Skrzynia Peli 1200

Skrzynia Peli 1200

MOCNA KONSTRUKCJA

355,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!


(81) 825-97-22

(22) 891-13-73


rrso.jpg

MOCNA KONSTRUKCJA

Trzywarstwowa struktura ścian skrzyń PELI: lity kopolimer polipropylenowy w warstwach zewnętrznych oraz warstwa środkowa o budowie komorowej, o komórkach otwartych.
Konstrukcja taka jest lżejsza i wytrzymalsza od konstrukcji jednowarstwowej.
Struktura materiału oraz dodatkowe ożebrowanie doskonale pochłaniają energię uderzeń i wstrząsów podnosząc bezpieczeństwo przenoszonych w skrzyni towarów.
Do produkcji zawiasów i uchwytów wykorzystano elementy ze stali nierdzewnej.

WODOSZCZELNOŚĆ

Tajemnica sukcesu tkwi w idealnym zabezpieczeniu połączenia podstawy i pokrywy za pomocą pierścienia samouszczelniającego z neoprenu.
Ważną rolę odgrywa także nowy automatyczny zawór rozszczelniający, który usuwa zgromadzone wewnątrz sprężone powietrze, uniemożliwiając jednocześnie przedostanie się do środka cząsteczek wody.
Powyższe rozwiązanie gwarantuje wodoszczelność i umożliwia łatwe otwarcie skrzyni w przypadku wzrostu ciśnienia atmosferycznego.

DODATKOWE ZABEZPIECZENIE

Gąbki wypełniające typu Pick 'N' Pluck umożliwiają dostosowanie wnętrza skrzyni do przechowywanego w niej sprzętu poprzez nieskomplikowane, indywidualne zaprojektowanie układu i kształtu poszczególnych elementów.
W tym celu poszczególne warstwy wypełnienia zostały odpowiednio nacięte, tworząc siatkę niewielkich sześcianów.
Wystarczy zmierzyć urządzenie i odpowiednio usunąć gąbkę w przeznaczonym dla niego miejscu. Pozwala to na transportowanie sprzętu w określonej pozycji, co zwiększa jego bezpieczeństwo.
Istnieje także możliwość zastosowania przegród z amortyzującej pianki.

WZMOCNIONE ZAMKNIĘCIE

Metalowe wzmocnienie zamknięcia zapewnia większą wytrzymałość i stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed przecięciem i kradzieżą.

Dane techniczne:

  • Wymiar zewnętrzny (dł. x szer. x wys.) 270 x 246 x 124 mm.
  • Wymiar wewnętrzny (dł. x szer. x wys.) 235  x 181 x 10,5 mm.
  • Ciężar skrzyni z gąbką 1,33 kg.
Peli