Akurat Lighting A1N

Akurat Lighting A1N

1 459,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Uwaga!! Wrota magnetyczne nie są cześcią zestawu

Akurat A1 V-WHITE


Akurat A1 V-WHITE 1

Główne zalety


  • bardzo wysokiej jakości światło V-WHITE
  • możliwość płynnej regulacji temperatury barwowej
  • całkowity brak migotania, możliwość używania do filmowania w trybie „slow motion”
  • możliwość zasilania bezpośrednio z baterii kamerowych
  • tylko 14W maksymalnego poboru mocy
  • niska temperatura pracy
  • wysoka odporność mechaniczna, na wstrząsy oraz na wilgoć
  • wysoka niezawodność
Akurat A1 V-WHITE 6


Walory użytkowe


Bardzo wytrzymała lampa nakamerowa LED do pracy reporterskiej, o niespotykanej jakości światła, zbliżonego widmowo do światła naturalnego. Takie światło to żywe, naturalne kolory. Kontrolowana przez mikroprocesor precyzyjna regulacja jasności i temperatury barwowej światła pozwala na dostosowanie barwy do oświetlenia zastanego. Szeroka gama gniazd do akumulatorów kamerowych pozwala na stosowanie tego samego typu baterii do kamery i do lampy, a wysoka sprawność energetyczna umożliwia długą pracę bez konieczności wymiany akumulatora. Wbudowany inteligentny optyczny sygnalizator niskiego stanu baterii.
Akurat A1 V-WHITE 2


Forma, design i ergonomia


Obudowa lampy to korpus z anodowanego barwionego na czarno aluminium, który jest jednocześnie radiatorem odprowadzającym ciepło z diod. Z tyłu profesjonalny przełącznik oraz doskonałe niezawodne cermetowe potencjometry do regulacji jasności i temperatury barwowej. Te elementy to profesjonalne produkty wiodących japońskich i europejskich firm, które posiadają klasę szczelności IP67 i są odporne na wodę, wilgoć oraz zapylenie. Cechy te predysponują lampę A1 do pracy w trudnych warunkach, takich jak duża wilgotność, bardzo niska temperatura, czy duże zapylenie. Adapter mocowania Akurat 10mm umożliwia dobór właściwego adaptera mocującego do kamery: 10mm- stopka foto lub 10mm gwint 1/4″. Wielość dostępnych elementów systemu 10mm umożliwia różne sposoby mocowania do kamery lampy jak i innych akcesoriów. Do lampy dostępne są wrota z dyfuzorem, mocowane na magnesy.
Akurat A1 V-WHITE 3


Opcje zasilania


Niezwykła funkcjonalność lampy A1 wynika z możliwości zasilania dowolnym napięciem z zakresu 6-16 V. To pozwala wykorzystywać zarówno typowe gniazda zasilania D-Tap w kamerach profesjonalnych (14,4V), jak i akumulatory stosowane powszechnie do zasilania kamer (7,2V), baterie żelowe (6 i 12V), instalacje elektryczne samochodów czy motocykli, zasilacze sieciowe, itp. Szeroka gama adapterów do akumulatorów kamerowych pozwala na stosowanie tego samego typu baterii do kamery i do lampy.
W zakładce Akcesoria można znaleźć odpowiednie przewody oraz adaptery przystosowujące lampę do różnych opcji zasilania.
Akurat A1 V-WHITE 5Akurat A1 V-WHITE 7

041927

Zobacz także