Torba Vanguard Quovio 44

Torba Vanguard Quovio 44

Vanguard Quovio 44 - plecak foto/wideo

799,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Quovio 44 to czarny plecak przekształcalny w torbę przez ramię. W dostosowywalnym wnętrzu zmieści się profesjonalna lustrzanka z zamocowanym obiektywem (do 70-200 mm f/2.8), 3-5 dodatkowych obiektywów, 2 lampy błyskowe i mnóstwo akcesoriów. Jest także oddzielna przegroda na iPad lub tablet o zbliżonej wielkości. Wyposażony jest w wygodny uchwyt na statyw z regulowanymi paskami.

Quovio 44 to trzy torby w jednym. Po pierwsze, jest to plecak. Można go zmienić w torbę przez ramię poprzez łatwe odłączenie jednego z dwóch ramiączek -  masz łatwy dostęp do sprzętu rozsuwając zaledwie jeden zamek.  Wnętrze zawiera wyściełane przegrody ochraniające urządzenia. Gdy wyjmiesz wszystkie przekładki zyskasz dużą przestrzeń, a tym samym inny rodzaj torby. W każdej z tych opcji sprzęt jest zabezpieczony i łatwo dostępny.

Zewnętrzna część torby jest wykonana z poliestru i nylonu. Wnętrze, również poliestrowe, posiada wyściółkę z aksamitu, by zapobiec zadrapaniom. Spód jest wodoodporny, a dodatkowy pokrowiec chroni od deszczu.

Duża przestrzeń pomieści liczne akcesoria, jak karty pamięci, baterie czy kable. Zapięcie jednego ramiączka wokół pasa dodaje stabilności podczas pracy w terenie.  Uchwyt na górze pomoże w wyjmowaniu z bagażnika lub półki bagażowej.

Quovio 44 posiada wieczystą gwarancję producenta.

·         Wiele możliwości noszenia: plecak, torb  codzienna, torba przez ramię; uchwyt na statyw, pasek, górny uchwyt

·         Odpięcie jednego ramiączka zmienia plecak w torbę przez ramię

·         Oddzielna przegroda na iPad

·         Wyściełane wewnętrzne przekładki

·         Zamki z uchwytami

·         Kieszonka na akcesoria jak karty pamięci czy baterie

·         Wodoodporny spód

·         Pokrowiec przeciwdeszczowy

Zewnętrzny rozmiar Quovio 44  to 40.6” (103.1 cm)

Organ nadzoru lotniczego FAA i specyfikacje dotyczące transportu samolotem mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, więc sprawdź sugerowane rozmiary u danych linii lotniczych.

Vanguard
034247