Panasonic LUMIX S PRO 70-200/4 S-R70200

Panasonic LUMIX S PRO 70-200/4 S-R70200

LUMIX S PRO 70–200 mm F4 O.I.S.

Teleobiektyw 70-200 mm z mocowaniem L

6 349,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Uchwyć każdą chwilę

Fotografowanie w plenerze wymaga doskonałego czasu reakcji i mobilności w każdym aspekcie aparatu. Dzięki szerokiemu zakresowi ogniskowej od 70 mm do 200 mm obiektyw LUMIX S PRO 70-200mm F4 O.I.S. to najlepszy wybór do wykonywania portretów, zdjęć wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody oraz wielu innych rodzajów fotografii. Możliwość zastosowania telekonwerterów* 1,4x oraz 2,0x jeszcze bardziej poszerza jego możliwości. Ponadto zastosowanie szybkiego i precyzyjnego autofokusu wyposażonego w silnik liniowy oraz napęd AF przy prędkości 480 klatek na sekundę oraz 6-punktowej** stabilizacji obrazu w pięciu osiach Dual I.S. 2*** pozwala na uchwycenie bezcennych momentów bez chwili zawahania. Obiektywy LUMIX S PRO spełniają najsurowsze wymogi LEICA, gwarantując wyjątkową rozdzielczość od środka do krawędzi kadru oraz w pełnym zakresie przybliżenia. Stanowią idealne uzupełnienie pełnoklatkowego aparatu LUMIX dzięki wyjątkowej i bezkompromisowej mocy twórczej. * Planowana premiera w 2019 r. ** Na podstawie normy CIPA (kierunek odchylenia: odległość ustawiania ostrości f=200 mm dla obiektywu LUMIX S1R). *** Stabilizacja Dual I.S. 2 w 5 osiach może być wykorzystywana z aparatami LUMIX S1R i S1 od 1 lutego 2019 r. • Leica jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Leica Microsystems IR GmbH.
Optyczna stabilizacja obrazu

Rejestruj sceny bez zastanawiania się i w mgnieniu oka. Wbudowana w obiektyw technologia optycznej stabilizacji obrazu (O.I.S.) gwarantuje, że zdjęcia będą wyglądać świetnie — na całej powierzchni kontury będą ostre i wolne od rozmazań.
Solidna budowa — więcej możliwości

Zmierz się z żywiołami przy każdej pogodzie i w każdym miejscu. Obiektyw jest odporny na pył i zachlapanie* oraz przeznaczony do pracy w temperaturze nawet -10°C, dzięki czemu wytrzyma nawet intensywne użytkowanie w terenie. Wnętrze obiektywu jest chronione przed piaskiem, deszczem i innymi zanieczyszczeniami, dzięki czemu doskonale sprawdza się on w trudnych warunkach. Teraz już nic nie powstrzyma Cię przed zrobieniem artystycznych zdjęć natury czy krajobrazu, o jakich marzysz. * Ochrona przed pyłem i zachlapaniem nie gwarantuje, że nie dojdzie do uszkodzenia, jeśli obiektyw zostanie narażony na bezpośredni kontakt z pyłem lub wodą.


Obsługa wideo — nagrywanie doskonałych filmów wideo

Dzięki obsłudze filmów każdy użytkownik znajdzie w aparacie LUMIX wszystko, czego potrzeba do nagrywania. Nie tylko płynnie zmienia on przysłonę, ale także robi to bez nagłych skoków ekspozycji. Cicha konstrukcja umożliwia nagranie dźwięku sceny bez zakłóceń. Co więcej, wysoka wydajność autofokusu tego obiektywu umożliwia nagrywanie doskonałych materiałów 4K, gdzie precyzja ustawiania ostrości ma kluczowe znaczenie.
S-R70200

23 elementów w 17 grupach – 1 soczewka asferyczna – 1 soczewka Ultra Extra–Low Dispersion – 3 soczewka Extra–Low Dispersion – 1 soczewka Ultra High Refractive Aspherical (ASPH) lenses reduce size and weight, effectively preventing spherical and distortion aberration. Soczewki Extra-Low Dispersion (ED) i Ultra Extra-Low Dispersion (UED) korygują aberracje chromatyczne, zapewniając ostry i kontrastowy obraz z czystymi kolorami na całej powierzchni. Soczewki Ultra High Refractive (UHR) poprawiają skuteczność optyki, zapewniają mniejsze rozmiary i wagę, a także pozwalają osiągnąć jednolitą jakość obrazu od jego środka po krawędzie.
S-R70200

Wykres MTF W przypadku kompensacji zniekształceń obiektywu oś pozioma MTF oznacza odległość od środka korygowanego obrazu.
Panasonic
039989
Cechy
Mocowanie obiektywu
Leica-L
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Teleobiektyw
Nastawienie ostrości
MF
Ogniskowa 70-200 mm
Minimalna wartość przysłony f/4.0
Maksymalna wartość przysłony f/22
Rodzaj mocowania L-Mount
Kompatybilność z matrycą Pełna klatka
Kąt widzenia 34°(szeroki) – 12°(tele)
Minimalna odległość ostrzenia 0,92m
Skala odwzorowania 1:4
Konstrukcja optyczna 23 elementy w 17 grupach (1 soczewka asferyczna, 1 soczewka UED, 3 soczewki ED, 1 soczewka UHR)
Liczba listków przysłony 9 listków / okrągły otwór przysłony
Ustawianie ostrości Silnik liniowy, napęd AF
Stabilizacja Stabilizacja optyczna O.I.S. Możliwość pracy w trybie Dual I.S
Średnica filtra 77mm
Inne funkcjonalności Uszczelniana konstrukcja
Wymiary 179 x 84,4 mm
Waga 985g