Lampa Akurat Lighting D2120A1

Lampa Akurat Lighting D2120A1

Lampa D2120a1

1 239,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Uwaga!! Wrota magnetyczne nie są cześcią zestawu

Mały panel LED przeznaczony do umieszczenia w stopce akcesoriów kamery.

Lampa wyposażona w dwa zestawy diod - ciepłe 3200K i zimne 5600K. Do budowy A1 zastosowano innowacyjne białe diody LED V-WHITEoparte na fioletowym czipie. Dzięki temu osiągnięto znaczną  poprawę widma emitowanego światła w stosunku do rozwiązań konkurencji opartych na czipie niebieskim. CRI światła tej lampy przewyższa Ra=97, a współczynnik R9, zwykle najsłabszy, przekracza wartość 96.

Lampa umożliwia regulację jasności i temperatury barwowej w pełnym zakresie 3200-5600K. Do budowy lampy zastosowano nowoczesne przetworniki scalone o sprawności energetycznej powyżej 95%.
 

A1 V-WHITE

Parametry techniczne:

strumień maksymalny 1000 lumenów
kąt wiązki 120 stopni
CRI typ. Ra=98
maksymalna moc elektryczna 14W, napięcie zasilania od 6 do 18V.

zasilanie z gniazda kamery lub z akumulatora NP-F lub innego typu akumulatora kamerowego
(Canon, JVC, Panasonic, Sony)
 

A1 V-WHITE

Walory użytkowe:

Bardzo wytrzymała lampa nakamerowa LED do pracy reporterskiej, o niespotykanej jakości światła, zbliżonego widmowo do światła naturalnego. Takie światło to żywe, naturalne kolory. Kontrolowana przez mikroprocesor precyzyjna regulacja jasności i temperatury barwowej światła pozwala na dostosowanie barwy do oświetlenia zastanego. Szeroka gama gniazd do akumulatorów kamerowych pozwala na stosowanie tego samego typu baterii do kamery i do lampy, a wysoka sprawność energetyczna umożliwia długą pracę bez konieczności wymiany akumulatora. Wbudowany inteligentny optyczny sygnalizator niskiego stanu baterii. 

Forma, design, ergonomia:
Obudowa lampy to korpus z anodowanego barwionego na czarno aluminium, który jest jednocześnie radiatorem odprowadzającym ciepło z diod. Z tyłu profesjonalny przełącznik oraz doskonałe cermetowe potencjometry do regulacji jasności i temperatury barwowej. Elementy te to profesjonalne produkty wiodących japońskich i europejskich firm, które posiadają klasę szczelności IP67 i są odporne na wodę, wilgoć oraz zapylenie. Adapter mocowania do stopki z centralną śrubą fiksującą umożliwia regulację ustawienia lampy w dwóch osiach. Profesjonalne, niezawodne gniazdo zasilające made in USA umieszczone z boku lampy poprawia dostęp do elementów sterowania. Dostępne mocowane na magnesy wrota z dyfuzorem


A1 V-WHITE

 

Akurat
035743

Zobacz także