Nikon AF-S 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR

Nikon AF-S 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR

  PRZEDSPRZEDAŻ 

49 999,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Szybkość, zasięg i elastyczność definiują obiektyw Nikon AF-S 120-300 mm f / 2.8E FL ED SR VR , teleobiektyw zmiennoogniskowy z mocowaniem typu F, charakteryzujący się zaawansowaną konstrukcją optyczną, szybkim ustawianiem ostrości i jasną stałą przysłoną f / 2.8 o stałej maksymalnej przysłonie . Fluoryt i szkło o bardzo niskiej dyspersji są stosowane w całym układzie optycznym, aby skutecznie tłumić różne aberracje w celu poprawy przejrzystości, ostrości i dokładności kolorów w całym zakresie ogniskowych.

Równoważąc zalety optyczne, ten 120–300 mm charakteryzuje się także wbudowanym systemem stabilizacji obrazu z redukcją wibracji, który kompensuje drgania aparatu, aby umożliwić ostrzejsze fotografowanie z ręki. Silnik Silent Wave Motor zapewnia również ostry obraz i zapewnia szybkie i ciche działanie autofokusa oraz ręczną regulację ostrości w pełnym wymiarze godzin. Dodatkowo obracany kołnierz statywu pomaga w pracy z systemem podpierającym, a ten obiektyw wykorzystuje elektromagnetyczną przysłonę, aby zapewnić stałą stabilność ekspozycji podczas fotografowania z dużą szybkością ciągłą.

Ten przeznaczony do współpracy z czujnikami obrazu FX obiektyw 120–300 mm jest również kompatybilny z czujnikami DX, gdzie zapewnia zakres ogniskowych odpowiadający 180–450 mm. Stały maksymalny otwór przysłony f / 2.8 zapewnia spójne oświetlenie w całym zakresie ogniskowych i zapewnia korzyści w dostępnych warunkach oświetleniowych, a także oferuje lepszą kontrolę nad głębią ostrości.

Elementy optyczne ze szkła fluorytowego i szkła o bardzo niskiej dyspersji zostały znacznie zintegrowane z konstrukcją optyczną, aby znacznie zmniejszyć obwódki kolorów i aberracje chromatyczne w celu osiągnięcia zauważalnej przejrzystości i dokładności kolorów. Stabilizacja obrazu z redukcją drgań pomaga zredukować drgania aparatu, co sprzyja korzystaniu z tego obiektywu w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto wyznaczony tryb sportowy jest odpowiedni do pracy w szybkich warunkach, a tryb statywu pomaga tłumić subtelne wibracje gruntu podczas pracy na systemie nośnym.

  • Silent Wave Motor zapewnia szybkie, ciche i precyzyjne działanie autofokusa wraz z ręcznym nadpisywaniem ostrości w pełnym wymiarze godzin.
  • Ogranicznik zakresu ogniskowania pozwala ci ograniczyć system ogniskowania do zakresu od 19,7 do nieskończoności, aby przyspieszyć ustawianie ostrości.
  • Przypisywalne przyciski funkcyjne mogą być używane do aktywacji trybów blokowania AF / AE na podstawie obiektywu lub do przełączania między różnymi trybami pól AF.
  • Odporna na kurz i wilgoć tubus obiektywu ze stopu magnezu korzystnie wpływa na użytkowanie soczewki w warunkach niepalnych.
  • Kołnierz statywu zapewnia dobrze wyważone wsparcie podczas pracy ze statywu lub statywu. Pierścień kołnierza zawiera również łożyska kulkowe do płynnego przechodzenia między orientacją poziomą i pionową.
  • Specjalistyczny elektromagnetyczny mechanizm przysłony zapewnia większą stabilność kontroli ekspozycji, co jest szczególnie korzystne w przypadku pracy z szybkimi seriami zdjęć seryjnych.
Nikon
Cechy
Mocowanie obiektywu
Nikon F
Pole krycia obiektywu
Pełna klatka
Zoom / Stałoogniskowy
Zoom
Rodzaj obiektywu
Teleobiektyw
Nastawienie ostrości
AF
Ogniskowa 123 do 300 mm
Maksymalna przysłona f / 2.8
Minimalna przysłona Nie określono przez producenta
Mocowanie obiektywu Nikon F.
Kompatybilność formatu Pełna ramka
Minimalna odległość ostrzenia Nie określono przez producenta
Typ ostrości Autofocus
Stabilizacja obrazu tak
Kołnierz statywu Naprawiono i obraca się
Rozmiar filtra Nie określono przez producenta