Blackmagic Design DaVinci Resolve 17 Studio dongle (klucz sprzętowy)

Blackmagic Design DaVinci Resolve 17 Studio dongle (klucz sprzętowy)

1 495,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

DaVinci Resolve Dongle dla Maca jest najbardziej zaawansowanym na świecie oprogramowaniem do korekcji koloru, kompatybilnym z wydajnymi kartami GPU i szerokodostępnymi panelami kontrolnymi, takimi jak Tangent WaveT.

Oferuje 32-bitowe zmiennoprzecinkowe przetwarzanie YRGB dla wszystkich efektów, okienek, trackingu, pierwszo- i drugorzędnych i trackera obiektów 3D. Jest to pełna wesja DaVinci Resolve bez żadnych wyłączonych funkcji, a więc kompletny system z wydajnością pojedyńczego GPU. Ponieważ DaVinci Resolve Software to pełne DaVinci, przyśpiesza wraz w coraz szybszymi GPU na Macu.

Pozwala na dodawanie wspieranych paneli kontrolnych innych firm oraz wyjść i wejść video, umożliwiając rozwój systemu. Znakomite piewsze rozwiązanie do korekcji koloru do intensywnej pracy z SD i HD.

Szczegóły oprogramowania


Podwójna oś czasu

Rewolucyjna podwójna oś czasu pozwala szybko poruszać się po całej edycji i przycinać bez marnowania czasu na powiększanie i przewijanie.

dual-timeline.jpg


Taśma źródłowa

Szybko przejrzyj wszystkie klipy na osi, tak jakby to była pojedyncza „taśma”, dzięki czemu możesz wybierać i dodawać zdjęcia do osi czasu bez konieczności przeszukiwania pojemnika.

source-tape.jpg


Dedykowany interfejs przycinania

Nowy interfejs przycinania w przeglądarce pozwala zobaczyć obie strony edycji i przyciąć w ramce dokładne szczegóły, dzięki czemu możesz stworzyć idealne cięcie!

trim.jpg


Inteligentne tryby edycji

Aby zaoszczędzić czas, nie musisz umieszczać punktów na osi czasu, ponieważ tryby edycji mogą inteligentnie synchronizować klipy i zmiany.

edit-modes.jpg


Szybki przegląd

Szybko przejrzyj całą oś czasu lub klipy z odtwarzaniem o zmiennej prędkości, które jest automatycznie ustawiane na podstawie długości klipu.

fast-review.jpg


Przekształcaj, dostosowuj i stabilizuj

Wbudowane narzędzia do efektów obrazu w obrazie, korekcji, stabilizacji, dynamicznego zoomu, tekstu, dźwięku i innych - wszystko w jednym miejscu!

stabilize.jpg


Szybki eksport

Błyskawicznie renderuj, przesyłaj i udostępniaj swój projekt w popularnych serwisach internetowych, takich jak YouTube i Vimeo!

quick-export.jpg


Import mediów

Szybkie importowanie pojedynczych plików lub całych struktur katalogów z podfolderami jako pojemnikami do projektu bezpośrednio ze strony Wytnij.

media-import.jpg


Przenośna edycja

Interfejs jest skalowalny i działa dobrze na mniejszych ekranach laptopów, zapewniając najwyższą powierzchnię użytkową!

portable-editing.jpg


Niestandardowe ustawienia osi czasu

Teraz możesz tworzyć osie czasu z różnymi częstotliwościami klatek, rozdzielczościami, ustawieniami monitorowania i wyjścia w tym samym projekcie!

custom-timeline.jpg


Klipy regulacyjne

Zastosuj tryby mieszania, transformacje, ResolveFX, klasy kolorów i inne elementy na stosie klipów na osi czasu.

adjustment-clips.jpg


Rozpoznawanie twarzy

Użyj silnika neuronowego DaVinci, aby wykrywać twarze w klipach i automatycznie tworzyć kosze na podstawie osób na każdym zdjęciu.

facial-recognition.jpg


Speed ​​Warp Retiming

Niesamowicie wysoka jakość oceny prędkości zmian prędkości i konwersji częstotliwości klatek obsługiwana przez silnik DaVinci Neural Engine.

speed-warp.jpg


Stabilizacja obrazu

Analizuj ujęcia i zastosuj stabilizację za pomocą pełnej blokady aparatu, zoomu, płynności i kontroli siły bezpośrednio na stronie edycji.

image-stabilization.jpg


Edytor krzywej klatek kluczowych

Łatwe sterowanie położeniem wraz z klatkami kluczowymi ResolveFX i OpenFX w edytorze krzywych osi czasu przyspiesza animowanie efektów.

keyframe.jpg


Szorowanie audio w stylu taśmy

Wysokiej jakości szorowanie w stylu taśmy z korekcją wysokości ułatwia zrozumienie dialogu podczas szorowania.

audio.jpg


Szybsze, inteligentniejsze kodowanie

Koduj tylko ramki, które uległy zmianie zamiast ponownego kodowania całych plików, co zapewnia znacznie szybsze renderowanie podczas dostarczania!

smarter-encoding.jpg


Integracja Frame.io

Współpracuj zdalnie, przeglądając zawartość Frame.io, widząc komentarze i synchronizując adnotacje - wszystko to bez wychodzenia z DaVinci Resolve.

frameio.jpg

039110

Zobacz także