Plecak LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW

Plecak LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW

Plecak LOWEPRO FLIPSIDE 400 AW

520,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73

Linię plecaków na aparat Flipside zaprojektowano w taki sposób, by umożliwić entuzjastom fotografii skoncentrowanie się wyłącznie na robieniu zdjęć, zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i na wakacjach, czy podczas miłych chwil w gronie przyjaciół I znajomych. Tę w pełni unikatową linię plecaków charakteryzuje panel z tyłu produktu, dzięki któremu użytkownik ma szybki dostęp do zawartości komory głównej. Także podczas transportu sprzęt jest zawsze w pełni bezpieczny. 

Komora główna modelu Flipside 400 pomieści profesjonalną cyfrową lustrzankę z dołączonym do body obiektywem 300mm f/2.8, plus 1 dodatkowe body, 4 do 6 dodatkowych obiektywów albo lampa błyskową, przewody, ładowarkę, 3 karty pamięci lub inne akcesoria. Modele Flipside posiadają zewnętrzny panel do przenoszenia niezbędnych akcesoriów, a także chowany uchwyt do mocowania statywu (lub monopodu). Odpinana sakwa na akcesoria z łatwością pomieści dodatkowe kable, ładowarki, instrukcje i inne ważne przedmioty; można ją dopiąć gdy jest potrzebna lub odpiąć, gdy nie trzeba mieć ze sobą tylu dodatkowych przedmiotów. Wytrzymałe, wodoodporne tworzywo zewnętrzne chroni sprzęt przed zgubnym działaniem wilgoci oraz przed zarysowaniem sprzętu, dopinany pasek zaś oraz regulowane wzmocnienie w miejscu mostka do gwarancja idealnego dopasowania i wygody noszenia. 

Linię Flipside dodatkowo charakteryzują: szlufki na akcesoria SlipLock, dzięki czemu zwiększa się ogólna kubatura i możliwości do przenoszenia, a także dodatkowe sakwy, siatkową, boczną kieszeń, do której możesz włożyć butelkę z wodą, telefon komórkowy, czy też inne, potrzebne przedmioty. Regulowany pas biodrowy oraz pasek na wysokości mostka stabilizują ciężar ładunku i powodują równomierne rozłożenie wagi, dzięki czemu masz dużą wygodę noszenia nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Materiały, z których wykonany został plecak, gwarantują jego pełną wytrzymałość. Są to:
- 600D Poliester,
- 150D poliestrowy Ripstop,
- 200D Nylon,
- trykotowa podszewka,
- pianka PE,
- dwukierunkowo zapinany suwak o specjalnej spiralnej strukturze.

Lowepro
037786