Obiektyw Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC + 5 lat gwarancji

Obiektyw Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC + 5 lat gwarancji

Obiektyw Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC z mocowaniem do Samsunga NX

1 819,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC do  Samsunga

Obiektywy Samyang pochodzące z oficjalnej dystrybucji posiadające kartę gwarancyjną dystrybutora Foto-Techniki będą objęte wydłużoną 5-cio letnią gwarancją.

Każdy użytkownik chcący skorzystać z nowego programu ochrony będzie musiał zarejestrować swój obiektyw na stronie http://samyang-foto.pl/pl/serwis/formularz-5-lat-gwarancji

Proces rejestracji jest prosty oraz szybki, a wymagane są do niego tylko:

  • karta gwarancyjna Foto-Techniki

  • dokument zakupu

Obiektyw Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC z mocowaniem do Samsunga NX

Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC to wyjątkowo jasny, stałoogniskowy obiektyw przeznaczony do współpracy z aparatami cyfrowymi wyposażonymi w matryce pełnoklatkowe lub APS-C.
Jego konstrukcja optyczna została oparta na układzie 13 soczewek w 12 grupach.
Cztery soczewki zostały wykonane ze szkła o niskiej dyspersji (ED), co znacznie minimalizuje poziom aberracji chromatycznej, dwie kolejne to soczewki asferyczne zapobiegające powstawaniu zjawiska aberracji sferycznej. 

 

Podobnie jak w innych produktach Samyang, zastosowano wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne UMC, które zapewniają bardzo dobrą transmisję światła.
Dzięki skomplikowanej konstrukcji optycznej, szkło daje wyjątkową jakość obrazu już od pełnego otworu przysłony.

 

Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC z mocowaniem Nikon F został dodatkowo wyposażony w układ elektroniczny pozwalający kontrolować parametry ekspozycji z poziomu aparatu, a także swobodnie korzystać z zalet automatyki błysku i-TTL.
Dzięki pełnej informacji na temat zakresu dostępnych przysłon, ogniskowej i potwierdzenia ostrości, fotografowanie obiektywem Samyang stało się prostsze i bardziej komfortowe.

 

Model daje szerokie pole widzenia przydatne w fotografii pejzażu i architektury, a w przypadku formatu APS-C sprawdzi się również jako standardowy obiektyw o uniwersalnej ogniskowej 36 mm.


Przedłuż gwarancje do 5 lat!
Jakość obiektywów Samyang znana jest już od dawna.Z tego powodu F.H. Foto-Technika oferuje w Polsce możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat przy dokonaniu rejestracji produktu w ciągu 60 dni od zakupu (daty wystawienia paragonu lub faktury).


dowiedz się więcej


gwarancja
Samyang
035443
Cechy
Mocowanie obiektywu
Nikon F
Pole krycia obiektywu
m4/3
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
AF