Vanguard Skyborne 49 plecak (czarny)

Vanguard Skyborne 49 plecak (czarny)

999,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Czarny plecak Skyborne 49 od Vanguard to duże opakowanie zaprojektowane do trzymania lustrzanki cyfrowej z uchwytem i przymocowanym obiektywem 300 mm f / 4. Będziesz także mieć miejsce na dodatkowe 4-6 soczewki, akcesoria i laptopa 12 ", który jest trzymany we własnym usuwalnym kradzieży wraz z uchwytem i paskiem na ramię. Statyw można zamontować z tyłu plecaka, dopasowując stopy w wygodnej kieszeni i nogi pewnie zamocowane za pomocą paska.

Dostęp do ekwipunku można uzyskać przez przedni zamek 270 °, który odsłania zawartość do szybkiego pobrania. Ruchome przekładki pomagają wyrzeźbić wnętrze w zależności od wyposażenia i umożliwiają zagnieżdżenie każdego elementu we własnej przestrzeni, zapobiegając w ten sposób uderzeniu o inny element. Dwa elastyczne paski utrzymają długi obiektyw w miejscu, gdy są przymocowane do lustrzanki cyfrowej. Boczna kieszeń zapinana na zamek jest przeznaczona na drobne przedmioty, takie jak karty pamięci, pokrywka obiektywu lub mały notes.

Torba jest wykonana z połączenia poliestru / nylonu / aksamitu i wsparta na osłonie przeciwdeszczowej, która doda kolejną warstwę ochronną do Twojego sprzętu, gdy pogoda odwróci się od Ciebie. System uprzęży jest dobrze wyściełany i regulowany. Pas biodrowy jest regulowany, wyściełany, a także odpinany. Tylny panel jest wyściełany dla wsparcia, dzięki czemu paczka jest wygodniejsza do noszenia - szczególnie z dużym ładunkiem zapakowanym w środku. Vanguard wykorzystuje technologię nasyconą powietrzem (wypełnioną), aby zapewnić maksymalny komfort podczas chodzenia. Dno torby zostało również wypełnione powietrzem w celu ochrony podłoża i pomaga chronić zawartość, gdy opakowanie zostanie umieszczone na ziemi lub upuszczone.

Jest również wyposażony w pasek mostka, który zapewnia dodatkową równowagę. Inne funkcje obejmują uchwyt na butelkę z wodą, kieszeń na telefon komórkowy i pokrowiec na wózek, który umożliwia przewleczenie Skyborne przez opcjonalny wózek bagażowy. Vanguard wspiera Skyborne z ograniczoną dożywotnią gwarancją.

Specyfikacja:

  • Typ: plecak
  • Wymiary wewnętrzne:290x160x410mm
  • Wymiary zewnętrzne:350x350x505mm
  • Materiał wewnętrzny:210D Nylon + Velvet
  • Materiał zewnętrzny:1000*1200D Polyester + 1000*1000D Polyester rip-stop + 600D Polyester rip-stop
  • Waga netto:2560g
  • Pojemność:Mieści jedną lustrzankę z dołączonym obiektywem lub gripem, 3 lub 6 dodatkowych obiektywów lampę błyskową i akcesoria, laptop do 12", statyw 
Vanguard
001817

Zobacz także