Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Carl Zeiss MILVUS 35mm f/2 ZE Canon
   Carl Zeiss MILVUS 35mm f/2 ZE Canon

   Carl Zeiss MILVUS 35mm f/2 ZE Canon

   4 499,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   037111

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Obiektyw Carl Zeiss Milvus 35 mm f/2 ZE CANON

    Stałoogniskowy, manualny obiektyw do lustrzanek Canon. Szerokokątna ogniskowa 35 mm czyni z niego typowo reporterskie narzędzie. Obiektyw w aparacie pełnoklatkowym będzie idealny do fotografii ulicznej lub reportażu, zaś w aparacie z matrycą APS-C da naturalne odwzorowanie perspektywy zbliżone do ludzkiego wzroku. Maksymalny otwór przesłony f/2 umożliwia fotografowanie w warunkach niedostatecznego oświetlenia i pozwala na eksperymentowanie z głębią ostrości, co w przypadku obiektywu Milvus 35 mm f/2 będzie szczególnie udane ze względu na przepiękny bokeh tego instrumentu.


    Precyzyjna konstrukcja optyczna

    Obiektyw charakteryzuje przesłona f/2 i konstrukcji złożona z 9 elementów w 7 grupach. Gwarantuje ona rewelacyjne osiągi już od maksymalnego otworu przesłony i znakomitą korekcję aberracji. Soczewki obiektywu pokryte zostały słynnymi powłokami Zeiss T* dzięki czemu osiągniętą znakomitą transmisję dla wszystkich składowych widma, co przekłada się na doskonałą reprodukcję barw i pracę pod światło. Obiektyw skutecznie eliminuje niepożądane refleksy świetlne i flary.


    Wysoka jakość konstrukcji i poręczność

    Elegancko i nowocześnie wykończona zewnętrzna obudowa obiektywu została wykonana z metalu, a wnętrze zabezpieczono przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Bagnet obiektywu również wykonano z metalu, aby zwiększyć jego wytrzymałość i zapewnić trwałość przy częstej wymianie optyki, a teksturę i obrót pierściena dobrano tak, aby zapewnić fotografowi wygodną obsługę podczas precyzyjnego, ręcznego ustawiania ostrości. Typowa dla marki Zeiss wysoka jakość wykonania zapewnia długoletnie, niezmiennie perfekcyjne działanie obiektywu.


    Mechanizm DeClick

    Obiektyw Zeiss Loxia 50 mm f/2 wyposażony jest w mechanizm DeClick, który pozwala aktywować możliwość bezstopniowego ustawiania wartości przysłony. Aby użyć tej funkcji, należy przekręcić specjalną naktętkę przy pomocy dołączonego klucza. Płynna i cicha praca przysłony jest szczególnie przydatna podczas filmowania.

    Zeiss
    037111

    Arkusz danych

    Mocowanie obiektywu
    Canon EF
    Pole krycia obiektywu
    APSC
    Pełna klatka
    Zoom / Stałoogniskowy
    Stałoogniskowy
    Rodzaj obiektywu
    Szerokokątny
    Nastawienie ostrości
    MF
    Seria Obiektywów
    Zeiss Milvus

    Szczegółowe odniesienia