Obiektyw Panasonic 14mm F2.5 (H-H014AE-S)

Obiektyw Panasonic 14mm F2.5 (H-H014AE-S)

Obiektyw Panasonic 14mm F2.5 srebrny

1 349,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

ZADZWOŃ
I NEGOCJUJ

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Kompaktowy i lekki, wyjątkowo jasny, szerokokątny, stałoogniskowy obiektyw typu „naleśnik” Dostępny w kolorach: czarny lub srebrny

o ogniskowej 14mm (28mm w przeliczeniu na format 35mm), świetle F2.5 i mocowaniu Micro 4/3
 
Obiektyw LUMIX G 14mm F2.5 ASPH oferuje wyjątkową kompaktowość i małą masę. Szeroki kąt widzenia umożliwia łatwe objęcie obiektów w kadrze nawet w przypadku fotografowania we wnętrzach, gdzie dystans jest ograniczony. Jasność F2.5 umożliwia uzyskanie pięknych, miękkich teł na zdjęciach, które dzięki temu stają się jeszcze bardziej imponujące.
 
Niezależnie od zastosowania sześciu soczewek umieszczonych w pięciu grupach, ten obiektyw systemowy wykorzystuje trzy soczewki asferyczne służące najbardziej efektywnemu zminimalizowaniu zarówno zniekształceń, jaki i aberracji chromatycznych, zapewniając doskonałą, wysoką rozdzielczość na całej powierzchni kadru.
 
Po zamocowaniu na aparacie systemu LUMIX G Micro, obiektyw LUMIX G 14mm F2.5 ASPH umożliwia korzystanie z zaawansowanego systemu kontrastowego AF (Autofokus) obejmującego funkcję rozpoznawania twarzy pozwalającą na wygodniejsze, przyjemniejsze fotografowanie.
 
Obiektyw jest zgodny ze standardem systemu Mikro Cztery Trzecie, systemu cyfrowych aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami, który został zaprojektowany i skonstruowany pod kątem optymalizacji wykorzystania technologii cyfrowej. Niezależnie od jego kompaktowych wymiarów i doskonałej jakości optycznej, obiektyw ten w pełni wykorzystuje możliwiści przetworników obrazu typu 4/3, umożliwiając płynniejszy podgląd Live View w doskonałym połączeniu z korpusem aparatu oraz udostępniając bogaty zestaw unikalnych funkcji, takich jak kontrastowy system AF w aparatach LUMIX systemu G Micro.
 
Przysłona składa się z 7 listków, co zapewnia jej kołowy kształt i pozwala na uzyskanie atrakcyjnej gładkości w obszarach poza głębią ostrości, nawet w przypadku fotografowania z dużymi wartościami przysłony. Ten obiektyw systemowy wykorzystuje wielokrotnie powlekane elementy, redukujące zamglenia i rozbłyski do absolutnego minimum, co pomaga mu uzyskać wysoką jakość optyczną.
 
Dane techniczne :
 
 Model  H-H014
 Rodzaj mocowania  Micro 4/3
 Typ obiektywu  szerokokątny, stałoogniskowy
 Ogniskowa  14mm
 Ogniskowa w przeliczeniu na format 35mm
 dla aparatu z matrycą micro 4/3
 28mm
 Kąt widzenia  75o
 Ostrość od 
 (Min. odległość od matrycy aparatu)
 18cm
 Wartość przysłony  minimalna     : f/2.5
 maksymalna : f/22
 Liczba listków przysłony  7
 Stabilizacja optyczna O.I.S.  brak
 Konstrukcja optyczna  6 elementów w 5 grupach
 (3 soczewki asferyczne)
 Średnica filtra  46mm
 Wymiary (średnica x długość)  55.5 x 20.5mm
 Zestaw zawiera  - obiektyw
 - dekielek na obiektyw 
 - pokrywka mocowania obiektywu
 - pokrowiec na obiektyw
 

 

Panasonic
FOT000029
Cechy
Rozmiar matrycy:
m4/3
Mocowanie:
MFT
Mocowanie obiektywu
mikro 4/3
Pole krycia obiektywu
m4/3
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Standardowy
Nastawienie ostrości
AF