Samyang AF 35mm f/1.8 Sony FE

Samyang AF 35mm f/1.8 Sony FE

1 588,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Samyang AF 35 mm F1.8 FE - obiektyw gotowy na decydujący moment!

Kompaktowe wymiary i niska waga nowego, jasnego obiektywu Samyang AF 35 mm F1.8 FE przeznaczonego do aparatów marki Sony, czynią z niego doskonałego towarzysza podróży oraz obiektyw pierwszego wyboru przy różnym charakterze pracy. Doskonale sprawdzi się w codziennej fotografii, fotografii kulinarnej, krajobrazach miejskich, plenerach, itd.

Wielu fotografów uważa, że obiektywy 35 mm są najbardziej wszechstronne ze wszystkich. Jeżeli zapytasz zawodowego fotografa, który obiektyw zabrałby ze sobą na bezludną wyspę, prawdopodobnie odpowiedź brzmiałaby — 35 mm.

Samyang AF 35 mm F1.8 FE do pełnoklatkowego aparatu marki Sony jest dopełnieniem popularnej serii Tiny But Mighty i zapewnia wyjątkową jakość całego obrazu począwszy od maksymalnego otworu przysłony, czyli F1.8

Dzięki cichej pracy układu autofokusa i precyzyjnemu śledzeniu obiektyw doskonale nadaje się zarówno do fotografii, jak i kręcenia filmów.


Solidna konstrukcja

Obiektyw składa się z 10 elementów podzielonych na 8 grup. Dwie soczewki asferyczne i dwie hybrydowe soczewki asferyczne do minimum ograniczają aberrację sferyczną i zniekształcenia, dzięki czemu uzyskany obraz ma najwyższą możliwą jakość. Dziewięciolistkowa przysłona tworzy miękki i kolisty efekt bokeh oraz pomaga uzyskać płytką i nastrojową głębię ostrości.

Obiektyw waży jedynie 210 g (bez dekielka i osłony obiektywu) a jego wymiary to 65 mm (średnica) na 63,5 mm (długość). Jest wyposażony w uszczelnienie, aby można go było używać w trudnych warunkach atmosferycznych.

Z boku obiektywu znajduje się przełącznik indywidualnego trybu, do którego użytkownik może przypisać różne funkcje. Można je łatwo zmieniać lub dodawać nowe za pomocą stacji dokującej Samyang Lens Station.


Szybki i dokładny autofokus z doskonałym śledzeniem w trybie filmowania

Dzięki opracowanemu na nowo liniowemu silnikowi Linear STM uzyskano możliwość cichej i precyzyjnej pracy całej grupy soczewek co jest niezmiernie ważne w procesie precyzyjnego ustawiania ostrości obrazu. Umożliwia to szybszą i dokładniejszą regulację ostrości z płynnymi przejściami a także osiągnięcie doskonałej jakości obrazu na zdjęciach i filmach oraz wyeliminowanie hałasu generowanego przez układ autofokusa podczas kręcenia wideo.


Specyfikacja

 • Typ ustawiania ostrości Auto Focus
 • Rozmiar filtra (okrągły) (mm) 58 mm
 • Mocowanie obiektywu / kamery Sony E
 • Średnica 65 mm
 • Minimalna ostrość (cm) 0,29 cm
 • Długość (mm) 63,5 mm
 • Maksymalne powiększenie (x) 0,17 x
 • Łopatki przesłony 9
 • Minimalna przysłona 1.8
 • Kolor Czarny
 • Waga (g) 210 g
Samyang
041880
Cechy
Mocowanie obiektywu
Sony E
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Standardowy
Nastawienie ostrości
AF