QNAP TVS-1672XU-RP-i3-8G

17 700,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i3-8100 3,6 GHz, 8 GB RAM (4 GB x2)

QNAP TVS-1672XU-RP-i3-8G

Procesory 8. Gen. Intel® Core™. Wbudowany kontroler Mellanox® ConnectX®-4 Lx 10GbE. Obsługa iSER.

QNAP TVS-1272XU-RP

Model TVS-1672XU-RP, przeznaczony dla zróżnicowanych środowisk biznesowych, jest wyposażony w procesor 8. generacji Intel® Core™, kontroler Mellanox® ConnectX®-4 Lx 10GbE oraz moduł rozszerzający PCIe, zapewniający łączność 25GbE / 40GbE w celu usprawnienia udostępniania bardzo dużych plików, kopii zapasowych w systemach o dużym obciążeniu lub aplikacji do wirtualizacji. Możliwość rozbudowy PCIe pozwala także na instalację kart graficznych, co usprawnia przepływy pracy AI i transkodowanie wideo, a wyjście 4K HDMI 2.0 pozwala na wyświetlanie obrazów monitoringu na monitorze lub w telewizorze, usprawniając zarządzanie monitoringiem. Serwer TVS-1672XU-RP wyposażono też w zasilacz nadmiarowy, aby w ten sposób zapewnić jak najdłuższy czas działania systemu bez przestojów.


10GbE SFP+

Dwa porty 10GbE SFP+ SmartNIC z obsługą iSER przyspieszającą udostępnianie dużych plików i duże transferów danych.

PCIe

Funkcja rozbudowy PCIe umożliwia kartom graficznym lub kartom 40GbE/25GbE/10GbE zwiększenie wydajności aplikacji.

4K

Odtwarzanie multimediów 4K i transkodowanie online. Bezpośrednie wyświetlanie na telewizorze/monitorze za pośrednictwem wyjścia HDMI 2.0 (do 4K przy 60 Hz).

SSD RAID

Programowalna funkcja dodatkowej alokacji nadmiarowej SSD RAID (od 1% do 60%) pozwala na optymalizację prędkości zapisu swobodnego na dysku SSD i zwiększa okres eksploatacji dysku SSD.

Wirtualizacja

Wirtualizacja z obsługą skalowalnej pamięci masowej, aplikacje kontenerowe, centralne magazynowanie, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie i przywracanie po awarii.

NAS

Kompleksowe zarządzanie zabezpieczeniami, zapewniające portal bezpieczeństwa dla serwera NAS i aktualne informacje o stanie NAS na bieżąco.


Procesory 8. generacji Intel® Core™ z większą liczbą rdzeni i większą mocą, oraz pamięcią RAM o pojemności do 64 GB

Model TVS-1672XU-RP wyposażony jest w czterordzeniowy procesor 8. generacji Intel® Core™ i3-8100 3,6 GHz i pamięć DDR4 o pojemności do 64 GB, zapewniając większą wydajność, co pomaga wykonywać zadania efektywniej. Model ten wyposażony jest w cztery porty gigabitowe i dwa porty 10GbE SFP+ LAN, obsługuje dyski SATA 6 GB/s i zapewnia funkcję szyfrowania AES-NI, umożliwiającą uzyskanie wysokiej wydajności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych.


modules

Dwukanałowa pamięć w celu wydajności i energooszczędności

Model TVS-1672XU-RP obsługuje dwukanałowe pamięci DDR4 i cztery gniazda Long-DIMM. W przypadku stosowania par modułów pamięci model TVS-1672XU-RP może wykorzystywać możliwości dwukanałowej architektury w celu zwiększenia wydajności. Można także dostosować konfigurację pamięci (obsługa pamięci RAM do 64 GB) modelu TVS-1672XU-RP w celu zwiększenia wydajności, aby obsługiwać dynamicznie zmieniające się obciążenia np. w zakresie wirtualizacji.Solidny. Trwały. Z możliwością rozbudowy.

Model TVS-1672XU-RP wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt i architekturę z możliwością rozbudowy, zapewniając optymalną wydajność i elastyczność w wypełnianiu potrzeb biznesowych w zakresie wydajności i zróżnicowanych aplikacji.


Podwójna łączność 10GbE pozwala na optymalizację wysokiej prędkości przesyłu danych i wirtualizację VMware z iSER

Model TVS-1672XU-RP zapewnia dwa porty 10GbE SFP+, które korzystają z kontrolera Mellanox® ConnectX®-4 Lx SmartNIC. Obsługują one rozszerzenia iSCSI dla protokołu RDMA (iSER), umożliwiając danym pomijanie standardowych sterowników sieciowych, warstwę gniazda i bezpośrednie przechodzenie do buforów pamięci serwera ESXi i pamięci masowej. Kiedy zarówno serwer VMware®, jak i TVS-1672XU-RP obsługują iSER, wydajność odczytu/zapisu losowego może zostać zwiększona do 60%, a opóźnienie zmniejszone do 50%, zapewniając istotne narzędzie do optymalizacji zastosowań w zakresie wirtualizacji.

/isermulti-pcie

Zalecane użycie gniazd PCIe

Model TVS-1672XU-RP wyposażony jest w wiele gniazd PCIe. Aby zapewnić wystarczającą przepustowość dysków SATA, zaleca się korzystanie wyłącznie z tańszych kart rozszerzeń (np. kart sieciowych 1GbE, USB 3.0 lub kart Wi-Fi) przy użyciu gniazda PCIe Gen2 (Gniazdo 1), ponieważ gniazdo to jest podłączone do PCH. W przypadku droższych kart rozszerzeń (w tym kart sieciowych 10GbE/40GbE, kart SAS, kart przyspieszenia Mustang-200 oraz kart graficznych), zaleca się korzystanie z gniazd PCIe Gen3 (Gniazdo 2, 3, 4), ponieważ są one podłączone do procesora.
Zasobna funkcja operacji wejścia/wyjścia dzięki możliwości rozbudowy

Model TVS-1672XU-RP jest wyposażony w 4 gniazd PCIe, umożliwiających korzystanie z różnych modułów rozszerzających na potrzeby zwiększania potencjału aplikacji.

Uwaga: Modele 1U, 2U, montowane w stelażu, korzystają z niskoprofilowych kart graficznych; modele 3U, 4U montowane w stelażu korzystają z wysokoprofilowych kart graficznych.


Karty sieciowe 40GbE/25GbE/10GbE

Karty sieciowe 40GbE/25GbE/10GbE

Umożliwiają obsługę błyskawicznego transferu w przypadku zadań wymagających dużej przepustowości, np. wirtualizacji, transmisji ogromnych ilości danych oraz szybkiego tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.
Karty QM2 M.2 SSD/10 GbE

Dodaj do serwera NAS funkcję buforowania M.2 SSD lub łączności 10GbE (10GBASE-T) w celu uzyskania zoptymalizowanej wydajności i przepustowości.

Karty QM2 M.2 SSD/10 GbE


Karty rozszerzeń SAS

Karty rozszerzeń SAS

Przeznaczone do łączenia modelu TVS-972XU z modułami rozszerzającymi REXP w celu zwiększenia pojemności pamięci masowej poprzez dodanie 128 dysków SAS/SATA.
Możliwość zwiększenia mocy obliczeniowej GPU przy użyciu kart graficznych

Karty graficzne są zoptymalizowane do obliczeń graficznych i transformacji. Model TVS-1672XU-RP zapewnia gniazda PCIe do instalacji karty graficznej AMD Radeon™ lub NVIDIA® w celu usprawnienia uczenia maszynowego AI obejmującego duże ilości danych, zapewniając jednocześnie korzyści dla przetwarzania obrazów i wydajność maszyny wirtualnej (za pośrednictwem GPU passthrough).

Uwaga: 1. Modele 3U/4U obsługują wysokoprofilowe karty graficzne, wymagające zasilania zewnętrznego; modele 1U/2U obsługują karty graficzne, które nie wymagają dodatkowego zasilania (np. NVIDIA GT1030).

2. Obsługa GPU dla QTS jest zapewniana tylko przez karty graficzne NVIDIA. Funkcję GPU Passthrough dla maszyny wirtualnej obsługują tylko karty graficzne AMD i NVIDIA.

3. Jeśli aplikacja Virtualization Station korzysta z kart graficznych, serwer NAS tymczasowo zatrzyma przyspieszenie transkodowania sprzętowego dla QTS (i vice versa).

4. Przed zakupem karty graficznej dla serwera NAS należy zawsze sprawdzić Listę zgodności, aby dowiedzieć się, które karty graficzne są obsługiwane przez serwer NAS.

GPUPrzedłuż okres gwarancji na sprzęt nawet do 5 lat

Model TVS-1672XU-RP jest objęty bezpłatną gwarancją 3-letnią. W razie potrzeby możesz wykupić przedłużenie gwarancji, aby korzystać z ochrony gwarancyjnej nawet przez 5 lat.

GwarancjaSSD Cache i Qtier zapewniają wydajność pamięci masowej zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania

Technologia automatycznego pozycjonowania Qtier™ w modelu TVS-1672XU-RP umożliwia organizacjom skupienie się na zakupie tylko potrzebnej im liczby dysków SSD, i uzyskanie najwyższej wartości/wydajności oraz optymalnego działania pamięci masowej do przechowywania danych i ich udostępniania.

Możliwość zwiększania prędkości uzyskiwania dostępu do losowych danych dzięki pamięci podręcznej SSD

Pamięć podręczna SSD zwiększa wydajność IOPS i redukuje opóźnienia w przypadku woluminów pamięci masowej. Jest idealna do zastosowań wymagających IOPS (w tym baz danych i wirtualizacji) i może znacznie usprawnić ogólne przepływy danych. Model TVS-1672XU-RP obsługuje także pamięć podręczną SSD służącą tylko do zapisu, znacznie usprawniając zastosowania wymagające intensywnego zapisywania, a także pamięć podręczną RAID 5/6 SSD, zwiększającą wydajność i pojemność pamięci podręcznej.

Maksymalizacja wartości dysków SSD dzięki technologii Qtier

Technologia Qtier™ usprawnia model TVS-1672XU-RP przy użyciu funkcji automatycznego poziomowania, które pomaga nieustannie optymalizować wydajność pamięci masowej, poprzez automatyczne przenoszenie danych pomiędzy dyskami M.2 SSD, 2,5-calowymi dyskami SSD oraz wysokiej pojemności dyskami twardymi, w oparciu o częstotliwość dostępu do danych. Technologia Qtier™ 2.0 zapewnia wiedzę o wejściu/wyjściu, która wzbogaca pozycjonowaną pamięć masową SSD o podobną do pamięci podręcznej zastrzeżoną przestrzeń w celu obsługi zwiększonej liczby operacji wejścia/wyjścia w czasie rzeczywistym, maksymalnie zwiększając korzyści dysków SSD.

Qtier-12G-SASMożliwość uzyskania wydajności dysku SSD na klasy enterprise z dysków SSD przystępnych cenowo dla konsumentów

Przy ciągle malejących cenach dysków SSD, nawet małe przedsiębiorstwa i użytkownicy domowi mogą z łatwością wdrażać przystępne cenowo dyski SSD, zwiększając wydajność NAS. Model TVS-1672XU-RP umożliwia korzystanie z definiowanej przez oprogramowanie dodatkowej alokacji nadmiarowej SSD (OP), która zapewnia przydzielenie dodatkowej przestrzeni (od 1% do 60%) w celu optymalizacji prędkości losowych zapisów oraz wydłużenia okresu eksploatacji dysku SSD. Możesz teraz korzystać z przystępnych cenowo dla konsumentów dysków SSD dla modelu TVS-1672XU-RP, dostosowywać SSD OP i potencjalnie zwiększać wydajność i trwałość, uzyskując poziom podobny do dysków SSD klasy enterprise, co zapewnia szybsze tworzenie kopii zapasowych plików, bardziej płynne odtwarzanie multimediów i zoptymalizowane zastosowania w zakresie wirtualizacji.Do 128 kanałów monitoringu w QVR Pro, wyjście 4K HDMI i transkodowanie w czasie rzeczywistym

Model TVS-1672XU-RP zapewnia port HDMI 2.0, który obsługuje wyjście 4K (3840 x 2160) 60Hz, umożliwiając bezpośrednie wyświetlanie obrazów wideo monitoringu* oraz plików multimedialnych na monitorze lub ekranie telewizora za pośrednictwem HD Station. Model TVS-1672XU-RP, wyposażony w zaawansowany układ graficzny Intel® UHD Graphics 630, zapewnia wysokiej jakości dekodowanie wideo 4K H.264 i 1080p, umożliwiając łatwą konwersję wideo na powszechnie stosowane formaty plików, które można płynnie odtwarzać na różnego typu urządzeniach**

*Maksymalna liczba obsługiwanych kanałów różni się w zależności od wybranego modelu NAS, konfiguracji sieci oraz ustawień kamery. Więcej informacji można uzyskać pod adresem https://www.qnap.com/go/qvr-nas-selector

**Model TVS-1672XU-RP umożliwia sprzętowe dekodowanie H.264, kodowanie i transkodowanie. Na jakość wideo mogą jednak wpływać takie czynniki jak stosowane oprogramowanie do odtwarzania, formaty plików, stopień wykorzystania systemu oraz dostępne pasmo.

4k


Możliwość elastycznego przydzielania fizycznych i wirtualnych zasobów sieciowych, aby upraszczać wdrażanie w sieci

Aplikacja Sieć i przełącznik wirtualny umożliwia korzystanie z ograniczonych fizycznych zasobów sieciowych na potrzeby nieograniczonych zastosowań wirtualnych i centralnego zarządzania całą strukturą sieciową przy użyciu znakomitej mapy topologii zwizualizowanej sieci. Elastyczne zarządzanie umożliwia reorganizację połączeń sieci fizycznych i wirtualnych z większą łatwością, aby móc przydzielać odpowiednie zasoby sieci do modelu TVS-1672XU-RP, maszyn wirtualnych i kontenerów, w zależności od potrzeb. Wdrożenie sieci jest znacznie uproszone, a wydajność zarządzania siecią zwiększona.

Aplikacja SiećPlanowanie kompletnej kopii zapasowej

TVS-1272XU-RP zapewnia niezawodne i elastyczne rozwiązanie do przywracania kopii zapasowych i danych po awarii w celu zapewnienia wsparcia organizacjom w rutynowych pracach tworzenia kopii zapasowych tak, aby uzyskać oszczędność kosztów i wysoką wydajność.Migawki dla woluminu i jednostki LUN

Migawki dla woluminu i jednostki LUN

Migawki są niezbędne w celu ochrony danych NAS, a ponieważ są tworzone na poziomie bloku, stanowią niezawodną metodę ochrony danych w obliczu wzrastającego zagrożenia atakiem typu ransomware. Model TVS-1672XU-RP obsługuje do 256 migawek na wolumin/jednostkę LUN, oraz do 1024 migawek na serwer NAS.

Hybrid Backup Sync

Hybrid Backup Sync

Łączy w sobie funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB), umożliwiając łatwe przesyłanie danych do przestrzeni lokalnych, zdalnych i w chmurze w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i odzyskiwania po awarii.

Kopie zapasowe VM

Kopie zapasowe VM

Dzięki wysokiej wydajności, potencjalnym możliwościom bardzo dużej pamięci masowej, zintegrowanym rozwiązaniom do wirtualizacji i obsłudze migawek, które zapisują stan systemu w dowolnym czasie model TVS-1672XU-RP idealnie sprawdza się przy tworzeniu kopii zapasowych maszyn wirtualnych.

Tworzenie kopii zapasowych w systemie Windows i na komputerach Mac

Tworzenie kopii zapasowych w systemie Windows i na komputerach Mac

Przy użyciu narzędzia QNAP NetBak Replicator, niewymagającego licencji, można tworzyć kopie zapasowe plików/przywracać pliki z komputerów z systemem Windows®. Aplikacja Time Machine® jest w pełni obsługiwana przez komputery Mac®.qsync_02

Optymalizacja współpracy dzięki płynnemu udostępnianiu plików i synchronizacji

Model TVS-1672XU-RP centralnie przechowuje dane i pliki, i obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu udostępniania plików w sieciach Windows®, Mac® oraz Linux®/UNIX®. Za sprawą Qsync (narzędzia zmieniającego serwer QNAP NAS w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików) każdy plik przesłany do serwera TVS-1672XU-RP jest udostępniany wszystkim powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy. Plikami można centralnie zarządzać przy użyciu aplikacji File Station, co obejmuje także pliki z urządzeń mobilnych i dysków optycznych. Aplikacja File Station umożliwia także zamontowanie zdalnego serwera NAS, i transfer plików pomiędzy serwerem NAS a publicznymi usługami chmury w celu zapewnienia większej wygody.Wielofunkcyjny serwer, będący hostem dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Virtualization Station i Container Station wprowadzają do wirtualizacji podejście hybrydowe. Niezależnie od potrzeb wirtualizacji, firma QNAP całkowicie zaspokoi potrzeby w zakresie obsługi wirtualizacji.Virtualization Station

Virtualization Station

Możliwość uruchomienia wielu maszyn wirtualnych Windows®, Linux®, UNIX® i Android™ oraz uzyskania do nich dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub funkcji VNC (ang. Virtual Network Computing). Firmy mogą uruchamiać aplikacje serwerowe do wirtualizacji na jednym serwerze NAS bez potrzeby użycia dodatkowych serwerów fizycznych.

Container Station

Container Station

Poznaj lekkie technologie wirtualizacji LXC i Docker®, i pobieraj aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry®, importuj/eksportuj kontenery, oraz utwórz obszerne mikroserwisy.Pełna kontrola stanu systemu i bezpieczeństwa danych

W otwartych środowiskach sieciowych dane na podłączonych urządzeniach mogą być narażone na włamania. Serwer TVS-1672XU-RP zapewnia liczne opcje zabezpieczeń, takie jak szyfrowany dostęp, blokowanie adresów IP, weryfikacja dwuetapowa itd. Aby usprawnić zarządzanie zabezpieczeniami, administratorzy mogą także kontrolować uprawnienia dostępu każdego użytkownika do poszczególnych folderów i korzystać z poniższych narzędzi.Centrum powiadomień

Centrum powiadomień

Obejmuje wszystkie dzienniki systemowe QTS, zdarzenia i ostrzeżenia, zapewniając jedną aplikację do powiadomień, zamiast konieczności konfiguracji poszczególnych ustawień w wielu aplikacjach.Security Counselor

Sprawdza serwer NAS pod kątem występowania niezabezpieczonych punktów i oferuje zalecenia w zakresie zabezpieczenia danych przed wieloma różnymi atakami. Aplikacja obejmuje także oprogramowanie antywirusowe i program do usuwania złośliwego oprogramowania, zapewniając pełną ochronę serwera NAS.

Security Counselor


Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

QNAP zapewnia kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej NAS w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.


Zamontuj moduły rozszerzające

Zamontuj moduły rozszerzające

Możliwość podłączenia nawet ośmiu modułów rozszerzających REXP-1620U-RP, REXP-1220U-RP lub innych modułów rozszerzających.

VJBOD

VJBOD

Użyj VJBOD (Virtual JBOD), aby zwiększyć pojemność pamięci zapasowej, korzystając z niewykorzystanej przestrzeni na innym serwerze QNAP NAS. Jako dyski lokalne można podłączyć do 8 serwerów QNAP NAS w urządzeniu TVS-1672XU-RP.

Powiększ pojemność pamięci RAID

Powiększ pojemność pamięci RAID

Dzięki wymianie podczas pracy dysków o mniejszej pojemności, serwer QNAP NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

Migruj do nowego NAS

Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS na większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.


Więcej aplikacji zwiększających produktywność


QVR Pro

QVR Pro

Tówj serwer NAS stanowi również rozwiązanie do monitoringu! Model TVS-1672XU-RP obsługuje 8 bezpłatnych kanałów monitoringu, z możliwością rozbudowy do 128 kanałów poprzez zakup licencji na dodatkowe kanały.

QmailAgent

QmailAgent

Umożliwia centralne zarządzanie i przełączanie pomiędzy różnymi kontami e-mail, tworzenie kopii zapasowych wiadomości e-mail na serwerze NAS, a także zabezpieczenie poczty e-mail oraz prywatności danych.

Browser Station

Browser Station

Umożliwia zdalny dostęp za pośrednictwem przeglądarek NAS w celu uzyskania dostępu do zasobów lokalnej sieci LAN bez konieczności wykonywania złożonej konfiguracji VPN.

Qsirch

Qsirch

Pełnotekstowa wyszukiwarka, która pomaga szybko wyszukać określone obrazy, utwory muzyczne, filmy, dokumenty i wiadomości e-mail przy użyciu słów kluczowych i kryteriów wyszukiwania.

Mattermost

Mattermost

Mattermost zmienia serwer QNAP NAS w platformę do komunikacji zespołu, która umożliwia wysyłanie błyskawicznych wiadomości i centralne zapisywanie wszystkich rozmów i plików.

DJ2 Live

DJ2 Live

Transmisja na żywo za pośrednictwem serwera NAS firmy QNAP, przy jednoczesnym strumieniowaniu do publicznych chmur. Całość materiałów jest zapisywana bezpośrednio na serwerze NAS, umożliwiając ich późniejsze odtworzenie.

QNAP
Cechy
Typ obudowy
Rack
Ilość zatok 3,5"
16
Procesor
INTEL
Pamięć RAM
8 GB