Torba Vanguard Quovio 49T

Torba Vanguard Quovio 49T

Vanguard Quovio 49T - torba foto typu trolley bag

1 199,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Quovio 49T to czarna torba firmy Vanguard, która posiada miejsce na wszystko czego potrzebują profesjonaliści. Pomieści się w niej 1-2 profesjonalne lustrzanki (jedną z przytwierdzonym obiektywem 400mm f/5.6), 5 -6 dodatkowych obiektywów,  2 lampy błyskowe, 14-calowy laptop. Posiada dodatkowe kieszenie na akcesoria, by twój drobny sprzęt był poukładany oraz zapinaną kieszeń na laptopa.

Torba ma dwa kółka oraz składany uchwyt, by ułatwić przemieszczanie na parkingach, lotniskach i podjazdach. Druga rączka jest pomocna podczas wyjmowania torby z samochodu lub półki bagażowej.

 Liczne przegrody wewnątrz chronią sprzęt przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Torba ma może służyć do noszenia sprzętu lub po wyjęciu konfigurowalnego wnętrza jako zwykła torba podróżna.

Zewnętrzna część wykonana jest  z poliestru i nylonu, a wewnętrzna z poliestru i aksamitu. Dołączony jest pokrowiec przeciwdeszczowy oraz zawieszka na dane osobowe właściciela. Jako że większość profesjonalnych fotografów pracuje ze statywem, torba Quovio 49T posiada składany uchwyt z szybką regulacją pasków.

Quovio 49T posiada wieczystą gwarancje producenta.

·         Kółka i składany uchwyt

·         Przegroda na laptop do 14cali; możliwość przymocowania statywu do torby

·         Konfigurowalne, wyściełane przegrody

·         Po wyjęciu wnętrza może służyć jako torba podróżna

·         Wiele kieszonek na akcesoria

·         Zamykana na zamek torba siatkowa

·         Zamki z uchwytami

·         Pokrowiec przeciwdeszczowy

·         Zawieszka na dane właściciela

Zewnętrzny rozmiar Quovio 49T  to 44.0” (111.8 cm)

Organ nadzoru lotniczego FAA i specyfikacje dotyczące transportu samolotem mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, więc sprawdź sugerowane rozmiary u danych linii lotniczych. 

Vanguard
001813