Manfrotto Spectra 900F lampa LED (MLS900F)

Manfrotto Spectra 900F lampa LED (MLS900F)

934,50 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Manfrotto Spectra 900F to niezwykle kompaktowa, lekka i łatwa w użytkowaniu lampa LED. Została zaprojektowana dla najbardziej wymagających filmowców i fotografów. Światło emitowane jest pod szerokim kątem (50°) i posiada stałą temperaturę barwową 5600K (światło dzienne) i jasność świecenia o sile 900 LUX przy odległości 1 m.

Dzięki świetnemu poziomowi współczynnika odwzorowania barw (CRI>90), Spectra 900F zapewnia świetne odwzorowanie koloru skóry i sprawia, że przedmioty wyglądają naturalnie.

Jasność świecenia jest regulowana za pomocą pokrętła bez zmiany temperatury barwowej oraz migotania (flicker free).

Urządzenie może być zasilane 6 bateriami alkalicznymi AA lub akumulatorkami. Średni czas pracy przy maksymalnym nastawie mocy to okolo 1 godziny. LED może być zasilany również przez dostępny opcjonalnie zasilacz sieciowy.

Lampa pozwala na rozwinięcie możliwości oświetleniowych, co docenią nie tylko filmowcy, ale także fotografowie. Można korzystać w każdej możliwej konfiguracji, a ciągłe światło pozwala zachować większą kontrolę, ponieważ od razu widzimy efekty oświetleniowe. Takie rozwiązanie bardzo przyspiesza pracę, co szczególnie docenią profesjonaliści chcący zachować jak największą efektywność pracy. Ponadto lampa świetnie sprawdzi się w dynamicznych ujęciach, więc będziesz mógł uchwycić każdy moment.

Ponadto w zestawie znajdują się filtry korekcyjne:

  • 1/4 CTO - ocieplający
  • Full CTO - ocieplający
  • Dyfuzyjny - rozpraszający i zmiękczający światło

Filtry mogą być używane w dowolnej kombinacji. Lampa Manfrotto Spectra 900F może być używana i montowana na wiele sposobów: na kamerze, aparacie poprzez głowicę dołączoną do zestawu. Zaś dzięki dodatkowym akcesoriom Manfrotto (możliwym do zakupienia) może być mocowana za pośrednictwem gniazda z gwintem 1/4 cala między innymi do boomów, klamr, statywów, ramion.

Lampa wyposażona jest również we wskaźnik kontroli baterii - świecący na "zielono", gdy poziom baterii jest wysoki, na "pomarańczowo" gdy poziom naładowania jest poniżej 50% i na "czerwono", gdy baterie są już na skraju wyczerpania. Dzięki temu rozwiązaniu, będziesz przygotowany, gdy nadejdzie moment zmiany baterii.

Manfrotto
001312