Blackmagic Video Assist

Blackmagic Video Assist

2 390,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Opis

Blackmagic Video Assist dodaje profesjonalne monitorowanie i wysokiej jakości nagrywanie do każdej kamery. Wejścia SDI i HDMI oznaczają, że można podłączyć do dowolnej kamery wideo lub lustrzanki cyfrowej. 5-calowy monitor HD o pełnej rozdzielczości zapewnia idealne ustawienie ostrości i kadrowanie, a profesjonalny rejestrator ProRes i DNxHD wykorzystuje szybkie karty SD i zapisuje pliki zgodne z nowoczesnym oprogramowaniem NLE. Ekran dotykowy umożliwia ustawienia, histogram, mierniki audio, wyświetlanie kodu czasowego i wiele więcej. Gniazda na dwa akumulatory LP-E6. .


Duży monitor o wysokiej rozdzielczości dla idealnej ostrości i kadrowania!

Teraz możesz łatwo dodać profesjonalne monitorowanie i nagrywanie do kamery za pomocą Blackmagic Video Assist! Dzięki jasnemu 5-calowemu monitorowi o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080, Blackmagic Video Assist można dodać do dowolnej kamery, aby zapewnić idealne ustawienie ostrości i kadrowanie. Wbudowany rejestrator wykorzystuje szybkie karty SD do nagrywania profesjonalnych plików ProRes i DNxHD o niewiarygodnej jakości i 10-bitowej głębi kolorów! Blackmagic Video Assist działa z każdą kamerą, w której potrzebujesz lepszego monitorowania i bardziej profesjonalnego nagrywania plików wysokiej jakości.Nagrywaj lepsze filmy

Niezależnie od tego, czy jest to ślub, film niezależny czy reklama telewizyjna, musisz upewnić się, że Twoje zdjęcia są idealnie ostre i uchwycone w najwyższej możliwej jakości, bez względu na rodzaj używanego aparatu. Blackmagic Video Assist współpracuje ze wszystkim, od lustrzanek cyfrowych po starsze kamery taśmowe, a nawet najnowsze cyfrowe kamery filmowe. Kiedy kręcisz wesele, jest tylko jedna szansa, aby zrobić to dobrze, a jeśli jesteś niezależnym filmowcem, chcesz, aby Twój film wyglądał tak dobrze, jak film z Hollywood podczas projekcji na festiwalach. Blackmagic Video Assist pomaga upewnić się, że każde ujęcie jest ostre, i zapewnia profesjonalne obrazy o jakości stosowanej w przypadku dużych filmów i programów telewizyjnych w prime time!


Profesjonalny rejestrator HD

Blackmagic Video Assist nagrywa wideo w najwyższej jakości 10-bit 4: 2: 2, co oznacza, że ​​uzyskasz niewiarygodne kolory, wyrazistość i szczegółowość. Pliki są zapisywane na szybkich, niedrogich i łatwo dostępnych kartach SD i zapisywane jako standardowe pliki ProRes HQ lub DNxHD, dzięki czemu można natychmiast rozpocząć edycję bez konieczności konwertowania plików. Nagrywanie jest automatycznie uruchamiane w Blackmagic Video Assist za pomocą przycisku Start / Stop kamery, dzięki czemu możesz skupić się na robieniu zdjęć bez martwienia się o obsługę dodatkowego sprzętu!


Lepsze monitorowanie

Blackmagic Video Assist ma jasny 5-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080, dzięki czemu nie musisz nosić przy sobie dodatkowych monitorów i lunet. Możesz zamontować go na aparatach jako duży monitor dla załogi, przekazać operatorowi w celu skomponowania ujęcia lub ustawić go przed reżyserem, aby przejrzał każde ujęcie. Ekran ma szeroki kąt widzenia 135º, co oznacza, że ​​jest dobrze widoczny, nawet gdy ogląda go kilku członków załogi. Ponadto obraz automatycznie się obraca, więc bez względu na to, w jaki sposób go skonfigurujesz, kable zawsze podłączaj do strony, w której potrzebujesz. Możesz oglądać dowolny format SD lub HD, a ponieważ zawiera on połączenie 6G-SDI, możesz nawet monitorować Ultra HD!


Łatwe sterowanie

Wbudowany monitor to także interaktywny ekran dotykowy, który sprawia, że ​​konfiguracja Blackmagic Video Assist jest niezwykle intuicyjna. Wszystkie funkcje są na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu możesz używać prostych gestów machnięcia, aby wyświetlić informacje o kamerze, zmienić ustawienia i ocenić poziomy audio i wideo. Elegancki wyświetlacz heads-up to półprzezroczysta nakładka, która pozwala zmieniać formaty nagrywania lub wyświetlać bieżącą liczbę klatek na sekundę na wejściu, histogram, mierniki audio, kod czasowy i wiele innych, a jednocześnie nie odrywać wzroku od ujęcia!


Przenośne urządzenie wielofunkcyjne

Video Assist, który jest trwały i lekki, jest niewiarygodnie mały, ale nadal zawiera jasny 5-calowy monitor LCD 1920 x 1080 i ekran dotykowy. Zawiera wbudowany szybki rejestrator SD i miejsce na dwa akumulatory, które można wymieniać na gorąco, dzięki czemu zawsze masz akumulator, aby kontynuować fotografowanie. Możesz użyć punktów montażowych, aby przymocować go do górnej części kamery lub użyć wbudowanego stojaka na nóżki, aby ustawić go na stole. Jest nawet wystarczająco wygodny, aby trzymać go w dłoniach, abyś mógł przekazać go członkom załogi, dzięki czemu każdy, od operatora po operatora boomu, zobaczył ujęcie!


Połączenia wideo, audio i zasilania

Kompaktowa konstrukcja Blackmagic Video Assist obejmuje wejścia HDMI i 6G-SDI, dzięki czemu możesz nagrywać z praktycznie dowolnej kamery wideo lub lustrzanki cyfrowej. Wyjście przelotowe umożliwia monitorowanie na większych wyświetlaczach HD lub projektorach HDMI. Dźwięk można monitorować z stereofonicznego gniazda słuchawkowego 3,5 mm, a do nagrań studyjnych uniwersalny zasilacz 12V zapewnia ciągłą pracę. Gdy jesteś na miejscu, dwa obok siebie gniazda baterii LP-E6 pozwalają Ci być całkowicie mobilnym i dawać wystarczającą moc do dłuższych zdjęć!


Praca z profesjonalnym oprogramowaniem

Blackmagic Video Assist przechwytuje pliki ProRes 422 HQ i Avid DNxHD MXF, które są najczęściej akceptowanymi formatami post-produkcyjnymi na świecie. Jeśli pracujesz z popularnym oprogramowaniem do edycji, takim jak DaVinci Resolve, Final Cut Pro X, Adobe Premiere Pro lub Avid Media Composer, możesz rozpocząć edycję i korekcję kolorów bez konieczności transkodowania lub konwersji plików. Ponieważ jest dostarczany w pakiecie z DaVinci Resolve, możesz rozpocząć edycję i tworzenie zestawów na planie! Nawet twórcy grafiki ruchomej i efektów wizualnych korzystający z oprogramowania takiego jak Fusion i After Effects lub edytory dźwięku korzystające z ProTools mogą z łatwością pracować z plikami w celu uzyskania fantastycznej współpracy!


Karty SD które należy używać z Blackmagic

Ważne jest, aby używać kart SD UHS-1. Następujące karty SD będą nagrywać w maksymalnej rozdzielczości 1080p60 i są zalecane podczas korzystania z HFS +lub exFAT:
• SanDisk Extreme Pro 16 GB SDSDXP-016G-A46
• SanDisk Extreme Pro 32 GB SDSDXP-032G-A46
• SanDisk Extreme Pro 64 GB SDSDXP-064G-A46
• SanDisk Extreme Pro 128 GB SDSDXP-128G-A46
• SanDisk Extreme Pro 256 GB SDSDXP-256G-A46
• SanDisk Extreme Pro 512 GB SDSDXP-512G-A46
Upewnij się, że wybrana karta SD to tylko UHS-1. Powyższa lista to karty SD, które mamy obecnie przetestowane, ale istnieje wiele innych dostępnych kart SD, które będą kompatybilne.


036722