Newswear Mens Documentary Chestvest szelki z pokrowcami czarne
Nowy

Newswear Mens Documentary Chestvest szelki z pokrowcami czarne

385,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

Idealny wybór dla fotoreporterów

Jeśli jesteś fotoreporterem i zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu fotograficznego to szelki firmy Newswear są produktem dla Ciebie. Gwarantują doskonałe rozłożenie ciężaru, podobnie do wysokiej jakości plecaków, dzięki czemu długie zlecenia, takie jak na przykład reportaż ślubny staną się mniej uporczywe dla Twoich pleców, bioder, klatki piersiowej i ramion.


Bezpieczeństwo

Materiał z którego wykonano szelki i pokrowce jest bardzo wytrzymały i wodoodporny, a pokrowce posiadają grube ścianki, dzięki czemu całość skutecznie chroni sprzęt. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż cały czas sprzęt jest pod ręką i w zasięgu wzroku użytkownika.


Duża pojemność

Zestaw został stworzony z myślą o przechowywaniu do 2 korpusów lustrzanek typu Nikon D810 lub Canon 6D i do dwóch obiektywów klasy 70-200/2.8 a nawet 300/4. Do przechowywania optyki służą dwie środkowe kieszenie, natomiast aparaty należy umieścić w komorach zewnętrznych. Ponadto komory posiadają system umożliwiający szybkie otwarcie i zamknięcie oraz kieszonki na akcesoria takie jak karty pamięci, akumulatory, filtry itp.


Dopasowanie

Regulacja szelek pozwala je dopasować do fizjonomii wielu użytkowników oraz umożliwia stosowanie szelek w odzieży zimowej.


Produkt doceniony przez profesjonalistów

Szelki Newswear Documentary zostały wybrane przez amerykańskich fotoreporterów pracujących w Białym Domu i nie tylko.

044223