Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Canon EF 20mm f/2.8 USM
   Canon EF 20mm f/2.8 USM

   Canon EF 20mm f/2.8 USM

   2 360,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Silne wrażenie bycia wewnątrz zdjęcia

    Minimalna odległość ostrzenia tym obiektywem wynosi zaledwie 25 cm. Pozwala to na podejście bardzo blisko fotografowanego tematu i obserwowanych wydarzeń. Mocne zaznaczenie perpektywy i ukazanie bardzo szerokiego pola widzenia daje oglądającemu złudzenie bycia wewnątrz fotografii.


    Ostrość na całej fotografii

    Obiekty znajdujące się bliżej aparatu wydają się znacznie większe a wraz z oddalaniem gwałtownie się zmniejszają. Dzięki temu można z łatwościa osiągnąć szeroką głębię ostrości sprawiającą, że wszystko w polu widzenia jest ostre — od pierwszego planu aż do tła, nawet przy otwartej przysłonie.


    Realistyczna perspektywa

    Pomimo szerokiego kąta widzenia 94°, umożliwiającego umieszczenie na fotografii wszystkiego, co znajduje się w polu ludzkiego widzenia, pozwala uzyskać naturalne obrazy, bez efektu nadmiernego zaznaczenia perspektywy, dominującego na zdjęciach wykonanych przy pomocy obiektywu 14 mm.


    Ciche i szybkie ustawianie ostrości

    Zastosowany w obiektywie silnik USM (ultradźwiękowy) odpowiedzialny za automatyczne ustawianie ostrości działa szybko i cicho, co ma znaczenie zwłaszcza przy szybkich zdjęciach. Cicha praca obiektywu przyda się podczas dyskretnego fotografowania lub filmowania. W każdym momencie możliwe jest też skorzystania z ręcznego ustawiania ostrości lub "doostrzenie" bez potrzeby przełączania obiektywu w tryb manualny.


    Kompatybilny ze wszystkimi aparatami Canon

    Obiektyw ma wszechstronne zastosowanie. Wyprodukowany dla pełnoklatkowych aparatów Canon może być z powodzeniem stosowany również na mniejszych matrycach APS-C (oferując nieco węższy kadr). Po zastosowaniu odpowiedniego adaptera (do kupienia osobno) będzie współpracował również z bezlusterkowcami marki Canon.


    Bogate możliwości stosowania kołowych filtrów polaryzacyjnych

    W zwiazku z tym, że przednia sekcja obiektywu nie obraca sią podczas regulacji ostrości, bardzo wygodne jest korzystanie z kołowych filtrów polaryzacyjnych.


    Arkusz danych

    Mocowanie obiektywu
    Canon EF
    Pole krycia obiektywu
    APSC
    Zoom / Stałoogniskowy
    Stałoogniskowy
    Rodzaj obiektywu
    Szerokokątny
    Nastawienie ostrości
    AF

    Szczegółowe odniesienia