Blackmagic Design DaVinci Resolve Speed Editor

Blackmagic Design DaVinci Resolve Speed Editor

1 495,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Search Dial Control

Klawiatury DaVinci Resolve zapewniają lepszą jakość edycji, ponieważ tworzą fizyczne połączenie z edycją, które jest głębsze niż zwykła mysz komputerowa. Tarcza wyszukiwania jest wykonana z metalu, dzięki czemu jest wyważona i można ją szybko obracać / przenieść szybko w górę iw dół osi czasu. Jednak pokrętło wyszukiwania to coś więcej, ponieważ można go używać do przycinania na żywo! Wystarczy nacisnąć jeden z przycisków trymowania, a pokrętło wyszukiwania zmieni się w duże pokrętło regulacji, zapewniające precyzyjne przycinanie w czasie rzeczywistym! Kiedy już doświadczysz przycinania za pomocą pokrętła wyszukiwania, jest to praktycznie niemożliwe wrócić do myszy!


Transport Control

Sprzętowe panele sterowania są idealne do szybkiego sterowania odtwarzaniem! Natychmiast zacznij i zatrzymaj odtwarzanie za pomocą przycisku stylu „spacji”, który jest ustawiony tak, aby można go było nacisnąć kciukiem! Zmiana przycisków przewijania, jog i przewijania funkcja pokrętła wyszukiwania, dzięki czemu można szybko i dokładnie edytować.


Source Tape for Scrolling Clips

Tradycyjne oprogramowanie do edycji wykorzystuje tysiące klipów do organizowania multimediów, więc musisz stale klikać i przeciągać klipy, aby je edytować. To za wolno do pracy, takiej jak TVC, wiadomości, promocje i filmy szkoleniowe. Jednak stary montaż liniowy oparty na taśmie miał tę zaletę, że wszystkie media były odtwarzane z taśmy wideo, więc można było po prostu przewijać do przodu i do tyłu, aby zobaczyć wszystkie swoje ujęcia! Teraz wycięta strona ma nowoczesną wersję taśmy wideo i jest nazywana „taśmą źródłową”. Po prostu naciśnij przycisk źródła i użyj pokrętło wyszukiwania przewijać wszystkie media! 


Fast In and Out Points

Wprowadzanie i wychodzenie punktów jest najczęściej używaną funkcją w edycji, więc klawiatura edytora prędkości zawiera duże przyciski punktów wejścia i wyjścia, które można łatwo zlokalizować dotykiem. Jest to idealne rozwiązanie do edycji oburęcznej, w której używasz prawej ręki do sterowania transportem, a lewa ręka wstawia i usuwa punkty oraz wykonuje edycję. Możesz po prostu przewijać razem z pokrętłem wyszukiwania i umieszczać punkty wejścia i wyjścia w dowolnym miejscu! Raz wchodzisz i wychodzisz punkty są ustawione, wystarczy sięgnąć palcami do przycisków funkcji edycji, aby przeprowadzić edycję. Punkty wejścia i wyjścia mogą również służyć do ogniskowania taśmy źródłowej. Następnie możesz zmienić taśmę źródłową z powrotem na cały pojemnik przez naciśnięcie klawisza Escape.


Intelligent Keyboard Edit Modes

Edycja za pomocą klawiatury różni się od edycji za pomocą myszy, dlatego funkcje edycji wyciętych stron zostały zaktualizowane, aby wykorzystać szybkość klawiatury. Funkcje edycji są inteligentne i używają „inteligentnego wskaźnika” na osi czasu, aby dowiedzieć się, gdzie wstawić, więc większość czasu, w którym nie musisz umieszczać punktów na osi czasu, aby dokonać edycji! Znajdują się one tuż nad klawiszami wejścia i wyjścia, dzięki czemu łatwo je zlokalizować. Ponadto za każdym razem, gdy edytujesz, wycięta strona nie będzie tracić czasu na przełączanie się do osi czasu, dzięki czemu możesz pozostać w źródle taśma i przeglądaj wizualnie, umieszczając klipy w sposób ciągły. To dużo szybciej, jak możesz po prostu rzucać klipy na osi czasu!


Search Dial Live Trimming

Dzięki dużemu, wysokiej jakości pokrętłu wyszukiwania wbudowanemu w panel, uzyskujesz niezwykle dokładny sposób przycinania ujęć. Ponieważ pokrętło wyszukiwania jest tak dużą fizycznie kontrolką, całkowicie zmienia to, jak to jest przycinać zdjęcia. Poza tym jest też dużo szybszy! Przyciski trymowania zmieniają pokrętło wyszukiwania w element sterujący przycinaniem, wystarczy przytrzymać przyciski przycinania i obrócić pokrętło wyszukiwania. Oznacza to, że lewą ręką można wybierać różne tryby trymowania, a prawą regulować trym. Jest niezwykle szybki, a inteligentny wskaźnik na osi czasu poinformuje Cię, którą edycję przycinasz. Po prostu poruszaj się wzdłuż osi czasu i edytuj na żywo. To zupełnie nowy sposób pracy!


Dodaj i usuń efekty!

Oprogramowanie edycyjne może wolno dodawać przejścia do edycji, ponieważ musisz kliknąć i przeciągnąć efekty w dół na oś czasu. Jednak dzięki DaVinci Resolve Speed ​​Editor możesz po prostu nacisnąć przycisk, aby je włączyć i wyłączyć! To naprawdę szybkie, ponieważ możesz przewijać oś czasu, dodając lub usuwając efekty! Inteligentny wskaźnik na osi czasu poinformuje Cię, który punkt edycji zostanie zmieniony, i możesz przesunąć oś czasu, aby przesunąć punkt edycji z fokusem. Klawisz Cut usunie efekt w punkcie edycji na osi czasu. Naciśnięcie przycisku rozpuszczania dodaje rozpuszczanie do punktu edycji przy użyciu domyślnego czasu trwania. Naciśnięcie przycisku łagodnego cięcia dodaje płynne cięcie, dzięki czemu można wyeliminować cięcia skokowe!


Klawisze funkcyjne

DaVinci Resolve Speed ​​Editor eliminuje dużą klawiaturę QWERTY, tworząc mniejszą, bardziej przenośną konstrukcję, więc obszar przycisków funkcyjnych zawiera tylko elementy sterujące potrzebne do edycji. Niektóre ulepszone klawisze funkcyjne w programie DaVinci Resolve Speed ​​Editor nie są nawet dostępne na pełnowymiarowej klawiaturze edytora! Ponadto niektóre klawisze mają alternatywną funkcję, w której można nacisnąć i przytrzymać lub dwukrotnie nacisnąć, aby uzyskać drugą funkcję za pomocą tego samego klawisza. Oznacza to, że potrzebujesz mniej klawiszy, aby uzyskać bardziej przenośny projekt, ale nadal zachowuje dużą moc edycji. Klucze znajdują się w osobnej grupie, więc możesz znaleźć potrzebny klucz i działać szybciej niż zwykła klawiatura.


Sync Bin Multi Camera Selection

Sekcja numeru kamery pozwala wybrać kamery podczas korzystania z kosza synchronizacji strony cięcia. Ponadto, jeśli naciśniesz numer kamery podczas obracania pokrętła wyszukiwania, wybrana kamera zostanie zastosowana na osi czasu w czasie rzeczywistym, gdy będziesz przesuwać do przodu. Ta funkcja nazywa się nadpisaniem na żywo i na panelu edytora prędkości można to zrobić chwilowo, przytrzymując przycisk aparatu, lub można ją zablokować za pomocą przycisku obejścia na żywo. Gdy funkcja obejścia na żywo jest włączona, przyciski świecą się i możesz wybierać kamery tak, jak przełącznik produkcyjny! Zobaczysz widok z wielu kamer i możesz po prostu wyciąć z aparatu do aparatu! Poza tym ta sekcja nawet ma przyciski tylko wideo i tylko audio dla większa kontrola edycji!


Wysokiej jakości metalowa konstrukcja

Pełnowymiarowa klawiatura DaVinci Resolve Editor jest bardziej tradycyjna i ma wiele funkcji szybkiego edytora, a także pełnowymiarową tradycyjną klawiaturę zoptymalizowaną pod kątem edycji QWERTY. Ten model jest wykonany z obrabianego maszynowo metalu, ponieważ został zaprojektowany dla profesjonalnych edytorów, którzy spędzają wiele godzin dziennie na edycji i wymagają tradycyjnej, pełnowymiarowej klawiatury premium. W przeciwieństwie do nowoczesnych klawiatur z płaskimi klawiszami, klawisze mają wielopoziomowy profil, dzięki czemu łatwo jest się poruszać. Przełączniki klawiszowe są tego samego typu, co w klawiaturach do eSportów, a każdy klawisz ma certyfikat potwierdzający ponad milion operacji. Jest nawet podpórka pod rękę dzięki której zmniejszysz zmęczenie!

Zobacz także