Lampa diodowa Aputure Amaran LED AL-H198C

Lampa LED Aputure Amaran AL-H198C

Lampa diodowa Aputure Amaran ALH198C to wysokiej jakości, niezawodne urządzenie, pozwalające na równomierne oświetlenie sceny podczas fotografowania lub filmowania.

299,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Model AL-H198C posiada wbudowane diody z płynną regulacją temperatury barwowej światła od 3200 K do 5500 K. Dzięki temu emitowane światło może mieć barwę światła dziennego, bądź cieplejszą. Zarówno temperaturę, jak i natężenie światła można regulować płynnie za pomocą pokręteł regulacyjnych. Reflektor wyposażony jest w kontrolkę stanu baterii.

 

W ALH198C zastosowano rewolucyjne diody Led (198 sztuk) o indeksie CRI z minimalną wartością 95+. Dzięki temu uzyskujemy bardzo stabilne i zbliżone do ideału oświetlenie o temperaturze barwowej 5500K. Panel świetnie poradzi sobie wszędzie tam, gdzie barwa jest kwestią najwyższej rangi. Moc światła można dostosować elastycznie za pomocą pokrętła. Lampa rewelacyjnie sprawdza się w fotografii makro, małych przedmiotów oraz filmowaniu.

 

Reflektor diodowy Aputure Amaran ALH198C posiada specjalne boczne i górne mocowania, pozwalające na połączenie ze sobą kilku lamp diodowych. Lampa posiada dwa wejścia pod adapter mocujący. Dzięki temu może zostać zamocowana zarówno w pionie jak i poziomie.

 

Zasilanie może być realizowane za pomocą sześciu akumulatorków/baterii AA 1.5V lub za pomocą akumulatorów dedykowanych do aparatów fotograficznych (wybrane modele).

W zestawie z lampą dołączone zostały dwa dyfuzory: rozpraszający i ocieplający. Zestaw zawiera również głowice kulową wykonaną z metalu. Wyposażoną w standardową śrubę 1/4”. W dolnej części głowicy znajduje się mocowanie na uniwersalne sanki (zimna stopka) w aparacie lub kamerze. Regulacja we wszystkich płaszczyznach pozwala na precyzyjne ustawienie podpiętego sprzętu.

 

*Lampy nie da się zainstalować na starszych aparatach marki Sony oraz Konica-Minolta ze względu na inny rodzaj stopki (wymagany jest adapter).

 

 

W zestawie:

 

- lampa diodowa ALH198C

- elegancka torba

- głowica kulowa

- dyfuzor zmiękczający

- dyfuzor ocieplający

- głowica mocująca

- adapter do połączenia kilku lamp

 

Aputure
039057