Sigma A 14-24mm f/2.8 DG HSM Sony E

SIGMA PARTNER BEIKS Machulski

Sigma A 14-24mm f/2.8 DG HSM Sony E

Promocja 5 lat GWARANCJI!

Obowiązuje od 29.11.2019 do 31.12.2019

6 489,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Nowy ultra-szerokokątny obiektyw zawarty w prestiżowej linii Art

Wykorzystując swoje doświadczenie, SIGMA produkuje obecnie ultra-precyzyjne formowane elementy soczewek asferycznych tak duże jak nawet φ80mm stosując je w nowych produktach. Ta technologia optyczna stanowi obietnicę ustanowienia nowych standardów doskonałości w obiektywach ultra-szerokokątnych.

W linii Art, SIGMA rozpoczęła równocześnie pracę nad dwoma ultra-szerokokątnymi obiektywami oferującymi kluczową ogniskową 14/1.8mm: jeden stałoogniskowy i jeden zoom 12-24/4.0

Teraz SIGMA wprowadza 14-24mm F2.8 DG HSM | Art jako nowy standard dla ultra-szerokokątnego obiektywu zmiennoogniskowego. Minimalizując jednocześnie dystorsje ten obiektyw oferuje wyjątkową jasność F2.8 w całym zakresie ogniskowych i zapewnia jakość obrazu na najwyższym poziomie przy każdej ogniskowej i każdej odległości fotografowania.


Znakomita jakość obrazu obiektywów z linii Art

Opracowany by współpracować z 50+-megapikselowymi aparatami oferując najwyższego poziomu parametry optyczne w całym zakresie ogniskowych, obiektyw 14-24mm F2.8 DG HSM | Art zawiera trzy soczewki FLD, trzy soczewki SLD, i trzy soczewki asferyczne, w tym jedną asferyczną o dużej średnicy. Skuteczne rozmieszczenie tych soczewek o wysokim współczynniku załamania światła dodatkowo wspomaga korekcyjne efekty soczewek FLD i SLD. Ten układ optyczny zmniejsza poprzeczne aberracje chromatyczne i inne aberracje optyczne, dając w rezultacie doskonałą jakość obrazu o wysokiej rozdzielczości.

Pierwszy element układu optycznego jest soczewką asferyczną o dużej średnicy. Optymalizacja dystrybucji mocy tego i innych elementów optycznych zmniejsza dystorsje do 1% lub mniej*. W rezultacie punkty świetlne ukazują się jako punkty bez smug z centrum obrazu w stronę krawędzi, a światło rozkłada się równomiernie w kadrze. Ponadto, symulacje przeprowadzane już od procesu projektowania pomogły zminimalizować refleksy i efekt duszków. W połączeniu, te technologie zapewniają doskonałe osiągi obiektywu ultra-szerokokątnego.


Profesjonalne parametry

Tak jak obiektywy SIGMY z linii Sport, 14-24mm F2.8 DG HSM | Art oferuje wysoce skuteczną pyło- i bryzgoszczelną konstrukcję ze specjalnym uszczelnieniem w miejscu przyłączenia bagnetu, przy pierścieniu zoom i pierścieniu ostrości, jak i pozostałych łączeniach, pozwalając fotografom na pracę w różnych warunkach pogodowych.

Dodatkowo przednia soczewka jest pokryta ochronnymi powłokami hydro- i oleo-fobowymi, które ułatwiają czyszczenie. Niezwykle szybki i bardzo dokładny autofocus pozwala fotografom reagować natychmiastowo by złapać te wyjątkowe ujęcia.


Wprowadza nową usługę wymiany osłony obiektywu FCS

Dzisiejsi twórcy wirtualnej rzeczywistości preferują filmowanie z użyciem wielu kamer, które wykorzystują możliwości obiektywów ultra-szerokokątnych. Odpowiadając na ten trend SIGMA oferuje nową usługę zmiany osłony obiektywu FCS, w której SIGMA wymienia osłonę tulipanową obiektywu 14-24mm F2.8 DG HSM | Art na specjalny okrągły element. Ta zmodyfikowana struktura przodu obiektywu umożliwia większą swobodę przy używaniu wielu kamer wirtualnej rzeczywistości. Nowy przód również nie rzuca cienia i nie ingeruje w pracę innych obiektywów. Ta usługa nie wpływa na ważność gwarancji.


Made in Japan - najwyższa jakość wykonania

Wszystkie procesy produkcyjne w firmie Sigma – od form odlewniczych do poszczególnych części – powstają w całości w Japonii pod kontrolą zintegrowanego systemu produkcyjnego. Jesteśmy obecnie jednym z niewielu producentów, których produkty są wytwarzane wyłącznie w Japonii.


Inne cechy

  • Okrągła przysłona
  • Szybki autofocus z trybem ręcznego doostrzenia
  • Dostępny SIGMA USB DOCK umożliwia elastyczne dostosowywanie i regulację
  • Możliwa usługa zmiany bagnetu
  • Mosiężny bagnet
  • Analiza za pomocą systemu kontroli MTF SIGMY: A1
  • “Wyprodukowany w Japonii” z wyjątkową jakością wykonania
Sigma
040737
Cechy
Mocowanie obiektywu
Nikon F
Pole krycia obiektywu
APSC
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
AF
Producent Sigma
Model A 14-24 mm f/2.8 DG HSM
Typ obiektywu Szerokokątny zoom
Ogniskowa 14 - 24 mm
Światłosiła f/2.8
Pole widzenia 114.2 - 84.1 o
Ostrość od 0.26 m
Maksymalne powiększenie 1:5.4
Maksymalna wartość przysłony 22
Liczba listków na przysłonie 9
Mechanizm autofokusa HSM
Konstrukcja 17 elementów / 11 grup
Wymiary 135.1 x 96.4 mm
Waga 1150 g