Obiektyw Zeiss Batis 25mm F2 + rabat 850zł

Carl Zeiss Batis 25mm f/2.0 Sony FE

6 149,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Carl Zeiss Batis 25mm f/2.0

To pełnoklatkowy obiektyw przeznaczony do systemu Sony E. Zamknięty został w wytrzymałej i eleganckiej obudowie. Zaprojektowany z niezwykłą precyzją wykonania charakterystyczną dla firmy CARL ZEISS


Zaawansowana konstrukcja

Posiada konstrukcje optyczna składającą się z 10 elementów ułożonych w 8 grupach. Oprócz szybkiego, cichego i niezawodnego autofokusa obsługuje również ręczne ustawianie ostrości, co pozwala użytkownikom wybrać najlepszą opcję dla każdej indywidualnej sytuacji. Oferuje minimalną odległość ostrzenia wynoszącą 0,2 m, dzięki czemu doskonale nadaje się do zbliżeń, prac architektonicznych, fotografii krajobrazowych i innych.


Kompatybilność

Obiektywy autofocus ZEISS Batis zostały opracowane specjalnie dla bezlusterkowych pełnoklatkowych aparatów Sony. Zostały przystosowane do pracy z aparatem, tworząc kompaktowy, lekki system, który nie wpływa na wydajność. Są w pełni kompatybilne ze wszystkimi aparatami z mocowaniem typu E i oferują nie tylko szybki, cichy autofokus, ale także ochronę przed kurzem i warunkami atmosferycznymi. W przypadku kreatywnego fotografowania innowacyjny wyświetlacz OLED pokazuje odległość i głębię ostrości, aby zawsze można było idealnie ustawić zakres ostrości.


Powłoka antyrefleksyjna ZEISS T *

Na każdą powierzchnię soczewki nałożono powłokę antyrefleksyjną ZEISS T *, aby zminimalizować odbicia i zapewnić większy kontrast i wierność kolorów. System elementów pływających Carl Zeiss Batis 25mm f/2.0 - Sony E pomaga utrzymać stałą jakość obrazu w całym zakresie ostrości. Zintegrowany wyświetlacz OLED w górnej części obiektywu pokazuje roboczą odległość ustawiania ostrości, a także zakres głębi ostrości, umożliwiając szybkie rozpoznanie parametrów ustawionej ostrości, nawet podczas pracy w warunkach słabego oświetlenia.


Odporna na kurz konstrukcja

Konstrukcja Carl Zeiss Batis 25mm f/2.0 - Sony E jest odporna na kurz i warunki pogodowe zapewnia używanie obiektywu w niesprzyjających warunkach fotografowania. Natomiast Silniki liniowe zwiększają wydajność autofokusa obiektywu i zapewniają płynną, szybką i cichą pracę. W przypadku ręcznego ustawiania ostrości gumowany pierścień zapewnia lepszą kontrolę dotykową w celu precyzyjnego ustawienia ostrości.


Zeiss
036225
Cechy
Mocowanie:
Sony E
Mocowanie obiektywu
Sony E
Pole krycia obiektywu
APSC
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Standardowy
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
AF
Ogniskowa 25mm
Kąt widzenia 82°
Przysłona f/2
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt f/2
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt f/22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF 20cm
Stabilizacja brak
Budowa 8 elementów w 10 grupach
Osłona przeciwsłoneczna TAK
Bagnet Sony FE (pełna klatka)
Średnica filtra 67mm
Waga 335g
Wymiary 81mm x 78mm