Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   MARUMI EXUS Filtr fotograficzny Circular PL 82mm + zestaw czyszczący Marumi Lens Kit (2w1) GRATIS
   MARUMI EXUS Filtr fotograficzny Circular PL 82mm + zestaw czyszczący Marumi Lens Kit (2w1) GRATIS

   MARUMI EXUS Filtr fotograficzny Circular PL 82mm + zestaw czyszczący Marumi Lens Kit (2w1) GRATIS

   429,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   003773

   Zestaw czyszczący Marumi Lens Kit (2w1) o wartości 49zł otrzymasz GRATIS przy zakupie filtru. Szczegóły promocji.

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    filtr-marumi-big.jpg

    Filtr polaryzacyjny Marumi EXUS 82mm Najwyższa seria filtrów dla najbardziej wymagających użytkowników.

    Seria EXUS CPL to dedykowane do cyfrowego obrazowania najwyższej klasy, wielopowłokowe filtry przepuszczające fale o określonej polaryzacji wobec zadanej płaszczyzny. Wygaszają niechciane refleksy i odbicia światła na wodzie, niebie, szkle i innych płaszczyznach niemetalicznych. Pogłębiają błękit nieba i poprawiają jego kontrast, zwiększa nasycenie kolorów. Filtry zachowują neutralność kolorystyczną. Profesjonalne filtry z serii EXUS charakteryzują się najwyższą przepuszczalnością światła oraz skutecznością polaryzacji.


    Najwyższa transmisja światła

    Filtr EXUS CPL posiada nowe powłoki, które charakteryzują się wyższą o 30% transmisją światła w stosunku do konwencjonalnych filtrów polaryzacyjnych. Dzięki temu pozwala on korzystać z szybszych ustawień migawki oraz na zdjęciach uzyskuje się więcej szczegółów.


    Powłoki antystatyczne

    Marumi EXUS to pierwsza na świecie linia filtrów fotograficznych posiadających powłoki antystatyczne zabezpieczające powierzchnię filtra przed osadzaniem się na niej brudu i kurzu. Dzięki temu filtry EXUS zachowując swą najwyższą jakość i solidną ochronę są niezwykle łatwe w utrzymaniu w nienagannej czystości.


    Powłoki ochronne

    Marumi EXUS to najwyższej jakości seria którą cechuje zastosowanie powłok oleo i hydrofobowych. To one sprawiają, że powierzchnia filtra jest zaimpregnowana na tłuste odciski palców, a woda nagromadzona na jego powierzchni nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople. Dzięki temu filtry tej linii zachowując swą wysoką jakość i trwałą ochronę są niezwykle łatwe w utrzymaniu w nienagannej czystości, czyszczenie powierzchni szkła jest proste i skuteczne, zabrudzenia nie ciągną się pod ściereczką, łatwo odłączają się od szkła.


    Oprawa typu Slim

    Filtr oprawiony jest w cienki pierścień typu slim/wide, dzięki czemu zdjęcia wykonane obiektywami ultra-szerokokątnymi nie są narażone na uboczny efekt winietowania. Matowe wykończenie oprawki dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików, a jej radełkowanie ułatwia nakręcanie / odkręcanie filtra. Filtr jest zakończony gwintem pozwalającym na zamontowanie na nim kolejnego filtra oraz łatwe i pewne mocowanie dekla ochronnego.


    Szkło

    Tylko profesjonalne filtry posiadają wyczerniony brzeg szkła. Specjalna czarna farba naniesiona na szkło w miejscu jego odcięcia od tafli, gwarantuje skuteczną niwelację flar i refleksów które mogą się pojawiać w trakcie fotografowania w słoneczne dni lub w miejscach z silnymi bocznymi światłami.


    Precyzja i doświadczenie

    Marumi to japońska firma z ponad 60-letnią tradycją, której produkty powstają w Nagano, w zagłębiu przemysłu wysokich technologii. Japońska precyzja to gwarancja najwyższej jakości wykonania.


    Przykłady zdjęć bez filtra i z zastosowanie filtra CPL

    Water Wheel_wo-CPL-min.jpg
    Water Wheel_w-CPL-min.jpg

    Show-window_wo-CPL-min.jpg
    Show-window_w-CPL-min.jpg

    Monet_wo-CPL-min.jpg
    Monet_w-CPL-min.jpg

    Blue Sky_wo-CPL-min.jpg
    Blue Sky_w-CPL-min.jpg

    Technologie stosowane w filtrach Marumi

    serie_wszystkie.jpeg

    Marumi
    003773

    Szczegółowe odniesienia