Obiektyw Venus Optics LAOWA C-Dreamer Lightweight 7.5 mm f/2.0 / Micro 4/3 - czarny

Obiektyw Venus Optics LAOWA C-Dreamer Lightweight 7.5 mm f/2.0 / Micro 4/3 - czarny


Venus Optics Laowa C-Dreamer Lightweight 7,5 mm

To najszerszy na świecie, rektalinearny obiektyw o jasności f/2,0 przeznaczony do aparatów z systemu Micro 4/3. Pomimo niezwykle krótkiej ogniskowej zapewnia on całkowicie prostoliniowe odwzorowanie, przy bardzo dobrej kontroli dystorsji.

laowa micro 4/3

Zdjęcia z obiektywu można zobaczyć tutaj
2 299,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Venus Optics Laowa C-Dreamer Lightweight 7,5 mm to najszerszy na świecie,

rektalinearny obiektyw o jasności f/2,0 przeznaczony do aparatów z systemu Micro 4/3.


C-Dreamer lightweight

Pomimo niezwykle krótkiej ogniskowej zapewnia on całkowicie prostoliniowe odwzorowanie, przy bardzo dobrej kontroli dystorsji.


Obiektyw oferuje bardzo szeroki kąt widzenia 110°, będący odpowiednikiem kąta widzenia obiektywu o ogniskowej 15 mm na aparacie pełnoklatkowym. Dzięki temu użytkownicy systemu Micro 4/3, który charakteryzuje się aż dwukrotnym mnożnikiem ogniskowej, mogą cieszyć się szerokimi kadrami. Niska waga i małe gabaryty sprawiają, że Laowa 7,5 mm f/2,0 doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu oraz podczas filmowania przy użyciu dronów i gimbali. Duża jasność obiektywu oraz niska dystorsja przypadną do gustu także miłośnikom astrofotografii.
Obiektyw dostępny jest w wersji Standardowej oraz w ważącej zaledwie 150 gramów wersji Lightweight.


Laowa 7,5 mm f / 2 MFT
jest kompatybilny z aparatami Panasonic, Olympus i Blackmagic z mocowaniem Micro 4/3. Lekka wersja jest specjalnie zaprojektowana do stosowania z dronami i gimbalami z mniejszą wagą. Należy pamiętać, że obiektyw nie ma połączeń elektroniki z dronami / gimbalami, a zatem nie ma kontroli elektroniki przy ustawieniu przysłony / ostrości.
filtrom

astrofotografia
Jest najszerszym obiektywem prostym ze światłem f / 2
, jaki kiedykolwiek zaprojektowano dla kamer Mikro Cztery Trzecie. Pomimo ekstremalnych specyfikacji, Venus Optics skutecznie zminimalizował masę obiektywu do mniej niż 200g i 55mm długości. Wydajność optyczna i zniekształcenia są kontrolowane jak najlepiej.
Obiektyw ten zapewnia korzyści w ciemnych i trudnych warunkach oświetleniowych

Ekstremalny kąt widzenia 110 ° i ultra-szybki apertura f / 2 pozwalają fotografom z łatwością tworzyć imponujące zdjęcia z astro-fotografii. Daje również fotografom opcję szybkiego i szerokokątnego fotografowania w słabym świetle, a także fotografię architektury i krajobrazu.
super obiektywZe względu na kompaktową konstrukcję i lekkośćLaowa 7,5 mm f / 2 MFT doskonale nadaje się do vlogowania i videografii stylu życia, takich jak ślub, podróże, teledyski itp. Ten mały obiektyw idealnie pasuje do Twojego gimbalu lub stabilizatora, który umożliwia nagrywanie filmów z łatwością i wydajnością, zamiast trzymać cięższe rzeczy na długi czas strzelania. Więcej próbek wideo można znaleźć na stronie "Testimonials".
Laowa 7.5 mm f/2 MFT


Poza niewielkim rozmiarem obiektyw ten charakteryzuje się również godną uwagi konstrukcją optyczną, która zawiera dwa elementy asferyczne i trzy elementy o wyjątkowo niskiej dyspersji, które kontrolują zniekształcenia i aberracje, zapewniając lepszą wyrazistość i ostrość. Obiektyw wyposażony jest w filtr o średnicy 46 mm, który może zapewnić dodatkową przenośność w fotografii krajobrazowej za pomocą wkręcanych filtrów.
extrawagancki

Super obiektyw lensLekki jak piórko !

Otwiera przed fotografami nowe możliwości filmowania z użyciem kardanów i dronów. Dzięki kompaktowym wymiarom obiektyw doskonale łączy się z kompaktowymi aparatami Micro 4/3 i uważa się go za idealny obiektyw na co dzień.
Dostępne są teraz zarówno standardowe jak i lekkie wersje

Posiadają tę samą konstrukcję optyczną, ale różną wagę. Oba są nadal metalowe, starannie zaprojektowaliśmy i zastąpiliśmy niektóre z nich, aby obniżyć wagę z nieco poniżej 200g (standard) do 150g (lekki). Lekka wersja jest specjalnie zaprojektowana do współpracy z dronami.

zdjecie z drona

Zawartość zestawu

 • obiektyw Laowa C-Dreamer Lightweight 7,5 mm f/2,0 - czarny
 • osłona przeciwsłoneczna
 • dekielek na przód obiektywu
 • dekielek na tył obiektywu

uchwyci każdą chwilę

Specyfikacja

 • model: C-Dreamer 7,5 mm f/2,0 w wersji Lightweight
 • mocowanie: Micro 4/3
 • ogniskowa: 7,5 mm
 • kąt widzenia: 110°
 • przysłona minimalna: f/2,0
 • przysłona maksymalna: f/22
 • liczba listków przysłony: 7
 • pokrycie obrazem: Mikro 4/3
 • konstrukcja optyczna: 13 elementów w 9 grupach
 • minimalna odległość ostrzenia: 12 cm
 • ustawianie ostrości: manualne
 • wymiary: 5 x ⌀5,5 cm
 • waga: 150 g
 • kolor: czarny
 • mocowanie filtra: 46 mmVenus Optics
Cechy
Mocowanie obiektywu
mikro 4/3
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
MF