Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon
   Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon
   Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon
   Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon
   Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon
   Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon
   Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon

   Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon

   3 290,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   037565


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    SIGMA 24/1.4 ART DG HSM | Szerokokątny obiektyw o maksymalnej przysłonie F1.4, który ujawnia nowy horyzont jakości obrazu.

    Na fali sukcesu wybitnych obiektywów Sigmy z serii Art. tj. 35/1.4 DG HSM oraz 50/1.4 DG HSM powstał kolejny, przeznaczony dla wymagających fotografów oczekujących nieprzeciętnej jakości obrazu przy współpracy ze współczesnymi, wymagającymi matrycami pełnoklatkowymi. Zaawansowany układ 15 soczewek ułożonych w 11 grupach gwarantuje pełną ostrość obrazu już od przysłony F1,4. Aż 3 soczewki wykonano ze specjalnych szkieł FLD oraz 4 soczewki z SLD. Każda soczewka pokryta jest warstwami antyrefleksyjnymi likwidującymi bliki i flary, dzięki czemu obiektyw zachowa odpowiedni kontrast nawet przy fotografowaniu pod słońce. Dopełnieniem jakości obrazu jest 9-cio listkowa, zaokrąglona przysłona, dzięki której uzyskujemy przyjemną plastykę obrazu i pożądany miękki efekt bokeh. Automatyczna ostrość ustawiana jest za pomocą ultradźwiękowego silnika HSM (Hyper Sonic Motor) gwarantującego cichą i szybką pracę. Jest to szczególnie ważne podczas pracy w kościołach, teatrach oraz filmowaniu. Całość zamknięto w stylowej, wytrzymałej obudowie a mosiężny bagnet łączy precyzję z wytrzymałością na lata pracy.

    Oprócz zdjęć krajobrazów i martwej natury obiektyw doskonale sprawdzi się w fotografii reporterskiej, astrofotografii oraz videofilmowaniu.


    Precyzyjny Autofocus

    Dzięki nowemu algorytmowi kontrolującemu pracę autofocusa, szybkość i jakość ostrzenia obiektywów SIGMA Art będzie na tym samym poziomie co w konstrukcjach projektowanych oryginalnie dla aparatów bezlusterkowych. Dotyczy to pracy we wszystkich trybach autofocusa, w tym trybu ciągłego AF-C.


    Kompatybilność stabilizacji obrazu

    Obiektywy będą w pełni kompatybilne z systemem stabilizacji matrycy. Optymalizacja następuje przez ustalenie ogniskowej obiektywu i dostosowanie parametrów stabilizacji wewnątrz aparatu.


    Korekcja aberracji

    Korekcja poziomów jasności na brzegach obrazu, dystorsji oraz aberracji chromatycznej będzie zoptymalizowana dzięki przepływowi informacji o parametrach optycznych z obiektywu do aparatu.


    Redukcja flar i blików

    Już na wczesnych etapach procesu projektowania obiektywów, mierzone są flary i bliki w celu zbadania odporności mechanizmu optycznego na silne źródła światła. Specjalna wielowarstwowa powłoka redukuje flary i bliki, by umożliwić fotografom wykonywanie ostrych zdjęć nawet w trudnym oświetleniu.


    Specyfikacja techniczna:

    • Ogniskowa stała 24mm
    • Konstrukcja obiektywu 15 elementów w 11 grupach (3 soczewki FLD, 4 soczewki SLD)
    • Kąt widzenia 84,1°
    • Przysłona 9 zaokrąglonych listków przysłony
    • Minimalna wartość przysłony F 1.4
    • Maksymalna wartość przysłony F 16
    • Min. odległość ostrzenia 25cm
    • Średnica filtra 77mm
    • Wymiary 85mm x 90,2mm
    • Waga 665 g
    Sigma
    037565

    Arkusz danych

    Mocowanie obiektywu
    Canon EF
    Pole krycia obiektywu
    APSC
    Zoom / Stałoogniskowy
    Stałoogniskowy
    Rodzaj obiektywu
    Szerokokątny
    Nastawienie ostrości
    MF

    Szczegółowe odniesienia

    Sigma A 24mm f/1.4 DG HSM Canon

    3 290,00 zł
    Brutto