Blackmagic Design HyperDeck Studio 2

Blackmagic Design HyperDeck Studio 2

5 189,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Blackmagic Design HyperDeck Studio 2

Blackmagic Design HyperDeck Studio 2 to oparty na plikach deck, który oferuje taką samą funkcjonalność i kontrolę jak profesjonalne magnetofony. Nagrywa nieskompresowane wideo z próbkowaniem kolorów 4: 2: 2 w 10-bitowym formacie Quicktime, a także nagrywa wideo przy użyciu kodeków ProRes lub DNxHD. Dzięki dwóm gniazdom SSD możesz nagrywać prawie bez końca, gdy jeden dysk SSD zapełni się, a nagrywanie jest automatycznie kontynuowane na drugim. HyperDeck Studio posiada jedno wejście 3G-SDI i trzy wyjścia SD / HD / 3G-SDI oraz wyjście przelotowe i jedno wejście HDMI i jedno wyjście HDMI. Wszystkie wyjścia, z wyjątkiem Loopthrough SDI, są zawsze aktywne, więc odtwarzanie jest dostępne zarówno na wyjściach SDI, jak i HDMI, bez względu na to, z jakiego wejścia zostało nagrane.

Studio 2 to jednostka 1RU do montażu w racku, z wbudowanymi uszami do montażu w racku. Posiada podświetlane przyciski na panelu przednim i pokrętło jog / shuttle do analogowego szorowania. Sterowanie przez RS-422 jest obsługiwane w przypadku sterowania zewnętrznego. Możesz także sterować urządzeniem za pomocą portu USB lub przez Ethernet za pośrednictwem złącza RJ45. Zintegrowany wyświetlacz LCD na panelu przednim umożliwia monitorowanie wideo oraz wyświetlanie kodu czasowego i informacji o transporcie.


Nagrywanie oparte na plikach

HyperDeck Studio 2 nagrywa w nieskompresowanym formacie Quicktime przy 10-bitowym próbkowaniu kolorów 4: 2: 2. Nagrywa również do ProRes 422 (HQ), Avid DNxHD i Avid DNxHD MXF.


Dwie wnęki SSD

Urządzenie zawiera dwa 2,5-calowe gniazda SSD, które pozwalają na niemal nieograniczone nagrywanie, ponieważ nagrywanie płynnie przełącza się z jednego dysku na drugi, gdy zapełni się pierwszy.


Sygnały wideo

HyperDeck Studio 2 posiada oddzielne dedykowane złącza wejściowe i wyjściowe i obsługuje sygnały SD / HD przez SDI i HDMI. Oprócz sygnałów NTSC i PAL, sygnały 720 x 480p i 720 x 576p są obsługiwane tylko przez HDMI.


Sterowanie w stylu VTR

HyperDeck Studio 2 posiada elementy sterujące na panelu przednim w stylu VTR do nagrywania i odtwarzania. Z podświetlanymi przyciskami do pracy w ciemnych miejscach lub przy słabym oświetleniu, a wbudowane pokrętło jog / shuttle zapewnia analogową kontrolę nad odtwarzaniem.


Wyjścia

  • HyperDeck Studio 2 posiada jedno wyjście HDMI, dwa SDI i jedno wyjście monitorowe SDI, które są zawsze aktywne, bez względu na oryginalny sygnał wejściowy. Wyjątkiem są sygnały 480p i 576p przez HDMI, sygnały te będą odtwarzane tylko przez wyjście HDMI.
  • Urządzenie posiada również pętlę przez wyjście SDI, która przekazuje sygnał tylko z wejścia SDI i nie wysyła nagranego wideo z dysków SSD.

Zdalny

Jednostką można sterować przez złącze RS-422 oraz przez port Ethernet lub USB.


Wbudowany monitor LCD

Na panelu przednim urządzenia znajduje się również wbudowany ekran LCD, który umożliwia monitorowanie wejścia lub odtwarzania wideo, a także kodu czasowego, formatu i poziomów dźwięku.


Złącza SDI

Złącza SDI urządzenia obsługują standard 3G, ale obecnie urządzenie obsługuje tylko wideo HD do 1,5 Gb / s (HD-SDI).


Dołączone oprogramowanie

HyperDeck Studio 2 zawiera HyperDeck Utility.