednio na zmianę ostrości, dając wrażenie natychmiastowości i precyzji.


    Konfigurowalny przycisk blokady ostrości

    Wygodnie umieszczony przycisk blokady ostrości pozwala łatwo sterować ostrością, można też go przypisać do wielu innych funkcji z menu dostępnego na korpusie aparatu.


    Uchwyt na filtr z tyłu obiektywu

    Aby stworzyć użytkownikowi dodatkowe możliwości twórcze, z tyłu obiektywu umieszczono uchwyt na standardowe filtry żelowe, w tym szare i kolorowe. W komplecie dostarczany jest także szablon do wycinania takich filtrów.


    Łatwe przełączanie ręcznego/automatycznego ustawiania ostrości

    Przełącznik trybu ostrości, który umożliwia natychmiastowe przełączanie między trybem automatycznym a ręcznym, jest bardzo przydatny podczas fotografowania obiektów lub sytuacji wymagających precyzyjnej ręcznej regulacji ostrości.


    Zintegrowana osłona obiektywu i dedykowana przykrywka obiektywu

    Zintegrowana osłona obiektywu skutecznie blokuje pozaosiowe promienie światła, będące potencjalnym źródłem odblasków i „duszków”. Dostarczana w zestawie przykrywka obiektywu jest przeznaczona do nałożenia na osłonę i dobrze trzyma się niezależnie od kąta obrotu.

    Sony
    004472

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    Full Frame
    Mocowanie obiektywu
    Sony E
    Pole krycia obiektywu
    Pełna klatka
    Zoom / Stałoogniskowy
    Zoom
    Rodzaj obiektywu
    Szerokokątny
    Nastawienie ostrości
    AF

    Szczegółowe odniesienia

    Sony FE 12–24 mm f/2.8 GM (SEL1224GM) | 3 lata Gwarancji za 1zł

    12 990,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.