QNAP Przejściówka USB 3.0 do 5GbE QNA-UC5G1T

415,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni


Przejściówka USB 3.0 do 5GbE QNA-UC5G1T

Połącz z siecią 5GbE przez złącze USB 3.0

QNAP TS-677-1600-8G

Lekka i przenośna przejściówka QNAP QNA-UC5G1T USB 3.0 do 5GbE oferuje możliwość zapewnienia dodatkowego portu sieciowego do komputera lub serwera QNAP NAS. Urządzenie QNA-UC5G1T, obsługujące połączenia 5GbE/ 2,5GbE/ 1GbE / 100MbE, jest przydatne zwłaszcza w przypadku laptopów, które nie posiadają natywnej łączności z siecią Ethernet.Możliwość dodania portu 5GbE Ethernet do laptopa

Niektórzy producenci laptopów, chcąc sprzedawać cieńsze i lżejsze produkty, mają tendencję do pomijania portów sieci Ethernet. Dzięki urządzeniu QNA-UC5G1T możesz dodać do laptopa obsługę łączności RJ45 Ethernet 5GbE i korzystać z wysokiej prędkości połączeń sieciowych.Możliwość zapewnienia dodatkowego portu sieci Ethernet do serwera NAS

Urządzenie QNA-UC5G1T zapewnia szybki i łatwy sposób rozbudowy łączności z siecią dla posiadanego serwera QNAP NAS. Można podłączyć wiele przejściówek QNA-UC5G1T do posiadanego serwera NAS i zarządzać nimi wraz z innymi portami sieciowymi w aplikacji Network & Virtual Switch.

Uwaga: 1. Wymaga systemu QNAP NAS z oprogramowaniem QTS 4.3.6 (lub nowszym).

2. Urządzenie QNA-UC5G1T nie obsługuje trunkingu portów, serwera DHCP, serwera RADVD i routingu statycznego.

NASUtwórz wysokiej prędkości sieć Intranet w swoim biurze lub w studio

Firma QNAP zapewnia szeroki wachlarz urządzeń sieciowych w celu zapewniania wsparcia firmom i użytkownikom prywatnym poprzez ulepszenie infrastruktury sieci, aby spełniała rosnące wymogi w zakresie przepustowości. Urządzenie QNA-UC5G1T można połączyć z innymi urządzeniami, w tym z przełącznikiem QNAP 10GbE, aby utworzyć ekonomiczne, wysokiej prędkości środowisko sieciowe, umożliwiające zwiększenie wydajności różnych działań i korzystanie z rozrywki.

NASŁatwa konfiguracja

Wystarczy podłączyć przejściówkę QNA do komputera z systemem Mac lub Windows® za pomocą załączonego kabla Thunderbolt 3 i podłączyć go do obsługującego sieć 10GbE przełącznika, systemu NAS lub innego urządzenia korzystającego z kabla 10GbE (kabla RJ45 w wersji Cat 5e/Cat 6a lub wyższej bądź SFP+ DAC).

Thunderbolt

Uwaga: ● System Windows 10, 8.1, 8, 7 wymaga sterownika. Kliknij tutaj, aby pobrać sterownik.

● System macOS doda wsparcie przyszłej wersji. Kliknij tutaj aby ręcznie zainstalować sterownik Aquantia® AQC11U.

● Linux: Obsługa rdzenia Linux 3.10, 3.12, 3.2, 4.2 i 4.4. Wymaga sterownika Aquantia® AQC11U. Kliknij tutaj, aby pobrać sterownik.

● QNAP NAS: Wymagany jest system QTS 4.3.6 (lub nowsza wersja)

Elegancki

Elegancja

Metaliczna jasna obudowa, doskonale pasująca do innych urządzeń.

Przenośny

Mobilność

Nie wymaga dodatkowego źródła zasilania i może być łatwo przenoszony, umożliwiając uniwersalne zastosowania.

Rozpraszanie

Cisza

Konstrukcja bez wentylatora z płytkimi szczelinami zapewnia efektywne rozpraszanie ciepła.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: