Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   QNAP QHora-301W
   QNAP QHora-301W
   QNAP QHora-301W
   QNAP QHora-301W
   QNAP QHora-301W
   QNAP QHora-301W
   QNAP QHora-301W
   QNAP QHora-301W

   QNAP QHora-301W

   1 565,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    QNAP QHora-301W

    Router następnej generacji z dwoma portami 10GbE, SD-WAN i Wi-Fi 6

    Aby przystosować się do nowych realiów tj. praca zdalna, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i szybkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QHora-301W obsługuje wysokiej szybkości połączenia Wi-Fi 6 i 10GbE, zapewniając jednocześnie sieci VPN SD-WAN klasy korporacyjnej, co pozwala na wdrożenie sieci VPN w wielu lokalizacjach za pośrednictwem chmury. Stanowiące ekonomiczne rozwiązanie model QHora-301W jest równocześnie solidną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.

    Technologia QuWAN SD-WAN automatycznie nawiązuje bezpieczne połączenie VPN Mesh z urządzeniami QNAP w wielu lokalizacjach.

    Obsługa dwupasmowej sieci Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz), zapewniającej transfer z prędkością do 3600 Mb/s — 1,38 raza szybszy niż Wi-Fi 5 — oraz czterokrotnie większą liczbę jednoczesnych klientów Wi-Fi!

    Dwa porty 10GbE i cztery porty Gigabit na potrzeby elastycznego wdrażania sieci LAN i WAN.

    Osiem anten zapewnia doskonały schemat zakresu i obsługuje Wi-Fi 6 na potrzeby sygnałów o dużym zasięgu.

    Obsługa do sześciu grup SSID dla różnych ustawień VLAN.

    W porównaniu do tradycyjnych routerów z skomplikowanymi ustawieniami IP, ###model_name## obsługuje Automatyczne Wyszukiwanie Urządzeń w sieciach WAN/LAN.


    Witamy w nowej erze routerów!

    Routery nowej generacji QNAP wykraczają poza zwykłe ustawienia IP i łączność Wi-Fi. Urządzenie QHora-301W oferuje wielofunkcyjne rozwiązanie, łącząc w sobie niesamowite nowe technologie na potrzeby zdalnej sieci VPN w wielu lokalizacjach oraz szybką łączność przewodową i bezprzewodową.


    Na potrzeby infrastruktury IT w firmach

    W porównaniu ze standardową międzylokacyjną siecią VPN wymagającą wysokich kosztów i skomplikowanej konfiguracji, urządzenie QHora-301W stosuje QuWAN do budowy wydajnej i niezawodnej infrastruktury IT, ułatwiając cyfrową transformację, rozbudowę na wiele lokalizacji i pracę zdalną.

    Do pracy zdalnej

    Urządzenie QHora-301W obsługuje sieć Wi-Fi 6, oferując większą szybkość transmisji bezprzewodowej dla urządzeń mobilnych i inteligentnych urządzeń domowych, umożliwiając pracę wielu użytkowników jednocześnie. Zdalni pracownicy mogą uzyskać dostęp do zasobów firmy w sieci LAN za pośrednictwem QuWAN, bez konieczności dokonywania skomplikowanych ustawień VPN.

    Zoptymalizowana wydajność sprzętowa na potrzeby wydajnego połączenia sieci przewodowych i bezprzewodowych

    Urządzenie QHora-301W oferuje czterordzeniowy procesor klasy korporacyjnej Qualcomm 2,2 GHz z pamięcią RAM o pojemności 1 GB, zapewniając obsługę Wi-Fi 6 (802.11ax) i do 3600 Mb/s dwupasmowego transferu (2,4 GHz i 5 GHz). Dzięki dwóm portom 10GbE i czterem portom Gigabit model QHora-301W umożliwia elastyczne wdrażanie sieci LAN/WAN i optymalizację wydajności sieci przewodowej.


    Wbudowane anteny w celu zapewnienia dużego zasięgu sygnału Wi-Fi

    Dzięki ośmiu antenom model QHora-301W zapewnia doskonały bezprzewodowy schemat pokrycia i obsługuje Wi-Fi 6 o dalekim zasięgu sygnału.


    Ciche działanie, bez nagrzewania

    Model QHora-301W posiada konstrukcję bez wentylatora, zapewniając niemal bezgłośne działanie. Nawet w przypadku połączenia z wieloma urządzeniami model QHora-301W utrzymuje niezawodną wydajność w biurach i domach.

    Wysokiej szybkości sieć LAN

    Zbuduj szybką sieć intranet 10GbE poprzez podłączenie dwóch portów 10GbE do urządzeń 10GbE w sieci LAN oraz jednego portu Gigabit do sieci WAN w celu przyspieszenia udostępniania plików lub komunikacji pomiędzy stacjami roboczymi.

    Usprawniony transfer plików pomiędzy lokalizacjami

    Stwórz szybką międzybiurową sieć VPN 10GbE, podłączając jeden port 10GbE do jednego urządzenia 10GbE w sieci LAN, a drugi port 10GbE do sieci WAN za pośrednictwem drugiego urządzenia QHora-301W w zdalnej lokalizacji, aby usprawnić tworzenie kopii zapasowych, synchronizację i udostępnianie plików w różnych lokalizacjach.

    Automatyczna sieć VPN Mesh w wielu lokalizacjach

    Stwórz szybką sieć Intranet 10GbE i międzybiurowy VPN poprzez podłączenie dwóch portów 10GbE do urządzeń 10GbE w sieci LAN oraz dwóch portów Gigabit do sieci WAN. Przy włączonej funkcji SD-WAN porty Gigabit nie tylko obsługują inteligentną optymalizację WAN (w tym agregację, przełączanie awaryjne, równoważenie obciążenia i elastyczny routing statyczny), ale także optymalizują transmisję 10GbE LAN.

    Dzięki SD-WAN można szybciej wdrażać VPN na dużą skalę

    Gdy firma rozszerza swoją działalność na pracę zdalną i operacje w trybie rozproszonej współpracy, staje przed wyzwaniem w zakresie wydajnego wdrożenia sieci VPN i szybkości połączenia. Skutecznie rozwiązuje te problemy technologia softwarowo definiowanej sieci WAN (SD-WAN) — bez konieczności stosowania kosztownych urządzeń VPN klasy korporacyjnej. Urządzenie QHora-301W korzysta z QuWAN (technologii SD-WAN firmy QNAP), która automatycznie wdraża połączone usługi sieci WAN i lokalizacje VPN za pośrednictwem połączeń sieciowych opartych na oprogramowaniu w celu osiągnięcia optymalnej przepustowości sieci i dużych prędkości transmisji. SD-WAN nie tylko zwiększa wydajność wdrażania IT i zarządzania w celu rozbudowy w wielu lokalizacjach, ale także zapewnia niezawodną infrastrukturę umożliwiającą cyfrową transformację i pracę zdalną.


    Infrastruktura QuWAN SD-WAN

    Technologia QNAP SD-WAN, QuWAN, zapewnia pełną topologię sieci VPN Mesh, która dobrze sprawdza się w skomplikowanych sieciach, gdzie wszyscy współpracownicy muszą się ze sobą komunikować, prowadząc do opłacalnego i niezawodnego wdrożenia IT.


    Tradycyjna infrastruktura sieci VPN

    W związku z szybko rosnącym zapotrzebowaniem na sieć VPN w wielu lokalizacjach, tworzą się groźne wąskie gardła przepustowości spowodowane tradycyjną infrastrukturą sieciową skoncentrowaną w siedzibie firmy. Jednak małe i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na sprzęt VPN klasy korporacyjnej na potrzeby wdrażania sieci VPN w wielu lokalizacjach.


    Korzystając z wielu urządzeń QHora-301W możesz wdrożyć elastyczną topologię sieci VPN Mesh

    Wdrażanie wielu modeli QHora-301W w różnych lokalizacjach zapewnia nie tylko szybką sieć przewodową i bezprzewodową, ale również połączenie topologii VPN Mesh za pośrednictwem SD-WAN. W środowisku domowym model QHora-301W, pełniąc funkcję urządzenia brzegowego, oferuje firmom domowe połączenie Wi-Fi i VPN, pozwalając pracownikom zdalnym czerpać optymalne korzyści z obu środowisk.

    Inteligentna optymalizacja sieci WAN

    Urządzenie QHora-301W na pierwszym miejscu stawia stabilne działanie sieci Mesh VPN. QuWAN oferuje inteligentną optymalizację WAN, zapewniającą stabilność transmisji dwóch portów 10GbE i czterech portów Gigabit.

    Uwaga: Można elastycznie podłączyć do sieci LAN lub WAN jeden port 10GbE i dwa porty Gigabit.


    Agregacja WAN

    Połączenie szerokości pasma różnych dostawców usług internetowych umożliwia optymalizację szybkości i wydajności połączenia WAN.


    Aplikacyjny routing i QoS

    Aplikacyjny routing automatycznie wykrywa aplikacje użytkownika końcowego, aby móc wybrać najszybszą ścieżkę routingu, natomiast system QoS rezerwuje wykorzystanie przepustowości na potrzeby zadań o wysokim priorytecie.


    Automatyczne przełączanie awaryjne w sieci WAN

    Możliwość zintegrowania hybrydowych sieci Multi WAN (np. ADSL od różnych dostawców usług internetowych), które automatycznie łączą się z innymi dostępnymi usługami w przypadku rozłączenia usługi.


    Scentralizowana aplikacja QuWAN Orchestrator na potrzeby wydajnego zarządzania w chmurze

    QuWAN Orchestrator to zaawansowana i wygodna platforma w chmurze do scentralizowanego zarządzania siecią, umożliwiająca pracownikom działu IT zdalne wdrażanie brzegowych urządzeń sieciowych i zarządzanie nimi. Bezobsługowa alokacja umożliwia pracownikom działu IT łatwe tworzenie dużej sieci WAN zdalnie i bez udziału personelu w każdej lokalizacji. Pracownicy działu IT mogą także monitorować przepustowość, ustawiać parametry i analizować ruch sieciowy na jednej platformie, idealnie dostosowanej do zarządzania siecią wielonarodową i zlokalizowaną w wielu miejscach, a także do jej konserwacji. Urządzenia klienckie, podłączone przewodowo lub bezprzewodowo do urządzenia QHora-301W, mogą łatwo uzyskać dostęp do sieci SD-WAN.


    QuWAN Orchestrator

    Przejdź do strony quwan.qnap.com, aby wyświetlić stan podłączonych urządzeń na pulpicie nawigacyjnym. Użytkownik może zastosować ustawienia zbiorcze do wszystkich urządzeń, ustawić powiadomienia „push” i zdalnie rozwiązywać problemy.


    QuWAN Agent

    Zainstaluj aplikację QuWAN Agent w urządzeniach QNAP i skonfiguruj parametry ustawień, które mają być ze sobą połączone w sieci VPN Mesh (widok topologii w aplikacji QuWAN Orchestrator).


    QVPN Client

    Zainstaluj QVPN w urządzeniach mobilnych i na komputerach w celu łatwego połączenia z urządzeniem QHora-301W w celu uzyskania dostępu do zasobów VPN w wielu lokalizacjach.


    Dzięki rozwiązaniu QuWAN niewymagającemu subskrypcji możesz wdrożyć VPN w wielu lokalizacjach

    QuWAN można instalować na serwerach QNAP NAS, przełącznikach QGD i serwerach QuCPE*. Podczas pracy z zastosowaniem aplikacji QVPN, pracownicy zdalni mogą być łatwo podłączeni do SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego. Urządzenia w różnych lokalizacjach są elastycznie dzielone na segmenty w celu połączenia ich ze sobą w sieci składającej się z mikrosegmentów, niezależnie od tego, czy takie urządzenia znajdują się w biurach na całym świecie, czy po prostu w różnych działach w tym samym budynku.


    QuWAN Orchestrator

    Zarządzaj siecią przy użyciu platformy w chmurze do scentralizowanego zarządzania.


    Serwer QuCPE

    Wysokiej wydajności serwer VPN w siedzibie głównej.


    NAS

    Możliwość dodania oddziałów do infrastruktury VPN za pośrednictwem istniejącego serwera NAS.


    Przełącznik QGD

    Możliwość monitoringu i zastosowania VoIP w małych firmach (takich jak sklepy).


    Router QHora

    Zapewnia łatwe w użyciu funkcje VPN dla pracowników zdalnych.


    QVPN

    Użytkownicy mobilni mogą łączyć się z siecią SSL VPN przy użyciu komputerów biurowych, laptopów lub telefonów komórkowych.


    Wdróż globalną topologię sieci QuWAN

    QuWAN pozwala na łatwe i elastyczne wdrożenie globalnej topologii sieci w celu usprawnienia pracy w wielu krajach. W ramach globalnej domeny można utworzyć wiele regionów, a skonfigurowane regionalne centra automatycznie utworzą sieć VPN Mesh poprzez publiczne adresy IP. Połączenia z domeną globalną poprzez łącze między domenami wymagają tylko chińskie domeny z ograniczeniami internetowymi

    Uwaga: Model QHora-301W będzie obsługiwać funkcję łącza międzydomenowego od Q3 2021 roku.


    Szybsza łączność Wi-Fi 6 dzięki korzystaniu z szybkich kanałów 160 MHz

    Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) oraz MU-MIMO, zapewniając szybkości do 3600 Mb/s i pozwalając na obsługę większej liczby jednoczesnych klientów sieci Wi-Fi. Model QHora-301W obsługuje także 2x2 kanały 160 MHz, oferując bezproblemowe i nieprzerwane, bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe Ultra HD. Dzięki ośmiu antenom i technologii OFDMA model QHora-301W zapewnia sygnały sieci Wi-Fi o dużym zasięgu. 


    Sześć identyfikatorów SSID dla ustawień sieci VLAN oferuje płynne i bezpieczne połączenia

    Urządzenie QHora-301W obsługuje korporacyjne punkty dostępu VAP (wirtualny punkt dostępu), pozwalając na uruchomienie do sześciu grup SSID (3 x 2,4 GHz i 3 x 5 GHz). Pracownicy IT mogą skonfigurować ustawienia VLAN dla każdego identyfikatora SSID, aby zapewnić grupom użytkowników/urządzeń stabilność połączenia, co jest niezbędne w sieciach o dużej gęstości i dużej liczbie jednoczesnych użytkowników.


    Weryfikacja tożsamości QuWAN

    Zaloguj się do aplikacji QuWAN Orchestrator, dodając swój identyfikator QNAP do organizacji SD-WAN w Centrum kont.


    Weryfikacja tożsamości urządzenia lokalnego

    Użyj konta lokalnego, aby zalogować się do urządzenia lokalnego.


    Zarządzanie siecią QuWAN

    Utwórz bezpieczne zdalne połączenie VPN z urządzeniami obsługującymi wiele lokalizacji za pośrednictwem IPSec VPN.


    Zarządzanie siecią QHora

    Obsługa zapory L3, NAT i przekazywania portów w celu poprawy bezpieczeństwa sieci LAN.


    Autoryzacja dostępu do sieci bezprzewodowej

    Obsługa protokołów WPA / WPA2 / WPA3, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) w celu zapewnienia bezpiecznej transmisji bezprzewodowej.


    Autoryzacja dostępu QVPN

    Pracownicy zdalni mogą łatwo łączyć się z siecią SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego.


    Zarządzanie aplikacjami urządzeń brzegowych

    Dzięki technologii L7 Firewall i DPI (Deep Packet Inspection) użytkownicy mogą ustawić wiele segmentów dla różnych aplikacji z czarnej listy; Funkcja kontroli rodzicielskiej ogranicza czas korzystania z sieci i zapewnia wytyczne dotyczące przeglądania dla dzieci.


    Możliwość odtwarzania globalnie dostępnych filmów bez ograniczeń

    W łatwy sposób uzyskaj dostęp do globalnego Internetu dzięki usłudze QVPN Client QHora-301W! Poprzez ustawienie protokołu OpenVPN w QVPN Client w celu przekierowania sieci na ponadregionalny serwer VPN, urządzenie QHora-301W można połączyć z usługą Cloud VPN, taką jak ExpressVPN, CyberVPN lub NordVPN, umożliwiając łatwe oglądanie ograniczonych regionalnie strumieni wideo lub wiadomości*.

    Uwaga: Usług QVPN Client, QVPN Server i QuWAN nie można włączać jednocześnie; Serwer QVPN i usługę QuWAN można włączyć jednocześnie bez konieczności korzystania z protokołu L2TP.


    OS QuRouter: Przyjazne w obsłudze zarządzanie routerem

    Urządzenie QHora-301W korzysta z OS QuRouter, dostarczając przyjazny w obsłudze, internetowy interfejs graficzny, przejrzysty pulpit nawigacyjny i wskaźniki portów, zapewniając pomoc w codziennych zadaniach w zakresie zarządzania siecią. Dzięki OS QuRouter użytkownicy mogą nie tylko efektywnie zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi przewodowo i bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, ale także konfigurować zaporę sieciową, VPN, zabezpieczenia i zaawansowane funkcje QuWAN.


    Montaż przy użyciu uchwytu VESA umożliwia elastyczne zastosowania

    Kompaktowy i nowoczesny wygląd sprawia, że model QHora-301W wpasowuje się idealnie w środowisko nowoczesnych cyfrowych domów i biur. Dzięki montażu przy użyciu uchwytu VESA, model QHora-301W można zainstalować w dowolnym miejscu, zarówno na biurkach, jak i ścianach, sufitach i pod stołami, co zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni.
    QNAP

    Arkusz danych

    Typ obudowy
    Tower
    Ilość zatok 3,5"
    Procesor
    ARM
    Pamięć RAM
    1 GB

    Szczegółowe odniesienia

    QNAP QHora-301W

    1 565,00 zł
    Brutto