Venus Optics Laowa D-Dreamer 12 mm f/2,8 Zero-D do Canon EF

Venus Optics Laowa D-Dreamer 12mm f/2,8 Zero-D do Canon EF

4 999,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Venus Optics Laowa D-Dreamer 12mm f/2,8 Zero-D do Canon EF

Naprawdę szerokokątny stałoogniskowy o prostoliniowej konstrukcji optycznej, czarny mocowanie Canon EF Laowa 12 mm f / 2,8 Zero-D firmy Venus Opticsma na celu ograniczenie zniekształceń w celu uzyskania wyraźnych i dokładnych przedstawień krajobrazów i obiektów architektonicznych. Konstrukcja optyczna obejmuje również parę elementów asferycznych i trzy elementy o bardzo niskiej dyspersji, które kontrolują aberracje sferyczne i chromatyczne, co zapewnia lepszą ostrość i zmniejszenie kolorowych obwódek. Powłoka Frog Eye Coating została również zastosowana, aby odpychać kurz i wilgoć z przedniej soczewki, co korzystnie wpływa na pracę w trudnych warunkach środowiskowych. Korzystając z właściwości optycznych, obiektyw ten cechuje się również precyzyjną konstrukcją ręcznego ustawiania ostrości oraz pływającym układem optycznym, który zapewnia dokładne odwzorowanie w całym zakresie ostrości, od 7,09 "do nieskończoności. Dodatkowo w soczewce jest również wbudowana osłona przeciwsłoneczna w kształcie płatka"


Najszerszy na świecie obiektyw

Ten obiektyw o najszerszym kącie widzenia , jaki kiedykolwiek zbudowano z obiektywem f / 2.8, jest idealnym obiektywem do różnorodnych zastosowań fotograficznych. Od krajobrazu, architektury, wnętrza, podróży do najważniejszych, astro fotografii. Obiektyw jest również najlżejszą i najbardziej kompaktową w swojej klasie do codziennego fotografowania. Charakteryzuje się również prawie zerowym zniekształceniem optycznym, dzięki czemu fotografowie mogą robić zdjęcia krajobrazu / architektury z zachowanymi liniami prostymi. Odporna na wodę i kurz powłoka jest dodawana na przednim elemencie soczewki.


Konstrukcja optyczna obiektywu składa się z szesnastu elementów rozmieszczonych w dziesięciu grupach.

Trzy soczewki o niskiej dyspersji oraz dwa szkła asferyczne zapewniają najwyższą jakość obrazowania całego kadru - od krawędzi do krawędzi, nawet przy szeroko otwartej przysłonie. Przednia soczewka obiektywu pokryta została warstwą zabezpieczającą przed kurzem i zabrudzeniami, a wbudowane mocowanie umożliwia montaż opcjonalnego adaptera na filtry.


Cechy:

  • Bardzo szerokokątny stałoogniskowy obiektyw przeznaczony do pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych Canon z mocowaniem EF.Ten 12 mm f / 2,8 może być również używany z modelami APS-C, w których zapewnia równoważną ogniskową 19,2 mm.
  • Jasny maksymalny otwór względny f / 2,8 doskonale nadaje się do pracy w słabym i trudnym oświetleniu.
  • Projekt prostoliniowy pozwala uzyskać obiekty z minimalnymi zniekształceniami, aby pasowały do ​​zastosowań krajobrazowych i architektonicznych.
  • Trzy elementy o bardzo niskiej dyspersji redukują aberracje chromatyczne i kolorowe obwódki, zwiększając przejrzystość i neutralność kolorów. Zastosowano również dwa elementy asferyczne, które ograniczają aberracje sferyczne i poprawiają ostrość.
  • Powłoka Frog Eye Coating została zastosowana, aby odpychać zarówno kurz, jak i wilgoć, zapewniając dodatkową ochronę podczas pracy w niesprzyjających warunkach.
  • Konstrukcja z ręcznym ustawianiem ostrości wykorzystuje pływający system optyczny, aby utrzymać wydajność w całym zakresie ogniskowania od 7,09 "do nieskończoności.
  • Wbudowana osłona przeciwsłoneczna w kształcie płatka chroni obiektyw przed światłem rozproszonym, redukując odblaski i zjawy, a także chroni przednie soczewki przed przypadkowymi uderzeniami.
Venus Optics
Cechy
Mocowanie obiektywu
Canon EF
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
MF
Typ obiektywu Szerokokątny stałoogniskowy
Ogniskowa 12mm
Pole widzenia 121.9 o
Światłosiła f/2.8
Ostrość od 0.18 m
Maksymalne powiększenie 0.2x
Maksymalna wartość przysłony 22
Liczba listków na przysłonie 7
Mechanizm autofokusa MF
Konstrukcja 16 elementów / 10 grup
Wymiary 74.8 x 82.8 mm
Waga 609 g