Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Sigma 85mm f/1.4 A DG DN Sony E
   Sigma 85mm f/1.4 A DG DN Sony E
   Sigma 85mm f/1.4 A DG DN Sony E
   Sigma 85mm f/1.4 A DG DN Sony E
   Sigma 85mm f/1.4 A DG DN Sony E

   Sigma 85mm f/1.4 A DG DN Sony E

   5 189,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   004556


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E

    Obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E to doskonały obiektyw portretowy, który łączy w sobie niespotykaną ostrość i kontrastowość, z pięknym efektem bokeh, co z pewnością zadowoli zarówno fotografów profesjonalnych, jak i zaawansowanych amatorów. Ogniskowa 85mm i bokeh przy jasności F1.4 pozwalają na wyróżnianie fotografowanego obiektu z tła, co jest jedną z esencji robienia zdjęć portretowych.

    To niesamowite, iż mimo swoich rekordowych osiągów, SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E to niezwykle lekka i kompaktowa konstrukcja, a niewielki korpus jest wyposażony w szereg funkcji, w tym konstrukcję odporną na kurz i zachlapania, wspieraną przez doskonałą jakość użytych materiałów. Obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E jest bez wątpienia najlepszym obiektywem portretowym firmy SIGMA w erze bezlusterkowców.


    Rekordowo wysoka wydajność

    SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E to specyfikacja będąca niemalże synonimem obiektywu portretowego. Dzięki obiektywom z linii Art, SIGMA dąży do uzyskania najwyższej możliwej wydajności optycznej i prezentuje najnowszą wiedzę z obszaru projektowania optycznego, wykorzystując przy tym technologie produkcji fabryki Aizu, jedynego zakładu produkcyjnego SIGMA. Rezultatem jest bardzo szczegółowy obraz, który ma kluczowe znaczenie dla fotografii portretowej, osiągnięty na poziomie, który z pewnością zadowoli zarówno profesjonalistów, jak i zaawansowanych amatorów.

    Oprócz pięciu soczewek o niskiej dyspersji SLD (Special Low Dispersion) i jednej soczewki asferycznej, w obiektywie SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E zastosowano najnowsze szkło o wysokim współczynniku załamania światła, które jeszcze dokładnej koryguje aberracje, których nie można zniwelować programowo po stronie aparatu. Dzięki szczególnemu naciskowi na korekcję wzdłużnej aberracji chromatycznej, użytkownicy będą cieszyć się ostrymi obrazami bez rozmywania kolorów, aż do maksymalnego otworu przysłony F1.4. Wysoka rozdzielczość, która obejmuje cały obraz od środka do krawędzi, w połączeniu z pięknym efektem bokeh tworzonym dzięki przysłonie F1.4, uwydatnia fotografowany obiekt w sugestywny sposób.

    Liczne serie symulacji śladu promieni świetlnych, a także wielokrotne testy w warunkach rzeczywistych dały obiektywowi SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E zdolność do minimalizowania efektu blików, zapewniając wyraźne, kontrastowe obrazy nawet podczas fotografowania pod światło.


    Lekki i kompaktowy

    Obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E waży 630 g i cechuje się rozmiarem filtrów 77 mm oraz długością korpusu 94,1 mm*. Zaprojektowany specjalnie dla aparatów bezlusterkowych, ma jasną przysłonę obiektywu i doskonałe parametry optyczne oraz lekką i kompaktową obudowę, co od dawna było trudne do osiągnięcia.

    System silnika AF wykorzystuje nowej klasy silnik krokowy, który jest zoptymalizowany zarówno pod kątem AF z detekcją fazy, jak i AF z kontrastem. Zapewnia to nie tylko płynne fotografowanie możliwe tylko w przypadku aparatu bezlusterkowego, takiego jak AF z detekcją twarzy/oczu, ale także znacznie zmniejsza sam korpus obiektywu, ponieważ soczewka skupiająca została zmniejszona, aby lepiej pasowała do silnika krokowego. Co więcej, wykorzystując w pełni funkcje korekcji aberracji w aparacie, SIGMA była w stanie skoncentrować się na aberracjach, które mogły być skorygowane wyłącznie przez konstrukcję optyczną, co dodatkowo przyczyniło się do zmniejszenia rozmiaru obiektywu.


    Pełen zakres funkcjonalności i doskonała jakość wykonania

    Ten kompaktowy obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E został wyposażony w szereg funkcji, które zadowolą zarówno fotografów profesjonalnych, jak i zaawansowanych amatorów. Obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E wprowadziła przełącznik blokady pierścienia przysłony, który zapobiega jego niezamierzonemu ruchowi podczas fotografowania bądź filmowania, pozwalając użytkownikom skupić się na tworzeniu własnego materiału. Przełącznik AF/MF na korpusie obiektywu i „przycisk AFL*”, który umożliwia przypisywanie różnych funkcji z korpusu aparatu, również ułatwiają fotografowanie.

    Oprócz konstrukcji odpornej na kurz i zachlapania, soczewki SIGMA 85mm F1.4 DG DN Art - Sony E wykorzystują materiały takie jak aluminium i TSC (kompozyt stabilny termicznie) tam, gdzie są najlepiej dopasowane, osiągając poziom jakości wykonania godny linii Art. Oprócz trwałości korpusu obiektyw zapewnia również odczuwalny komfort obsługi – dobre ułożenie w dłoni oraz płynna praca pierścieni i przełączników. Te cechy zapewniają użytkownikom radość z fotografowania w każdych warunkach.


    Kluczowe informacje

    • Konstrukcja obiektywu: 15 soczewek w 11 grupach (5 x SLD i 1 asferyczna)
    • Kąt widzenia: 28,6 stopnia
    • Liczba listków przysłony: 11 (przysłona kołowa)
    • Maksymalna wartość przysłony: F16
    • Minimalna odległość ostrzenia: 85cm
    • Skala odwzorowania: 1:8,4
    • Średnica filtra: 77mm
    • Maksymalne wymiary : 82,8mm x 94,1mm
    • Waga: 630g


    Specyfikacja

    • Ogniskowa 85mm
    • Maksymalna wartość przysłony f/1.4
    • Minimalna wartość przysłony f/16
    • Rodzaj mocowania Sony FE
    • Kompatybilność z matrycą Sony FE (pełna klatka) Sony E (APS-C)
    • Kąt widzenia 28.6°
    • Minimalna odległość ostrzenia 85cm
    • Skala odwzorowania 1:8.4
    • Konstrukcja optyczna 15 soczewek w 11 grupach (5 SLD i 1 asferyczna)
    • Liczba listków przysłony 11 (przysłona kołowa)
    • Ustawianie ostrości nowej klasy silnik krokowy
    • Stabilizacja brak
    • Średnica filtra 77mm
    • Inne funkcjonalności przełącznik blokady pierścienia przysłony, który zapobiega jego niezamierzonemu ruchowi podczas fotografowania bądź filmowania. przełącznik AF/MF na korpusie obiektywu i „przycisk AFL”, który umożliwia przypisywanie różnych funkcji z korpusu aparatu.
    • Osłona przeciwsłoneczna osłona przeciwsłoneczna z blokadą LH828-02
    • Wymiary 82.8mm x 94.1mm
    • Waga 630g
    Sigma
    004556

    Arkusz danych

    Mocowanie obiektywu
    Sony E
    Pole krycia obiektywu
    APSC
    Zoom / Stałoogniskowy
    Stałoogniskowy
    Rodzaj obiektywu
    Standardowy
    Nastawienie ostrości
    AF
    Seria Obiektywów
    Sigma ART

    Szczegółowe odniesienia

    Sigma 85mm f/1.4 A DG DN Sony E

    5 189,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.