Samyang AF 85mm f/1.4 Sony FE

Samyang AF 85mm f/1.4 Sony FE

2 615,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

SAMYANG AF 85MM F1.4 Sony E

Przygotowany do portretowania Samyang AF 85mm f / 1.4j est krótkim teleobiektywem charakteryzującym się dużą maksymalną przysłoną f / 1.4. Jasna konstrukcja zapewnia doskonałą kontrolę nad głębią ostrości, do izolowania obiektów przy użyciu selektywnego ustawiania ostrości, a także doskonale sprawdza się w warunkach słabego oświetlenia. Konstrukcja optyczna zawiera cztery elementy o wysokim współczynniku załamania światła, które pomagają zmniejszyć aberracje sferyczne i zniekształcenia w celu uzyskania wysokiej ostrości i przejrzystości. Dostępny jest również jeden element o bardzo niskiej dyspersji, który kontroluje frędzle kolorów i aberracje chromatyczne w celu uzyskania wysokiego stopnia przejrzystości i dokładności kolorów. Poszczególne elementy mają również powłokę Ultra Multi-Coating, która tłumi odblaski i zjawy, zapewniając większy kontrast w silnym oświetleniu.
Obiektyw stałoogniskowy jest przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E. Można go jednak także stosować w modelach APS-C, w których ogniskowa odpowiada 127,5 mm.


Bardzo jasny maksymalny otwór przysłony f / 1,4 działa w warunkach słabego oświetlenia i oferuje doskonałą kontrolę nad głębią ostrości w celu izolowania obiektów i pracy z selektywnym ustawianiem ostrości.


Cztery elementy o wysokim współczynniku załamania światła są stosowane w celu zmniejszenia zniekształceń i aberracji sferycznych w celu uzyskania większej ostrości i dokładnego renderowania.


Ultra Multi-Coating została nałożona na poszczególne elementy w celu zmniejszenia efektu flary i zjawy w celu zwiększenia kontrastu i neutralnego balansu kolorów.


Ultradźwiękowy podwójny silnik liniowy i wewnętrzna konstrukcja ogniskowania zapewniają szybkie i ciche działanie autofokusa. Przełącznik AF / MF umożliwia także płynne przełączanie między trybami ustawiania ostrości.


Konstrukcja wewnętrznego ogniskowania utrzymuje całkowitą długość obiektywu i zapobiega obracaniu się przedniej części obiektywu podczas użytkowania.


Uszczelniona konstrukcja nadaje się do pracy w trudnych warunkach pogodowych.


Samyang
040037
Cechy
Mocowanie obiektywu
Sony E
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Teleobiektyw
Nastawienie ostrości
AF
Producent Samyang
Typ obiektywu Teleobiektyw stałoogniskowy
Ogniskowa 85 mm
Światłosiła f/1.4
Pole widzenia 28.9 o
Ostrość od 0.9 m
Maksymalne powiększenie 1:9
Maksymalna wartość przysłony 16
Liczba listków na przysłonie 9
Mechanizm autofokusa AF / MF
Konstrukcja 11 elementów / 8 grup
Rozmiar filtra 77 mm
Tryb Makro nie
Stabilizacja nie
Dostępne mocowania Sony E Sony FE
Waga 568 g
Wymiary 99.5 x 88 mm