Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

5 870,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Obiektyw zmiennoogniskowy typu „rybie oko”

Dzięki modelowi EF 8-15mm f/4L Fisheye USM nie trzeba kupować dwóch specjalistycznych obiektywów. Po założeniu na aparat z pełnoklatkową matrycą (24 × 36 mm) umożliwia robienie okrągłych zdjęć typu „rybie oko” lub zdjęć pełnoklatkowych. Osoby używające lustrzanek z mniejszymi matrycami mogą również robić pełnoklatkowe zdjęcia typu „rybie oko”. 180-stopniowe pole widzenia powoduje, że uchwycenie całej sceny na jednym zdjęciu jest niezwykle łatwe.


Jakość serii L

Flagowa seria obiektywów L firmy Canon obejmuje najdoskonalsze obiektywy EF przeznaczone do zadań profesjonalnych. Obiektywy serii L łączą doskonałe parametry z wyjątkową łatwością użytkowania oraz dużą odpornością na kurz i wilgoć.


Cicha i szybka automatyczna regulacja ostrości

Pierścieniowy silnik USM (Ultrasonic Motor) wykorzystuje wibracje o częstotliwości ultradźwiękowej w celu zapewnienia bardzo szybkiej i niemal bezgłośnej pracy autofokusa. Szybki procesor i zoptymalizowane algorytmy AF jeszcze bardziej zwiększają szybkość AF. Ostrość można regulować ręcznie (elektronicznie) bez konieczności wyłączania trybu AF.


Poprawiona jakość zdjęć dzięki powłoce SWC

Opatentowana przez firmę Canon powłoka SWC (ang. Subwavelength Structure Coating) została opracowana z myślą o fotografii cyfrowej i ma minimalizować efekty odbić światła i efekty zjawy powodowane przez odbicia wewnętrzne. Eliminując ich przyczynę, powłoka redukuje odbicia oraz pomaga w uzyskiwaniu ostrych i wyraźnych zdjęć.


Łatwiejsze czyszczenie obiektywu

Powierzchnie pierwszej i ostatniej soczewki zostały pokryte powłoką fluorową, która w porównaniu z innymi powłokami ułatwia czyszczenie powierzchni obiektywu.


Canon
001324
Cechy
Mocowanie obiektywu
Canon EF
Pole krycia obiektywu
APSC
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Rybie-oko
Nastawienie ostrości
AF
Producent Canon
Model EF 8-15 mm f/4 L Fisheye USM
Typ obiektywu Rybie oko
Ogniskowa 8 - 15 mm
Światłosiła f/4
Pole widzenia 180 - 175.5 o
Ostrość od 0.15 m
Maksymalne powiększenie 1:2.5
Maksymalna wartość przysłony 22
Liczba listków na przysłonie 7
Mechanizm autofokusa USM
Konstrukcja 14 elementów / 11 grup
Rozmiar filtra 67 mm
Tryb Makro Nie
Wymiary 79 x 83 mm
Waga 540 g