Plecak Vanguard Skyborne 45

Plecak Vanguard Skyborne 45

Vanguard Skyborne 45 - plecak foto typu backpack

799,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Plecak Skyborne 45 firmy Vanguard posiada konstrukcję z komorami powietrznymi – zapewnia ochronę, wygodę oraz lekkość. Zmieści się w nim lustrzanka z przymocowanym obiektywem 70-200mm  f/2.8, 2 mniejsze obiektywy, lampę błyskową i wiele akcesoriów: karty pamięci, kable, baterie i ładowarkę.

Skyborne 45 posiada wyjmowany pokrowiec na 12-calowy laptop ze sprzączką zabezpieczającą przed kradzieżą. Mniejsze kieszenie są przeznaczone na niewielkie akcesoria jak przykrywki obiektywów. Dostęp do wnętrza plecaka od góry i dołu umożliwia dotarcie do sprzętu w kilka sekund.

Z zewnątrz plecak jest wykonany z połączenia poliestru i nylonu, a wnętrze z nylonu i aksamitu. Ramiączka oraz tylny panel wypełnione powietrzem zapewniają wygodę podczas pracy w terenie oraz zabezpieczają sprzęt. Pasek piersiowy oraz pasek w talii pomagają zachować równowagę. Dodatkowa górna rączka ułatwia przenoszenie sprzętu.

Dzięki paskom na głowicę oraz kieszeni na nogi do plecaka przymocujesz statyw. Dodatkowymi cechami są futerał na telefon oraz wodoodporny pokrowiec

Skyborne 45 posiada wieczystą gwarancje producenta.

·         Zamki od góry i dołu

·         Wewnętrzna zapinana przegroda na akcesoria

·         Technologia komór powietrznych w kluczowych miejscach

·         Ergonomiczne, dostosowywalne ramiączka

·         Uchwyt na statyw

·         Pokrowiec przeciwdeszczowy

 

Zewnętrzny rozmiar Skyborne 45  to 46.1” (117.1 cm)

Organ nadzoru lotniczego FAA i specyfikacje dotyczące transportu samolotem mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, więc sprawdź sugerowane rozmiary u danych linii lotniczych.

Vanguard
001815