Lampa Manfrotto CROMA2 Led panel

Lampa Manfrotto CROMA2 Led panel

man1

Lampa Manfrotto CROMA2 Led panel

1 099,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

MANFROTTO CROMA2 LED

Nowa generacja kompaktowych lamp LED do zastosowań profesjonalnych w realizacji wideo i fotografii.

CROMA2, MICROPRO2 i SPECTRA2 wykonane w najnowszej dostępnej technologi montażu powierzchniowego diod LED (SMT – Surface Mount Technology) wraz z dedykowanymi soczewkami gwarantują znakomitą efektywność optyczną i perfekcyjne odwzorowanie barw, zawarte w kompaktowej i stylowej obudowie.

Lampy LED serii Spectra dostępne są w różnych wielkościach i oferują różną moc lampy zależną od specyfikacji, aby spełnić różne wymagania profesjonalistów i entuzjastów realizacji wideo i fotografii.

Każdy panel LED może być zasilany 6 standardowymi bateriami AA lub zasilaczem sieciowym. Lampy mogą być również zasilane akumulatorami litowo-jonowymi L-Type za pośrednictwem załączonego adaptera w zestawach MICROPRO2 i CROMA2, a w przypadku lampy SPECTRA2 adapter dostępny opcjonalnie.

Kompaktowe lampy, o dużej mocy, mogą być zamontowane na aparacie (z użyciem załączonej głowicy kulowej) lub użytkowane niezależnie.

Najważniejsze cechy i zalety:

Nowa generacja lamp wykonanych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii state-of-art LED – technologii montażu powierzchniowego, pozwola na uzyskanie korzystnego stosunku wielkości do mocy lampy. Zmniejszenie rozmiarów urządzenia daje komfort użytkowania przy zachowaniu bardzo dużej mocy lampy wraz z niskim zużyciem energii, co powoduje dłuższy czas pracy na akumulatorach.

Lampy charakteryzują się znakomitym odwzorowaniem barw (>93 CRI), a wysoka efektywność optyczna zapewnia finalnym zdjęciom rzeczywiste i żywe kolory.

Każde urządzenie oferuje precyzyjną kontrolę regulacji światła w zakresie od 1% do 100% bez efektu migotania.

Główne korzyści użytkowania lamp LED to – wysoka efektywność, brak promieniowania cieplnego na obiekt, brak promieniowania UV, odporność mechaniczna i długa żywotność.

Akcesoria

Filtry żelowe

Zestaw filtrów żelowych zawiera filtr rozpraszający, filtr konwersyjny CTO i 1/4 CTO dla lamp SPECTRA2 i MICROPRO2, a dla lampy CROMA2 tylko filtr rozpraszający, z uwagi na możliwość regulowania temperatury barwowej z pozycji ustawień urządzenia.

Głowica kulowa ze stopką

Głowica kulowa umożliwia 360° ruch panoramiczny oraz ruch 90° pion-poziom. Wyposażona w adapter 1/4” i stopkę mocowania u dołu głowicy. Głowica kulowa wchodzi w skład wszystkich zestawów lamp.

Zasilacz sieciowy

Zasilacz wyposażony jest w adaptery do zasilania sieciowego z różnymi końcówkami. Wchodzi w skład zestawu z lampą MICROPRO2 i CROMA2. Dostępny jest opcjonalne w przypadku lampy SPECTRA2.

Adapter do akumulatorów jonowo-litowych L-Type

W przypadku lamp MICROPRO2 i CROMA2 adapter L-Type załączony jest do zestawu, dostępny opcjonalnie dla lampy SPECTRA2. Adapter jest znakomitym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy potrzebujemy długiej żywotności lampy w przypadku pracy na akumulatorze

Manfrotto