Obiektyw Zeiss Batis 135mm F2,8 + rabat 1300zł

Carl Zeiss Batis 135mm f/2.8 Sony E

7 788,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Obiektyw Carl Zeiss Batis 135mm f/2.8

Obiektyw dysponuje szybkim i precyzyjnym autofokusem. Wyposażony jest w wydajną stabilizację obrazu która przy takiej ogniskowej wydaje się być konieczną. Aby uniknąć wstrząsów, w projekcie zastosowano również optyczny stabilizator obrazu. Szybki i precyzyjny autofokus to gwarancja ostro określonych zdjęć - nawet w trudnym świetle. Płytka głębia ostrości na maksymalnym otworze pozwala na kreatywne połączenie ostrości i rozmycia, pozwalając skierować uwagę widza na główny obiekt zdjęcia.


Konstrukcja

Konstrukcja optyczna obiektywu zbudowana jest z 14 elementów pracujących w 11 grupach. Zastosowanie nowych rodzajów soczewek ma wykluczyć wszelkie wady optyczne w tym szczególnie aberację chromatyczną. Zaletą bezlusterkowych aparatów są niewielkie rozmiary więc przy projektowaniu obiektywu zawarto kompromis między wielkością, wagą a jasnością obiektywu. Postarano się jednak aby jakość obrazu nie pozostawiała żadnych złudzeń i była bezkompromisowa.


Doskonały wyświetlacz

Podobnie jak poprzednie modele obiektyw Carl Zeiss Batis 135mm f/2.8 dysponuje wyświetlaczem OLED który umowżliwia precyzyjne wizualizowanie głębi ostrości. Dzięki niemu fotograf może się dodatkowo upewnić że obraz jest ostry we wszystkich właściwych miejscach.


Obudowa

Metalowa obudowa wraz z uszczelnieniami zapewniają solidność i trwałość obiektywu. Zwiększona odporność na wilgoć i kurz doskonale wpływa na komfort pracy nawet w trudnych warunków atmosferycznych.


Kompatybilność

Obiektywy są w pełni kompatybilne ze wszystkimi aparatami z mocowaniem typu E i oferują nie tylko szybki, cichy autofokus, ale także ochronę przed kurzem i warunkami atmosferycznymi. Znana i doskonała nam już powłoka antyrefleksyjna ZEISS T * w połączeniu z ponad 125-letnim doświadczeniem w opracowywaniu soczewek i najnowszymi technologiami zapewniają, że każda chwila zarejestrowana za pomocą soczewki ZEISS Batis zapewnia wyjątkowy wygląd ZEISS.


Zeiss
038098
Cechy
Mocowanie:
Sony E
Mocowanie obiektywu
Sony E
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Teleobiektyw
Nastawienie ostrości
AF
Oznaczenia Batis
Ogniskowa 135
Kąt widzenia 18.2
Przysłona [f/] 2,8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/] 2,8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/] 22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm] 87
Stabilizacja jest
Budowa 14 elementów / 11 grup
Osłona przeciwsłoneczna tak
Bagnet Sony FE (pełna klatka)
Średnica filtra [mm] 67
Waga [g] 614
Wymiary (średnica x długość) [mm] 98 x 133