PLECAK MANFROTTO D1 DRONE DLA DJI PHANTOM

PLECAK MANFROTTO D1 DRONE DLA DJI PHANTOM

PLECAK MANFROTTO D1 DRONE DLA DJI PHANTOM

615,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

 

Plecak D1 Drone jest pierwszym modelem z nowej serii Aviator Collection firmy Manfrotto. Jest to zupełnie nowy koncept toreb zaprojektowanych do transportowania quadocopterów DJI Phantom wraz z akcesoriami.

Plecak zaprojektowany z niebywałą starannością dbając o dopasowanie do najnowszych dronów. Jest lekki i odporny na działanie wody.

Najważniejsze cechy plecaka:

- Wszechstronność transportowania

Plecak pomieści drona wraz z pilotem sterowania i dodatkowymi akcesoriami, dodatkowo lustrzankę cyfrową i statyw. System All-in-One (wszystko w jednym) spowoduje, że realizując zdjęcia za pomocą drona będziemy mogli również wykonać dokumentację zza kulis aparatem umieszczonym na statywie.

- Szybkie zabezpieczenie drona

Plecak pozwala na szybką zmianę miejsca realizacji zdjęć. Kiedy potrzebujemy, aby dron pozostał gotowy do akcji, możemy umieścić go w specjalnej kieszeni, wystarczy rozsunąć zamek, umieścić drona i spiąć klamry. Dron wraz z kamerą pozostanie zabezpieczony wewnątrz, a wirniki pozostaną na zewnątrz plecaka.

- Kieszeń na laptopa

Plecak posiada dedykowaną kieszeń na laptopa 17” i tablet, dzięki czemu użytkownik może sprawdzić swoją prace i natychmiast podzielić się realizacją.

Plecak dedykowany dla modeli:

DJI Phantom 1
DJI Phantom FC40
DJI Phantom 2
DJI Phantom 2 Vision
DJI Phantom 2 Vision+
DJI Phantom 3 Standard
DJI Phantom 3 Advanced
DJI Phantom 3 Professional

Manfrotto