Obiektyw Panasonic Leica 15 mm F1,7(H-X015E-S)

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15mm f/1.7 ASPH Srebrny

Obiektyw LEICA DG SUMMILUX 15 mm / F1,7 ASPH -Panasonic srebrny (H-X015E-S)

H-X015E-K-Technical_Icons_1Global-1_pl_pl.png       H-X015E-K-Technical_Icons_2Global-1_pl_pl.png       H-X015E-K-Technical_Icons_3Global-1_pl_pl.png      

2 299,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

LEICA DG SUMMILUX 15mm / F1.7 ASPH.

Micro Four Thirds 15mm Single Focal Length Lens / 30mm (Odpowiednik aparatu z kliszą 35 mm.)

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15 mm f/1.7 ASPH czarny


Kompaktowy, ale o niesamowitej jakości

Jasność F1,7 pozwala uzyskać zdjęcia z niezwykle pięknym, lekko rozmytym tłem. Ten obiektyw LEICA DG SUMMILUX wyposażony jest w pierścień przysłony, który ułatwia regulację ekspozycji, i przełącznik AF/MF, który pozwala zmienić ustawianie ostrości na ręczne podczas kadrowania ujęcia – dwie intuicyjne funkcje do profesjonalnych zastosowań. Doskonała poręczność sprawia, że obiektyw przydaje się w każdej sytuacji, wiernie oddając obraz.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15 mm f/1.7 ASPH czarny


Obiektywy LEICA DG – optyka najwyższej jakości

Obiektywy LEICA DG to gwarancja, że otrzymasz optykę o najwyższej jakości i niezrównanych możliwościach. Oczywiście spełniają one także rygorystyczne standardy jakości narzucone przez firmę Leica Camera AG.
Zaawansowana konstrukcja obiektywów pozwala uzyskać idealną wyrazistość obrazu na całej powierzchni zdjęcia. Jednocześnie unika się wszelkich zniekształceń, które zdarzają się przy zdjęciach obiektywami szerokokątowymi, co pozwala uzyskać precyzyjne i ostre odwzorowanie obrazu. Oznacza to, że dostajesz do ręki idealne narzędzie do profesjonalnych zdjęć.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15 mm f/1.7 ASPH czarny


Nano Surface Coating – przejrzystość pod każdym kątem

Koniec z niepożądanymi rozbłyskami i powidokami – soczewki systemu zostały powleczone powłoką Nano Surface Coating. Ta specjalna niezwykle cienka powłoka została opracowana przez firmę Panasonic, by ograniczyć problematyczne odbicia w całym widmie światła. A efekty? Kryształowo wyraźne zdjęcia, nawet gdy fotografujesz źródło światła w ciemności.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15 mm f/1.7 ASPH czarny


Obsługa filmów HD – nagrywanie doskonałych filmów wideo

Dzięki obsłudze filmów HD każdy użytkownik znajdzie w aparacie LUMIX wszystko, czego potrzeba do nagrywania. Nie tylko płynnie zmienia on przysłonę, ale także robi to bez nagłych skoków ekspozycji. Cicha konstrukcja umożliwia nagranie dźwięku sceny bez zakłóceń. Co więcej, aparat zapewnia skuteczne śledzenie – nie stracisz już ani chwili akcji.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15 mm f/1.7 ASPH czarny


H-X015

9 elem. 7 grupach

- 3 soczewki asferyczne

Obiektywy asferyczne (ASPH) mają mniejsze rozmiary i wagę, a także zapobiegają zniekształceniom sferycznym.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15 mm f/1.7 ASPH czarny


H-X015

MTF Chart

W przypadku kompensacji zniekształceń obiektywu oś pozioma MTF oznacza odległość od środka korygowanego obrazu.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15 mm f/1.7 ASPH czarny


W sam raz dla Ciebie

Obiektyw LEICA DG SUMMILUX 15 mm / F1,7 ASPH umożliwia rejestrowanie zdjęć najwyższej jakości z efektami rozmycia dzięki dużej jasności F1,7. Renomowana marka LEICA jest gwarancją doskonałej jakości zdjęć. Nowy obiektyw składa się z 9 elementów w 7 grupach i używa 3 soczewek asferycznych. Soczewki asferyczne skutecznie eliminują aberrację sferyczną i zniekształcenia, a przy tym pozwalają zmniejszyć rozmiary obiektywu.

Nowy silnik krokowy pozwala płynnie i cicho ustawiać ostrość zarówno podczas wykonywania zdjęć, jak i w trakcie nagrywania filmów. Szczególnie działanie autofokusu jest znacznie lepsze niż w przypadku automatycznego ustawiania ostrości z przesunięciem fazowym w szybkim obiektywie z mniejszą wartością przysłony. Po zamontowaniu w aparacie LUMIX F można w pełni wykorzystać szybki, precyzyjny system autofokusu z detekcją kontrastu.

Obiektyw LEICA DG SUMMILUX 15 mm / F1,7 ASPH jest wyposażony w pierścień przysłony i przełącznik AF/MF, co ułatwia bezpośrednią, intuicyjną obsługę. Nowoczesne, metaliczne wykończenie (także osłony) obiektywu LEICA DG SUMMILUX 15mm / F.1.7 ASPH doskonale pasuje do prestiżowej marki LEICA. Niezawodne metalowe mocowanie odznacza się trwałością niezbędną w przypadku regularnej wymiany obiektywów. Technologia powłoki nanokrystalicznej, opracowana przez firmę Panasonic, pozwala znacznie zminimalizować odbicia światła w całym zakresie pasma widzialnego (380–780 nm) dzięki pokryciu powierzchni obiektywu powłoką o strukturze nanokrystalicznej, charakteryzującą się bardzo niskim współczynnikiem załamania światła. Dzięki temu zdjęcia są bardzo wyraźne, a efekty ducha i flary ulegają znacznemu zmniejszeniu.

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 15 mm f/1.7 ASPH czarny

Panasonic
FOT000016
Cechy
Rozmiar matrycy:
m4/3
Mocowanie:
MFT
Mocowanie obiektywu
mikro 4/3
Pole krycia obiektywu
m4/3
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Budowa obiektywu 9 elementów w 7 grupach (3 soczewki asferyczne)
Powłoka Nano Tak
Podstawa M4/3
Optyczny stabilizator obrazu O.I.S. Nie
Długośc ogniskowej f = 15 mm (odpowiednik 30 mm w aparacie 35 mm)
Rodzaj przysłony 7 listków przysłony / Przysłna kołowa
Maksymalna przysłona f/1.7
Minimalna przysłona f/16
Najmniejsza odległość dla ustawienia ostrości 0.2m
Maksymalne powiększenie Około 0.1x / 0.2x (odpowiednik w aparacie 35mm)
Kąt podglądu 72°
Rozmiar filtra φ46 mm / 1,81 cala
Maks. średnica φ57,5 mm / 2,26 cala
Długość całkowita ok. 36 mm (od czubka do podstawy mocowania)

Zobacz także