Zoom F-Control FRC-8 kontroler dla rejestratorów audio F4,F6 i F8

Zoom F-Control FRC-8 kontroler dla rejestratorów audio F4,F6 i F8

1 650,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Zoom F-Control (FRC-8) to nieduży kontroler/mikser dedykowany do współpracy z wielościeżkowymi rejestratorami F4, F6 i F8, przydatny zwłaszcza podczas nagrań w terenie.

Komunikacja między kontrolerem a rejestratorem odbywa się poprzez USB, a dodatkowo możemy połączyć wyjście słuchawkowe F4/F6/F8 z odpowiednim wejściem FRC-8, aby móc monitorować materiał audio z poziomu F-Control i jego wyjście słuchawkowe. Do drugiego portu USB typu A możemy podłączyć klawiaturę, która pozwoli wpisywać wszelkie metadane – chociażby nazwy śladów.

F-Control (FRC-8) charakteryzuje się bardzo przejrzystym panelem, ułatwiającym nie tylko nagrywanie ale i miksowanie materiału. Z jego poziomu możemy kontrolować jednocześnie 8 ścieżek/kanałów, a w każdym mamy do dyspozycji 60-milimetrowy suwak, potencjometr obrotowy TRIM/PAN, mierniki LED oraz przyciski PFL i ARM. Ponadto „mikser” udostępnia szynę MASTER z suwakiem i miernikami LED, a także sekcję transportu oraz trzy programowalne przyciski USER. Do dyspozycji mamy ponadto kilka przycisków funkcyjnych związanych z obsługą scen, kodu czasowego czy ścieżek.

Nowy kontroler zamknięto w wytrzymałej, metalowej obudowie. F-Control może być zasilany czterema bateriami AA lub z wykorzystaniem specjalnej zewnętrznej baterii podłączanej do dedykowanego gniazda. W przypadku współpracy z rejestratorem F4, kontroler może pobierać zasilanie z niego przez USB.


Zoom
043055