Aputure AL-MX

Aputure Amaran AL-MX lampa LED

849,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Aputure Amaran AL-MX to lampa diodowa, Bicolor LED Mini Light o temp. barwowej 2800-6500K. Filmowcy pokochali poprzedni model Aputure AL-M9. W związku z tym Aputure postanowił specjalnie dla swoich użytkowników stworzyć jeszcze lepszą, jeszcze mocniejszą i jeszcze bardziej wszechstronną lampę LED - AL-MX. Zaprojektowana została z metalu, a jako źródło światła zostały zastosowane wysokiej jakości diody LED SMD typu BULB. AL-MX jest bardzo wytrzymałym, mocnym, dwukolorowym światłem LED, które z łatwością zmieści się w kieszeni.

Charakterystyka:

  • Całkowita iluminacja - AL-MX posiada 5-stopniową regulację temperatury barwy w przedziale 2800K do 6500K. Podczas gdy większość dwukolorowych opraw oświetleniowych pracuje w przedziale 3200K do 5600K. Zastosowanie tak rozszerzonego zakresu barw zapewnia jeszcze więcej opcji dla twórczej pracy.
  • Wierność koloru - Niesamowita jasność przy 6500K, AL-MX rzuca potężne światło, które jest zarówno naturalne i równomiernie rozproszone. Model AL-MX ma nie tylko wysoki wskaźnik CRI 95+, ale także świetny poziom TLCI 95+, pozwalający na wyjątkowo precyzyjną dokładność w oddawaniu kolorów dzięki czemu idealnie nadaje się do transmisji wideo, fotografii, produkcji telewizyjnej i produkcji filmów studyjnych. Następna modelu AL-M9 posiada aż 128 gęsto umieszczonych świetnej jakości diod LED, które świecą pod kątem 120 stopni oraż potrafią wygenerować aż 3200 lux'ów w odległości 0.3m. Jest to nieprawdopodobny wynik dla lampy LED o tak małych gabarytach.
  • Profesjonalny uchwyt - AL-MX jest kompaktowy i trwały. Wykonany z aluminium lotniczego i wyposażony w niezwykle wydajny system rozpraszania ciepła. AL-MX jest skonstruowany tak, aby przetrwać lata w każdych warunkach. Dodatkowo, ze śrubą 1/4 i uniwersalnym mocowaniem na zimną stopkę, możesz AL-MX łatwo zainstalować na kamerach, stojakach oświetleniowych czy kranach wideo. Jej waga to zaledwie 278 gramów!
  • Przenośna i bardzo poręczna - AL-MX posiada wiele udoskonaleń w porónaniu do modelu M9. Choć nieco grubsza od poprzedniczki, nadal "rozmiar karty kredytowej" i waży zaledwie 278g. Ponadto z wbudowanym akumulatorem litowymi oraz portem ładowania USB Typu-C, AL-MX wystarcza średnio na 1 godzinę przy pełnej mocy i 4 godziny przy minimalnej mocy.
  • Niesamowity wszystkomający zestaw All-in-One + elegancka torba! - Model AL-MX jest dostarczany w wytrzymałym i przenośnym etui. Wytrzymała etui nie tylko chroni nasze światło, ale także utrzymuje wszystkie jego elementy w jednym, bezpiecznym miescu. Idealnie mobilny zestaw zawsze pod ręką!
  • Dodatkowowe uderzenie mocy o 30% - AL-MX jest również wyposażony w dodatkową opcję, która umożliwia na krótki czas podnieść maksymalną moc lampy o 30% jasności, gdy potrzebujesz dodatkowego uderzenia. Zdolność do pracy w odstępach 60-sekundowych daje właśnie tryb Boost. Wyjątkowa i niesamowita funkcja!
  • Wysoka niezawodność - AL-MX została wyprodukowana przy zastosowaniu najnowszych technologii, które zwiększają jej niezawodność. Wiele lamp LED traci swoją moc świecenia w miarę zmniejszania się żywotności ich baterii, natomiast moc AL-MX pozostaje taka sama bez względu na stan naładowania akumulatora, środowisko, temperaturę czy inne czynniki.
Aputure
039492