Sigma 20mm T1.5 FF High-Speed Prime + Pendrive LEXAR 32GB WRC za 1zł

SIGMA PARTNER BEIKS Machulski

Sigma 20mm T1.5 FF High-Speed Prime

16 990,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Obiektyw filmowy

Obiektyw stworzony w odpowiedzi na wysokie wymagania. Zapewnia najwyższą rozdzielczość filmowania 6K - 8K. Kompatybilny z pełna klatką FF. Wyposażony w nowy zoptymalizowany układ mechaniczny obejmujący wszystkie funkcje potrzebne w nowoczesnej kinematografii.


Doskonała jakość

Duża maksymalna przysłona T2 pomaga w fotografowaniu przy słabym oświetleniu a 9-Listkowa przysłona wywołuje przyjemne, nieostre efekty bokeh. Efekt dublowania i migotania został zminimalizowany.


Konstrukcja

Obiektyw posiada doskonałe uszczelnienia . Każdy ruchomy pierścień jest ułożony tak, aby nie dostała się do wewnątrz obudowy woda i kurz - co oznacza, że obiektyw jest gotowy do pracy w trudnych warunkach.


Fully Luminous

W tej wersji wszystkie informacje umieszczone na obudowie obiektywu (ogniskowa, przesłona, skali odległości) są pokryte specjalną farbą świecącą w ciemnościach. Pozwala to na pewniejszą kontrole podczas filmowania w warunkach słabego oświetlenia.


Mocowanie

Aby złagodzić nacisk na mocowanie obiektywu kamery, stopa jest wbudowana w metalowy korpus obiektywu. Jeśli chcesz dopasować szybki obiektyw FF do innej kamery, wersje Canon EF i Sony E można konwertować z jednego na inny za pośrednictwem autoryzowanego centrum serwisowego Sigma (niedostępne w przypadku uchwytów PL).


Sigma
Cechy
Nastawienie ostrości
MF
Ogniskowa 20 mm
Format pelna klatka
Koło obrazu 43,3 mm
Poziomy kąt widzenia pełnej klatki 84,0 °
Minimalna odległość ostrzenia od płaszczyzny obrazu 0,9 '/ 0,27 m
Ostrza tęczówki 9
Przysłona 0.8 MOD / 32 Pitch
Przednia średnica 95 mm
Długość 144,78 mm
Waga 1395,0 g