Sony ADP-MAA adapter stopki

Sony ADP-MAA adapter stopki

  • bogatszy wybór akcesoriów
  • małe wymiary, lekkość i łatwa instalacja
  • zachowanie automatyki TTL
149,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Przeznaczenie

Adapter umożliwia używanie akcesoriów, np. lamp błyskowych i lamp video ze stopką Sony/Minolta na aparatach ze stopką Multi Interface z zachowaniem wszystkich automatycznych funkcji, np. pomiaru światła TTL.

Szeroka kompatybilność

Zastosowanie adaptera umożliwia połączenie nowszych modeli aparatów i kamer z tańszymi akcesoriami, starszej generacji, co eliminuje konieczność wymiany skompletowanego do tej pory sprzętu.

Pełna automatyka

Stosując zgodny z lampą i aparatem adapter zachowujesz wszystkie ich funkcje i możliwości, również te działające automatycznie. Niezakłocona komunikacja między lampą a aparatem pozwala korzystać m.in. z automatycznego pomiaru światła TTL (pod warunkiem, że aparat i lampa wspierają tę funkcję).

Szybki montaż

Adapter intuicyjnie i błyskawicznie montuje się na stopce aparatu. Jego stosowanie nie wymaga znajomości instrukcji ani dodatkowych narzędzi.

Stabilna pozycja

Mimo dodatkowego elementu między lampą a aparatem, umiejscowienie lampy jest bardzo stabilne. Kapturek ochronny złącza dołączony do zestawu gwarantuje pewne trzymanie się sprzętu i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Małe wymiary

Adapter mieści się w kieszeni i torebce, dzięki czemu możesz go nosić zawsze ze sobą i użyć wtedy, kiedy okaże się niezbędny.

Sony
002312