Samyang AF 14mm f/2.8 Canon EF

Samyang AF 14mm f/2.8 Canon EF

2 699,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Samyang to doskonały szerokokątny obiektyw do bezlusterkowców Canon EF . Jego stosunkowo szybki maksymalny otwór przysłony f / 2.8 nadaje się do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych, a jego konstrukcja optyczna zawiera trzy elementy asferyczne i dwa elementy o niskiej dyspersji, aby pomóc zmniejszyć zniekształcenia i obwódki kolorów w celu poprawy przejrzystości i ostrości. Zastosowano również powłokę Ultra Multi-Coating, a także zintegrowaną osłonę obiektywu, aby stłumić odblaski i zjawy, zapewniając większy kontrast i dokładność kolorów podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych. Ponadto silnik autofokusa obiektywu zapewnia szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości, a ręczne obejście ustawiania ostrości jest również dostępne dla bardziej wyrafinowanej kontroli.


Super szerokokątna ogniskowa jest przeznaczona dla pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu EF, jednak może być również używana z modelami APS-C, gdzie zapewnia ogniskową odpowiadającą 21 mm.


Trzy elementy asferyczne są wbudowane w konstrukcję optyczną w celu kontrolowania aberracji sferycznych w celu zwiększenia przejrzystości i rozdzielczości od krawędzi do krawędzi.


Dwa elementy szklane o bardzo niskiej dyspersji działają w celu zmniejszenia aberracji chromatycznych; poprawić ogólną ostrość obrazu, przejrzystość i wierność kolorów; i pomaga zminimalizować całkowitą wagę obiektywu.


Ultra Multi-Coating została nałożona na poszczególne elementy w celu zmniejszenia efektu flary i zjawy w celu zwiększenia kontrastu i neutralnego balansu kolorów.


Zintegrowany silnik autofokusa zapewnia szybką, dokładną i precyzyjną kontrolę AF. Dostępna jest również ręczna korekcja ostrości w celu zawężenia pozycji ostrości.


Zaokrąglona siedmiostrzowa membrana przyczynia się do gładkiej i przyjemnej jakości bokeh.


Samyang
Cechy
Mocowanie obiektywu
Canon EF
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
AF
Konstrukcja optyczna 14 soczewek w 10 grupach
Światło f/2,8
Napęd jest AF
Kąt widzenia 113,9°FF / dla APS-C 89,8˚
Minimalny otwór przysłony 22
Minimalna odległość ostrzenia 0,20 m
Średnica filtra brak
Osłona przeciwsłoneczna wbudowana
Wymiary 78 x 72 mm
Waga 505 g