Zoom H2n - Przenośny cyfrowy rejestrator

Zoom H2N przenośny cyfrowy rejestrator

780,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Ostatnimi czasy na rynku sprzętu audio, pojawił się niesamowitej jakości rejestrator dźwięku zoom H2n. Ten przenośny rejestrator umożliwia rejestrację dźwięku na bardzo wysokim poziomie, w porównaniu do innych rejestratorów, w tej klasie urządzeń.

Zoom H2n posiada aż pięć wkładek mikrofonowych i jest to pierwszy stereofoniczny rejestrator dźwięku tego producenta, umożliwiający pracę w trybie mid-side. Tryb mid-side, pozwala na rejestrowanie sygnału środkowego oraz sygnałów bocznych. Dodatkowo zamiast pracy w trybie mid-side, rejestrator H2n pozwala również na nagrywanie dźwięków w trybach stereofonicznym o układzie X/Y, a także przestrzennym w rozdzielczości dwadzieścia czterech bitów.

Częstotliwość próbkowania wynosi dziewięćdziesiąt sześć kHz. Urządzenie zoom H2n posiada również funkcję rejestrowania dźwięku w formacie mp3, dzięki czemu, większość użytkowników, śmiało może odtwarzać zarejestrowany dźwięk. Rejestrator zoom H2n został wyposażony w czytnik kart SDHC oraz posiada funkcję obsługi kart pamięci o pojemności trzydziestu dwóch GB.

Rejestrator zoom H2n zasilany jest przez dwie baterie typu AA, umożliwiające pracę nawet przez dwadzieścia godzin ciągłej pracy. Jeśli chciałbyś podłączyć rejestrator do komputera, możesz to zrobić za pośrednictwem interfejsu USB 2.0. Rejestrator zoom H2n jest nowym urządzeniem, które można w ciekawy sposób wykorzystać. Jego niezwykła funkcjonalność oraz łatwość użycia, sprawia, że wiele osób może korzystać z tego typu sprzętu.

Rejestrator bowiem idealnie sprawdza się podczas rejestrowania dźwięku na wykładach, konferencjach, czy podczas nagrywania reportaży. Posiada on wbudowany głośnik za pomocą, którego mamy możliwość odsłuchania tego, co w danym momencie nagraliśmy. Nie musimy więc przegrywać naszego nagrania na inny głośnik, a mamy szansę odsłuchu bezpośrednio z rejestratora.

Oprócz zasilania na baterię typu AA, rejestrator zoom H2n może być ładowany poprzez wejście USB, podłączone do komputera. Producent do rejestratora zoom H2n dołącza również oprogramowanie Wave Lab LE7, dzięki czemu, obsługa rejestratora jest jeszcze prostsza. Czytelny wyświetlacz o wielkości 1,8 cala sprawia, że mamy zdecydowanie ułatwioną możliwość poruszania się po menu rejestratora zoom H2n. Każdy więc może śmiało, posługiwać się tym wyjątkowym sprzętem.


Dane techniczne :

 • 5 mikrofonów - 4 tryby ustawień , w tym całkiem nowy mid-side
 • wbudowany głośnik
 • funkcja odzyskiwania nagrań po utracie zasilania
 • ręczna regulacja czułości mikrofonów
 • czytelny , 1.8-calowy wyświetlacz
 • dłuższy czas pracy na baterii (20 godzin)
 • obsługa kart SDHC (do 32GB)
 • dołączone oprogramowanie wave Lab LE 7
 • nowy wyświetlacz
 • zasilanie poprzez baterie, zasilacz lub kabel USB
 • wbudowane wejście mikrofonowe / liniowe
Zoom
036183