Zeiss Distagon T* 35mm f/1.4 ZE + rabat 1500zł

Carl Zeiss Distagon 35mm f/1.4 T ZE Canon

5 950,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Carl Zeiss Distagon T* 35mm f/1.4 to solidna konstrukcja wykonana z metalu. Szkło charakteryzuje się prostym i funkcjonalnym projektem. Ten klasyczny szerokokątny obiektyw z umiarkowanie szerokokątną perspektywą jest idealny do fotografowania krajobrazów oraz w plenerze. Distagon T jest zaprojektowany do zapewnienia wysokiej jakości obrazu z dużym otworem przysłony oraz szeroką skalą ostrości.


Obiektyw wyposażony w bardzo precyzyjny mechanizm fokusa z szerokim zakresem ruchu pierścienia. Prawie okrągła składająca się z 9 listków przysłona daje wyjątkowo piękne rozmycie nieostrych partii obrazu, a bardzo duża jasność obiektywu ( f /1.4) pomaga ten efekt bardzo łatwo osiąnąć. Optyka posiada warstwę zabezpieczającą przed występowaniem refleksów świetlnych


Obiektyw jest kompatybilny z pełnowymiarowym formatem filmowym Super35mm. Po podłączeniu obiektywu do aparatu z matrycą APS-C kąt widzenia odpowiada ogniskowej 56mm. Dzieje się tak dlatego, że matryca APS-C w aparatach cyfrowych jest mniejsza od pełnej klatki formatu 35 mm dla której podawana jest ogniskowa na obiektywach.


Obiektyw jest niezwykle ergonomiczny, solidna metalowa obudowia waży ok 850g, również mocowanie zostało wykonane z metalu, jest to bardzo istotny czynnik w przypadku gdy nasza specyfika pracy wymaga częstych zmian obiektywu.


Zeiss
032779
Cechy
Mocowanie obiektywu
Canon EF
Pole krycia obiektywu
APSC
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
MF
Producent Carl Zeiss
Model Distagon T* 35 mm f/1.4 ZE
Typ obiektywu szerokokątny, stałoogniskowy
Ogniskowa 35mm
Mocowanie ZE Canon EF
Pole widzenia 63o
Ostrość od 0.3 m
Liczba listków przysłony 9
Machanizm fokus manualny
Konstrukcja 11 elementów, 9 grup
Wymiary 75 x 110 mm
Waga 830 g