Obiektyw ZEISS Batis 40mm f/2,0 CF + rabat 450zł

Carl Zeiss Batis 40mm f/2.0 CF Sony E

5 749,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Płynny i niezawodny autofokus Konstrukcja systemu autofokusa wymaga niezwykle dokładnego rozmieszczenia określonych grup soczewek. System ogniskowania obiektywu Batis 40 mm f / 2 CF i innych obiektywów Zeiss Batis został specjalnie zaprojektowany i pozwala na niezwykle płynne działanie mechanizmu autofokusa. Wszystko po to aby zapewnić najlepszą możliwą jakość obrazowania.


Unikalną cechą serii Batis jest wbudowany wyświetlacz OLED, który pokazuje odległość od punktu ustawienia ostrości i głębokość pola przy dowolnym ustawieniu przysłony. Dzięki wysokiemu kontrastowi działa równie dobrze w świetle dziennym jak i przy słabym oświetleniu.


Wydajność ZeissaPomimo swojej kompaktowej konstrukcji, model Batis 40 mm f / 2 CF nie sprawia problemów spełniając nawet najwyższe wymagania profesjonalnych fotografów. Zaawansowana konstrukcja optyczna z 9 elementami podzielonymi na 8 grup w połączeniu z legendarną powłoką antyrefleksyjną T11 Zeiss zapewniają, że dzięki wyjątkowemu kontrastowi, ostrości i odwzorowaniu kolorów, który jest synonimem słynnego wyglądu Zeissa, żaden szczegół nie zostanie pominięty. Szukasz obiektywu o dużym kontraście już przy pełnym otworze przysłony? Znalazłeś!


O Zeiss Batis Obiektywy Zeiss Batis z automatyczną regulacją ostrości zostały opracowane specjalnie z myślą o pełnoklatkowych aparatach firmy Sony. Zostały one przystosowane do kompaktowego, lekkiego systemu. Kompaktowa konstrukcja absolutnie nie wpływa na wydajność! Obiektywy są w pełni kompatybilne ze wszystkimi aparatami z mocowaniem typu "E" i oferują szybki, cichy autofokus a także są uszczelnione w celu ochrony przed deszczem i kurzem.


Zeiss
039397
Cechy
Mocowanie:
Sony E
Ogniskowa 40mm
Minimalna wartość przysłony f/2
Maksymalna wartość przysłony f/22
Bagnet Sony E / FE
Kompatybilność z matrycą Pełna klatka / APS-C
Kąt widzenia 56°
Minimalna odległość ostrzenia 24cm
Skala odwzorowania 1: 3,3
Konstrukcja optyczna 9 elementów w 8 grupach
Liczba listków przysłony 9
Ustawianie ostrości Autofokus / Manual
Stabilizacja Brak
Średnica filtra 67mm
Osłona przeciwsłoneczna W zestawie
Wymiary 91mm x 93mm
Waga 361g