Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 + Tamron TAP-in

Tamron SP 24-70mm f/2.8 Di VC USD G2 + Tamron TAP-in

SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2

5 100,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg


TAMRON SP 24-70MM F/2.8 DI VC USD G2
+ TAMRON TAP-IN

13968.jpg


Zobacz świat z nową ostrością i wyrazistością

W nowym modelu A032 zastosowano nowe specjalistyczne, wysokiej jakości materiały szklane, które oferują większą przepuszczalność optyczną, aby zapewnić doskonałą reprodukcję kolorów i jeszcze większą ostrość. Soczewka A032 zawiera 17 szklanych elementów w 12 grupach, w tym: 2 szklane elementy XR (Extra Refractive Index) do przeciwdziałania aberracjom optycznym; 3 elementy LD (o niskiej dyspersji), aby zminimalizować osiowe aberracje chromatyczne, które mogą wystąpić w przypadku teleobiektywu, a także poprzeczne aberracje chromatyczne, które mogą stanowić problem przy szerokokątnym kącie; 3 elementy GM (formowane szklane asferyczne); oraz 1 hybrydowy element soczewki asferycznej, który skutecznie neutralizuje aberracje i zniekształcenia sferyczne, zapewniając doskonałą jakość obrazu. Dzięki połączeniu tych specjalnych materiałów szklanych

01.jpg


Obiektyw Tamron SP 24-70mm F / 2.8 Di VC USD G2

Zobacz Olivera Gütha używającego nowego obiektywu do obrazowania boksu.


Powłoka eBAND radykalnie ogranicza duchy i rozbłyski

Nowy A032 jest wyposażony w oryginalną powłokę eBAND firmy Tamron (Extended Bandwidth & Angular-Dependency), technologię, która łączy nanostrukturalną warstwę o bardzo niskim współczynniku załamania światła z konwencjonalnymi wielowarstwowymi technikami powlekania w celu zapewnienia doskonałych właściwości antyrefleksyjnych. Optymalne zastosowanie tej powłoki eBAND w połączeniu z powłoką BBAR (szerokopasmową powłoką antyrefleksyjną) Tamron z powodzeniem i znacznie ogranicza ducha i odblaski, które mogą wystąpić podczas fotografowania obiektów oświetlonych od tyłu.

02.jpg


Wyposażony w nowy system kontroli podwójnego MPU (mikroprocesora)

Zoom A032 posiada nowy system sterowania, który wykorzystuje proces podwójnego MPU (mikroprocesora). Oprócz MPU z wbudowanymi blokami DSP (Digital Signal Processor) dla lepszego przetwarzania sygnału, Tamron dodał MPU dedykowane wyłącznie do kompensacji drgań. Rezultatem jest szybsze, bardziej precyzyjne działanie AF i konsekwentnie mocniejszy VC (kompensacja drgań).
Znacząco poprawiona dokładność i szybkość autofokusa A032 jest wyposażony we własne MPU (mikroprocesor), z wbudowanymi blokami DSP (cyfrowe przetwarzanie sygnałów), które umożliwiają szybkie cyfrowe przetwarzanie sygnału, osiągając zarówno doskonałą reakcję na sygnały z kamery, jak i wysoką precyzja działania autofokusa.

03.jpg


Najwyższy poziom kompensacji drgań (VC) w swojej klasie

Nowy obiektyw zmiennoogniskowy A032 jest wyposażony w oryginalny system VC (kompensacja drgań) Tamrona. Dzięki dodaniu MPU specjalnie przeznaczonego do przetwarzania VC, A032 oferuje najwyższą dostępną kompensację drgań z poziomem stabilizacji obrazu CIPA 5 stopni. Teraz możesz cieszyć się fotografowaniem z ręki bez zakłóceń i większą elastycznością - nawet przy słabym świetle.

05.jpg


Powłoka fluorowa dla ochrony i bezpiecznego czyszczenia

Przednia powierzchnia soczewki jest pokryta ochronnym związkiem fluoru, który jest hydrofobowy i nie przepuszcza oleju. Powierzchnia soczewki jest łatwiejsza do wycierania i jest mniej podatna na szkodliwe działanie brudu, kurzu, wilgoci i odcisków palców.

01 (1).jpg


Nowy mechanizm blokujący wbudowany w osłonę obiektywu

Osłona obiektywu jest wyposażona w mechanizm blokujący, który zapobiega odłączeniu na skutek niezamierzonego kontaktu podczas użytkowania.

03 (1).jpg


System membran elektromagnetycznych zgodny z aparatami Nikon

W przypadku obiektywów z mocowaniem Nikon zastosowano system elektromagnetycznych membran, który był standardową funkcją obiektywów z mocowaniem Canon. Możliwe jest bardziej precyzyjne sterowanie przysłoną i przysłoną, ponieważ łopatki membrany są napędzane i kontrolowane przez silnik za pomocą elektronicznych sygnałów pulsacyjnych.

05 (1).jpg


Odporna na wilgoć konstrukcja chroni Twój obiektyw

Aby zapewnić lepszą ochronę podczas fotografowania na zewnątrz, szczelne uszczelki w tubusie obiektywu pomagają chronić Twój sprzęt.

02 (1).jpg


Kompatybilny z TAMRON TAP-in Console ™

Opcjonalna konsola TAP-in Console ™ zapewnia połączenie USB z komputerem osobistym, umożliwiając łatwą aktualizację oprogramowania wewnętrznego obiektywu, a także dostosowywanie funkcji, w tym precyzyjne dostosowywanie AF i VC.

04.jpg


Wykres MTF  

a032_mtf_24mm.jpg
a032_mtf_70mm.jpgKonstrukcja optyczna (17 elementów w 12 grupach)

a032_opticalconstruction.jpg

Tamron
Cechy
Mocowanie obiektywu
Nikon F
Pole krycia obiektywu
APSC
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Teleobiektyw
Nastawienie ostrości
AF
Model A032
Długość ogniskowa 24–70 mm
Maksymalna przysłona F / 2.8
Kąt widzenia (przekątna) 84 ゜ 04 '- 34 ゜ 21' (dla formatu pełnoekranowego)
60 ゜ 20 '- 22 ゜ 22' (dla formatu APS-C)
Konstrukcja obiektywu 17 elementów w 12 grupach
Minimalna odległość ostrzenia 0,38 m (15 cali)
Maksymalny. Współczynnik powiększenia 1: 5
Rozmiar filtra Φ82mm
Maksymalna średnica 88,4 mm (3,5 cala)
Długość 111 mm (4,4 cala) Canon
108,5 mm (4,3 cala) Nikon
Waga 905 g (31,9 oz) Canon
900g (31,7 oz) Nikon
Numer ostrza membrany 9 (okrągła przysłona)
Minimalna przysłona F / 22
Wydajność stabilizacji obrazu 5 przystanków (zgodny ze standardami CIPA)
standardowe akcesoria Osłona obiektywu, pokrywki obiektywu, etui na obiektyw
Kompatybilne mocowania W przypadku urządzeń Canon, Nikon Nikon Z.
Kompatybilność z Canon EOS R.